Kapat

Fenerbahçe Sizce lazioyu elermi ?

4-5 kişi sakat onlardan rövanşta seyircisiz sizce elermiyiz bence elicez ! ama gs için aynı şeyi söyleyemem :D:D

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Fenerin lazio yu elemesi cok buyuk ihtimal cunku aykut kadroda uzun suredir calisti . Ama tek hataniz var aykut kadroya ya salihi ya baroniyi alacak bence ikisi nin kesinlikle olmasi gerekir cunku salih in son 3 macta performansi cok iyi ve baroni zaten 65 te girip 66 da gol atan adam ! Aykut duy sesimi !

Not:fenerli degilim .ama yigidi oldur hakkini ver icabi feci bir kadro var ozellikle sow kuyt baroni salih.tek bsina takimi kaldirir..

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak elemesini isterim ama pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İnşallah eleriz Allah Galatasaray'ında yardımcısı olsun başarılar onlara da :)

0|0
    0|0
  • pek bir fikrrim yok karsı takımla ilgili fakat yeneceğimizi umuyorum...

0|0
    0|0
  • eleyemez

0|0
    0|0
  • tabi ki eler FENERBAHÇEM

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya tabi söyleyemezsin Fener Lazio Galatasarayım ise Realle oynuyor

0|0
    1|0
  • eler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Avrupada feneri destekliyorum. Gs liler gibi yok biz şöyle markayız yok biz böyle büyük takımız demeyip işene gücüne konsantre oldukları için ayakları yere bastığı için belkide fenerin avrupadaki yolu daha açık geliyor bana. Gerçekçi olalım gs nin 1 puan kaybetmsi şükrü saraç oğlunda 3 puan alma ihtimali olan fener bu yıl şampiyonluğu bile göğüsleyebilir ama adamlar çok alçak gönüllü efendi takılıyorlar beğeniyorum bu durumu.

0|0
    0|0
  • Allahın izniyle Lazio yuda eleriz kupayıda alırız..

2|0
    1|0
  • inş eliyemez :D

1|0
    2|0
  • Eleriz eğer kapanmaya çalışmazsak..

0|0
    0|0
  • Fener lazio yu eler ama Gs fark yiyecek bu akşam :D

1|0
    2|0
Yükleniyor...