Galatasaray'ın formalarındaki Türk Bayrağı kaldırıldı mı?

Arkadaşlar öyle bir şey duydum. Parçalı formasında falan Türk Bayrağı yokmuş. Doğru mu? Peki niye ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bazı kötü niyetli fener ve beşiktaşlı arkadaslarımıza koz vermiş oldun.

Senı kınadım, yok öyle bişey. Burdan'da yoköylebişey adlı pembeme selam:))

dsadas

1|1
    2|0
    • baktım şimdi gerçekten yok. Koz vermedim ben dışında herkes biliyormuş bunu..

Erkekler Ne Diyor 6

• daha önce yoktu tepkilerden sonra koyuldu

1|0
    0|0
  • Galatasarayın kurucuları ve yöneticileri ermeniler ve fıransızlardan olştuğu için avrupada küçük fıransa diye adlandılır. Kurtuluş savaşı yıllarında fıransaya verdiği destekle adından bahsedilen bir galatasaray lisesi vardır. İlerleyen yıllarda Türk rafaftarlar takımı Türkleştirmiş gibi görünsede yönetimine gelenler ve o yönetimi seçen delegeler arasında ermeni kökenli çok sayıda insan var.

2|2
    0|0
    • yaw hehe asıl sizin gibi gerici ağzı salyalı yobazlar ülkeyi böldü, bağnazlar sizin yüzünüzden pkk illeti başımıza geldi milleti ayırdınız

• Kulübün ilk isminin Gloria ya da Audace koyulması istenmiştir... Gloria ermenice Audace fıransızca kelimelerdir. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz...

• Ermenicemi ? googledan dili algıla de bakıyım ermenicemiymiş ? ve kuruculardan ermeni fransız olabilir ama çogu türk sizin içinde kurucularınızda rumlar vardı ?

• Şuanda var Türk bayrağı ama bilsinler ki o ay yıldız bizim sayemizde var onlar sayesinde değil. Bu sene ilk çıkan formalarında Türk bayrağı koyulmamıştı biz tepki gösterdikten sonra yeni forma çıkartıp koydu fransızlar.

2|2
    2|2
    • hah yeri gelmişken niye FRANSIZ diyorsunuz..?

• kanıt dediğiniz ne ki? o resim yalan ..

• Yalan ?

Telgrafın çekildiği kanıtlanmış bir şekilde . O resim işin cıvığı biraz.

Öyle bir telgraf çekildi tabi ki .

Ya zaten neyi anlatıyorsam ben sana uzatma artık.

• link al kafandaki tüm sorular sona ersin bu soruyu ben sordum

1|0
    0|0
  • Evet yok maalesef. Kaldırdılar.

1|1
    0|0
  • önemsiz bir ayrıntı

0|1
    0|0
    • elbette.. benim için önemi yok, merak ettim :)

• işi uzmanından öğren geldi bak...

• Ruslar fıransızlar ermeniler şeklindeki üçgenden bahsediyorum ( :

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...