O kadar hırs ve inat yaptım ki! Sevgilimi o spor salonuna gitmekten nasıl vazgeçirebilirim?

Benim istediğim bir şey olmayınca kendimi öldürmeye kesmeye yeltenmiş bir insanım. Yani isteyip yapmıcağım hiçbir şey yoktur. Bu canım biraz otoriter, ne biliyim bencil mi desem yoksa şımartmayayı mı calısıyor desem. Yani beni her istediğim olcak şeyine alıştırmıyor o mesafeyi koruyor. Önce hırs yaptım bu huylarını düzelttim ama hala her istediğimi yapmıyor bu huyunu düzeltemedim. Bende bir bireyim benimde kararlarım olcak diyor ee amenna...

Beyfendi 4 gün kursa gidiyor işten çıkıp. Kursa gitmek zorunda. Çok kilo aldı, hemen kursun yakınında bir spor salonuna gidiyor. Zaten kurstan 9:30 da cıkıyor, yani nerdeyse 1,5 saat orda kalıyor. Ama spor salonu karma... Yani biraz mecburiyetten oraya gidiyor zaten 3 gün gidiyor en fazla. Ee ben tabi bunu kabullenemiyorum asla anlayışlı olamam bu konuda. Taktım bir kere. Bazen rahatlıyorum tamam aslında mantıklı diyoruum ama yok yine hort diye patlıyor. Diyorum bende karışık yere gidicem Tamam git diyor. Böyle bir güzel kardeşim mı diyim olgun mu dersiniz siz bilemem. Neyse bana bir çare bulun yani giderim orayı patlatırım bile o derece hırslandım. Bir insan sevgilisinin bir dediğini yapmıyorsa o adam değildir kusura bakmayın. He ayrıl felan demeyin ben kolay pes eden bir insan değilim.

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılın siz ya yurmez bu iş : D tecrubemle söyluyorum.

0|0
    0|0
    • neden? ben ayrılmam arkadaşım istediğim olana kadar

• ayrıca haksız mıyım gerçekten

• madem bu kadar eminsin neden rahat bırakmıyorsun.
      kendinle çelişme bu kadar haksızsın.

En İyi Kız Görüşü

• Bence sıkıntı sende. Zaten her dediğim olsun diyen birisi olmasaydın şu an bu sıkıntıyı yaşıyo olmazdın. Sürekli mdahale içinde olan bir kadının istekleri erkeğe bir süre sonra bayapı gelir, sözün değersizleşir o ilişki hiç sağlıklı yürümez. Erkeğe olumsuz evrim yaşatmanın ilk kuralı resmen bu kadar baskı. Sonra erkek değişti derler, adam ne yapsın

0|0
    0|0
    • Hmm peki normal mi spor salonuna gitmesi? Karma hemde?

• Hemcinslerim bazen kendilerine ediyolar cidden :)

• neden :/

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin gibi sevgili düşman başına

0|0
    0|0
    • Sen insanları köle gibi görüyorsun kalk deyince kalkacak yat deyince yatacak. İnsanların benliğine saygın yok

• e bırakta ozmn kilo versn sıkmaa

0|0
    0|0
  • Beni asla engelleyemez kimse

0|0
    0|0
  • Ne malsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beraber gidin birine bakarsa kafasini koparirsin

0|0