Olaylar olaylar ve alınması gereken kararlar bir akıl veriverin

Şimdi 1,5 yıldır tanıdığım bir arkadaşım bana şakaya vurarak ciddi ciddi baya bir yazılmıştı. Ben de bunu hep görmezden gelmiştim hep. Sonra 2 -3 ay kadar önce bu arkadaş benden ümidini kesti ve benim arkadaşımdan hoşlandığını söyledi bana bende bunların arasını yaptım ama ilişkileri 1 ay sürdü ve ayrıldılar. Ayrıldıktan sonra çocuk tekrar bana ciddi ciddi benimle çıkmak istediğini hatta evlenmek istediğini söyledi. Bende olmayacağını söyledim.

Ama farklı bir durum da var bu arkadaş bana iş teklif etmişti bende başka işlerden haber beklediğim için ertelemiştim şimdi yeniden birlikte çalışmayı teklif etti. Ben işsizim ve çalışmak istiyorum. İş teklifini kabul edicem. Ama bu durum yanlış anlaşılır mı onu bilmiyorum çok kararsız kaldım.

Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Çok teşekkür ederim şimdiden.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kullanmak olarak görünür.

0|0
    0|0
    • ben ona bunu beni zor durumdan kurtarmak için iyilik olarak yaptığını ve kabul edemeyeceğimi söyledim. o da bana sen olmazsan ben başkasını işe alıcam zaten dedi.

• işin yoksa kaçırmamalısın bence. karşındaki iyi birine benziyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana iş verdiği için beklenti içine girecek bir tipse uzak dur.

Seninle aynı ortamda veya gözünün önünde olmasını istediği için iş verecekse de uzak dur.

0|0
    0|0
  • işmi teklif mi etmiş nidenn diye bir sorgula bence :) dahda yakınlaşmak için güzel bir şans sana oğlan için

0|0
    0|0
    • iş olayı 5-6 aydır vardı zaten

• başka iş bul.

0|0
    0|0
  • evet bu durum senin dediğin gibi anlaşılır

0|0
    0|0
    • ben kendimden eminim hiç bir şekilde aramızda bir şey olamaz ama millete laf anlatmakla uğraşmak istemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...