Erkekler ne yaparsam peşimden koşar?

sevgilim beni çok peşinden koşturdu yani sürekli ben mesaj attım sonra bana hakaret etti bişey demedim ama artık böyle olmasını istemiyorum ayrıl derseniz nasıl ayrılabilceğimi anlatııın

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• boş ol boş ol bol ol de :)

ayrılmak istediğini söyleyeceksin güzelce ve kararlı bir şekilde, böylece ayrılacaksın. bunda bir şey yok.

peşinden koşturma kısmına gelirsek, kaçan kovalanır mantığından hareket edersek kaçıcaksın :)

aslında bu tür şeylerin bir formülü yok. kişilerin ruh hali ve deneyimlerle öğreniliyor bir çok şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• arama sorma cevap verme o zaten soğur ... gösterip vermezsen peşinden koşulan olursun

0|0
    0|0
  • hadi koçum yol al bekleme yapma de olsun bitsin amma da kasılmışsın

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorum diyip ayrılacaksın..Bunda o kadar düşünülecek bir durum yokki

0|0
    0|0
    • 1.5 senedir çıkıyoruz nasıl düşünmiyiim

• Demekki 1.5 senedir boşu boşuna bir ilişki yaşamışsın.. ! sene sonra 2.5 sendir diyip ayrılacaksın.. Sonunda bir bakmışsın yılların geçmiş gitmiş..

• haklısın düşünücem bunu

• göster ama verme..

0|0
    0|0
  • Ben senin derdini anlamadım abisi.

0|0
    0|0
  • indir donları kaç bak nasıl kovalıyolar seni

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin...

0|0
    0|0
  • Bişey yapmana gerek yok mini etek artı dekolte giy herkes senin peşinde koşar.

0|0
    0|0
  • yüz var kaç kısacası kaçan kovalanır

0|0
    0|0
  • Buna senin karar vermen lazım hataları, yanlışları görmen lazım göremediğin sürece biz ne dersek he dersin burada iki saat sürmeden tekrar duygusala bağlarsın. Kendi kendine yeteceksin kimse seni çekip kurtaramaz.

0|0
    0|0
    • çok yardıımcı oldu sözleriiin saoll

• Şunu yap bunu yap desek de fayda etmeyeceğini bildiğim için doğruyu söyledim kendin aşacaksın onu birgün mutlaka.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayrılmanın nasılı mı var.Bitti gitti diyeceksin.

0|0
    0|0
  • smdi rehbe gir

onun adını tıkla

aramaya bas

acılınca alo de

sonrasında ayrılıyorum.

o tek kelıme etmeden kapatma tusuna bas.

0|0
    0|0
  • gel vercem de bak nasıl koşuyor

0|0
    0|0
  • bitti demen yeterli

0|0
    0|0
  • bitti deyip bitir

0|0
    0|0
    • bi neden söylemem gerekmiyo mu

• sonradan üzülmemek için napmalıyım ?

• o sana kalmis birsey sevip sevmemene bagli

• bak bundan sonra ilk mesaj atmak yok .sen hiçbir şey yapma anladın mı hiç fedakarlkta bulunma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...