Eşiniz kapalı olsa saçını boyatmasını ister misiniz?

Bu durumda maşalar düzleştiriciler gerekli mi sizce?Yoksa evde zaten açık olmasını mı istersiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı bir kadının saçını boyatmasına karşı çıkarım. Allah CC kulunu öyle yaratmıştır ve her kulun ayrı bir güzelliği vardır.İstediği gibi saçını şekillendirebilir.

Ev zaten adı üstünde eşlerin mahremidir. Kapalı kadın evinde açık gezebilir; din adamları bunu söylüyor.

0|0
    0|0
    • Eşinin istediği gibi açık mı yoksa bu açıklığın sınırı var mı?

• evli değilim. Ama evli olsaydım eşimin kapanması ya da açık gezmesi onun tercihidir karışmam.

Ama kapalı bir bayanla evlenirsem sadece benim yanımda açılmasını isterim. Kapalılık sınırını zaten ben koymuyorum. Peygamber efendimizin bir sohbetine belirttiği gibi vücut hatlarını belli etmiyecek şekilde kapanması gerekir. Bu kara peçe giysin anlamında söylemiyorum.

Dinimize uygun şekilde kapalı giyinmesi kafidir

• Kapalılık sınırını sormadım zaten neyse sağol yorumun için

Erkekler Ne Diyor 10

• İslam izin veriosa benim icinde sorun yok ama kinaya izin vermem igrenc kokuyor hemde çirkinleştiriyor sunnet bile olsa istemem

0|0
    0|0
  • nedense benim acık kızlar cok hosuma gidiyor acık derken hemen yanlıs anlasılmasın malum acık diyince bizim toplumda cıplak anlıyorlar sacı acık olsun geri hertarafı kapalı olsun ayrıca saç hiç bir erkeği tahrik edeceğini sanmıyorum bayanlara yakısyor soruya gelirsek evet kapalıysa da boyatması daha güzel olur özellikle kızıl renk ler cok güzel duruyor :)

0|0
    0|0
  • Benden başkası görmediği sürece saçını boyatmasında sakınca yok, evde istediği kadar açılıp saçılabilir hiç sorun değil

0|0
    0|0
  • oha yuh ya bunada karışılıcaksa kadın zaten kapalı ne yapsın..

0|0
    0|0
  • saygı duyardım...

0|0
    0|0
  • başı kapalı olupta boyatanları duydum eşlerine karşı sadece .

0|0
    0|0
    • Güzel bence eşi istiyorsa yani

• tabikide helede monotona bindi ise o iş çok zevkli olur

• boyattırım tabi ne varkı sacını sadece ben gorucem ıcın sorun yok heves eduyosa boyasın

0|0
    0|0
  • Kapalı biri benimle evlenmez sanırım.

0|0
    0|0
  • açık da kapalıda olsa istemem. doğallıktan yanayım.

0|0
    0|0
    • 25 yasindan sonra kız arkadasinin saclarinda beyazlar cikmaya baslayinca oyle 30 yasinda bembeyaz hali sana doğalsa boyatma boyle bembeyaz olsun diyebilecek misin bakalm

• derim. çünkü beraber beyazlayalım isterim. hem beyaz saçın ne gibi bir iticiliği var ki?

• kapalı kızla evlenmezdimki ailem biraz benim dindar sürekli kapalı olsun diyorlar ama bu durumdan dolayı artık nefret ettirtdiler beni kapalı kızlardan

0|0
    0|0
    • Böyle düşünme en güzeli o

• Ben aynı dinden olduğum halde çocuğu olsa onu serbest bırakacak birini sildim ona göre istediğiyle istediği şeyi yaşarmış ama bu bana çok ters bu dünya hayal bence tene güzelliğe bakacağına içine bak insanın bu dünyj 70 sene öteki taraf sonsuz ve istediğin an istediğin güzellikte olacak inançsız biriyle ömrünü geçirmeye değmez

• Helal olsun sende helal et yorumun için sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• Evde açmakta sorun yok

0|0
    0|0
    • Melekler falan gidermiş?

• Hayır değil diye biliyorum öyle şey mi olur uydurma

• Galiba dedim zaten emin değilim

• kadinin seçimi saygi duyulmali

0|0
    0|0
  • Evde açıyorlar saçlarını.

0|0
    0|0
    • Evet öyle çok kişi var hatta birkeresinde birinin tipini görüp büyük şok yaşamıştım

• E zaten evdeler. Kapanmalarına gerek yok. Balkona falan çıkarkende tülbent tarzı bişeyle örtüyorlar.

Yükleniyor...