Supplementler. com güvenilirmidir? bide dymatize pro. tozları kulananlar whey mi casein mi daha sağlıklı?

arkadaşlar ben bitek güvenilir bu siteyi buldum galiba... gnc yi türkler mahvetmiş gibi, bide dymatize markasının 2 protein tozunu alıcam ama hangisini şimdi whey dediğimiz toz hemen emiliyor fakat bu hızlı emilim vücut açısından zararlı... casein ise süt proteini ve yavaş emiliyor... buda sağlıklı ama bilmiyorum arada kaldım bunşarı kullanan var mmı hangisini seçiyim?

supplementler.com güvenilirmidir? bide dymatize pro.tozları kulananlar whey mi casein mi daha sağlıklı ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğim ve güvendiğim sitelerdendir. Siparişini verdiğin zaman ertesi gün kargon sende. Ufak-tefek hediyeleri de güzel oluyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle fitness programında neye yönelik çalışıyosun bu önemli. Daha sonra vücut endekslerin ve buna paralel olarak kullanımıda önemli. Ben whey taraftarıyım ve kullanıyorumda. Biçok profesyonel tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine

0|0
    0|0
  • Site gayet güvenilir, dymatize de çok ünlü ve kaliteli bir marka o konuda sıkıntı yok fakat casein almanın bir mantığı yok benim için, ramazan ayında oruç tutan sporcular için mesela birebir ama onun dışında tabikide her zaman whey

0|0
    0|0
  • Ben bodybulding yapıyorum. Casein protein tozunu kullananlar bana göre artık üst seviye ye cıkmış sporculardır. Nedenine gelirsek vücudunun gerekli miktarda protein alması gerekir. Bu sporcularda bunların hepsini yiyeceklerden alamayacakları için casein protein kullanıyorlar. Cünkü emilimi yavaş ve vücudu bütün gün proteinle besliyor. Sen spor yapıyorsan ve gelişim istiyorsan Whey protein tozlarını tercih et. Dymatize İSOx100 - Whey iyi protein tozudur. Obu tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Site güvenilir ama whey daha iyi

0|0
    0|0
  • Universal en iyisi ama protein tozu önermem Yağ bağlıyosun bırakınca.

0|0
    0|0
  • Ya kullanmayın şunları sağlıklı beslenin yeter

0|0
    0|0
  • dymatize nutrition daha iyi de sanirkm sen kiz degilsin erkeksin kiz hesabi açtın

0|0
    0|0
    • ne alaka anlamadım?

• bu kadar cahil olunur mu be ne steroidi? steroid le bunun ne alakası var dünyadan bihaber olmak böyle birşey şu altta koyduğum resimdeki bayan hergün bu tozlardan kullanıyor ve taş gibide kadın dünyanın herşeyerinde bazen spor yapmasalar bile kadın erkek çoluk çocuk içer bu mereti ama orda ucuzdur burda sadece sporcular içer yan destek ürünü olarak bu ilaç falan değil sadece işlemden geçmiş bir besindir...
      41.media.tumblr.com/.../...5OyM41tfxh4so1_1280.jpg

• bizde biliyoz besin oldugunu salakmisin nesin vucut yapmak isteyen bayanlarida biliyom ondan emin olmak icin dedim salak

• casein süt proteini gece proteini yani emilimi çok uzun ssürer, whey al antrenmenadan sonra kullanacaksan

0|0
    0|0
    • evet bunları biliyorum ama hızlı emilen şeyler her zaman vücuda zarar verir bu yüzden çekiniyorum whey almaya

• yağ yakıp kas yapıcam...

• boy kilo kaç?

• protein7. com da ıyıdır.

0|0
    0|0
  • Kızlar kullanıyor mu ki protein tozu?

0|0
    0|0
  • Fiyatından anlarsın zaten kaliteliler 350 den başlıyor diye biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0