A Milli Futbol Takımımızın yenilmezlik serisi devam ediyor. Avrupa şampiyonu olabilir miyiz?

A Milli Futbol Takımımızın yenilmezlik serisi devam ediyor. Avrupa şampiyonu olabilir miyiz?

Güncellemeler:
...

2|2
6|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bugunkü oyunla asla gruptan çıkamayız ama ben inanıyorum daha iyi olcaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• Avrupa şampiyonu olabilmek için taktiği oyunu geçtim hepsinden önce bir tane bulduğunu atacak bir santrafora ihtiyacımız var. Takımda doğru düzgün forvet yok.

Oyun anlamında da iyi değiliz. Rakibin bireysel hatasından gol bulup 1 fark öndeyken top çeviriyoruz. Karşıda ki rakip kötü değil ama bir Almanya da değil yani. Bu da gösteriyor ki kendi dengimiz saydığımız takımlarla bile mücadele edemiyoruz.

Orta saha da Arda Turan hariç topu tutan sağa sola servisleyen adam yok. Hele Ozan tam bir fiyasko.

Kaleci Volkan Babacan da kötü değil ama yüksek stresli maçlarda bizi götürür mü muamma. Kesinlikle Volkan Demirel in takıma çağrılması gerekiyor.

Yani hocam bırak şampiyonluğu gruptan çıkarsak iyidir.

0|2
    0|0
  • Oyun eskiye gore iyi olsa da şampiyonluk için yetersiz. Avusturya ve İsvec gibi takımlar orta seviyedeki takımlar. Ne zaman İspanya Almanya Fransa gibi takımları yenebilirsek o zaman acaba? Sorusunu sorabiliriz

0|1
    0|0
  • Olamayız brro

0|1
    0|0
  • iyi oynamadık bugün..

takım bu şekilde devam ederse kötü sonuçlar almamız muhtemel..

0|2
    0|0
  • Ozan tufan oyunda ozzy oyunda yok sansa aldik bu maci resmen

0|1
    0|0
  • Neden olmasın

0|1
    0|0
  • Yendiğimiz takımlar bizim dengimiz değil bence.. İspanya - Fransa - Almanya gibi takımları yenebilirsek olabilirz

0|1
    0|0
    • Herkes çok karamsar bakmış öyle olmalı bence. Ben inanıyrm ki Türkiye gruptan çıkar Hırvatlarla başa baş gideriz çekleri yeneriz İspanyollar biraz bizi uğraştırır :)

• Zor ama imkansız da değil

0|1
    0|0
  • İyi bir jenerasyon yakaladı takımımız. Umarız yeni forma uğur getirir.

0|1
    0|0
  • Milli takim gruptan cikamaz ne finali

0|1
    0|0
Yükleniyor...