İşitme engelli biriyle sevgili olur muydunuz veya evlenir miydiniz? (:

Evet arkadaşlar dün yaşadığım bir olayı sizinle paylaşmak istedim öncellikle ben 11. sınıf çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü okuyorum ama bildiğiniz gibi çocuk gelişimi bölümünün iki dalı var birincisi erken çocukluk ve ikincisi Özel eğitim bende özel eğitimi dalı seçtim ve Şu an özel eğitim bölümündeyim ve biz haftada bir gün staja gidiyoruz... sözü fazla uzatmak istemiyorum dünde yine staja gittim ve benim gittiğim okulda işitme engelliler bölümüde var ben kantinde arkadaşlarımla yemek yerken bir benim yaşıtımda işitme engelli çok yakışıklı ve tatlı biriyle karşılaştım (: kendisi benim çok dikkatimi çekti ve bana hep bakıp gülümsedi 1 saat sonra filan yanıma gelip bana el haraketleriyle napıosun nasılsın dedi bende iyiyim dedim ve kendi eline adın yazdı ben kendi elime adımı yazdım öyle konuşmaya başladık ve gerçekten bu çok keyif verici birşey işitme engelli biriyle anlaşmak onunla bağ kurmak ben onun gerçekten işitme engelli olmasına bakmıyorum önemli olan arada bir bağ olması ve galiba ben ondan hoşlanıyorum bence önemli olan kalptir ve bunu gerçekten kalbimde hissettim :) sizi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ve isiz işitme engelli biriyle veya başka bir engeli olan biriyle evlenirmiydiniz sevgili olurmuydunuz bunu sormak istiyorum :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel ya senin onun hakkında böyle düşünmen ve ona yaklaşımın çok güzel. tabiki sevgili de olurdum evlenirdim de önemli olan kalbi senin dediğin gibi böyle devam et süpersin :)

1|0
    0|0
    • Aramızdaki tek sorun o beni duyamıyor ama beni hissedebiliyor :) evet gerçekten kalbin önemli olduğunu o dünkü konuşmamızda anladım :)

• 3ay

ben elif işitme engelli sizle evlenmek isterim 26 yaş hiç evlenmedim
      kızı ben işitme engelliyim kızı 26 yaşıma bugün girdim telefon 05077974019 mesajlar annemin İstanbul arnavutköy boğazköy , köyü güzel , köyü seviyorum, deniz seviyorum , İstanbul sevmiyorum, şehir sevmiyorum

• 3ay

kızı ben işitme engelliyim kızı 26 yaşıma bugün girdim telefon 05077974019 mesajlar annemin İstanbul arnavutköy boğazköy , köyü güzel , köyü seviyorum, deniz seviyorum , İstanbul sevmiyorum, şehir sevmiyorum. işitme yok. İstanbul Hayır , Yalova arumutlu köyleri evet. sehirleri hayır. Köyleri deniz evet

Erkekler Ne Diyor 7

• ellerinize isimlerinizi yazınca evlilik düşüncesine kadar gittimi hayallerin :) ben bilmiyorum. tecrübe etmeden konuşma taraftarı değilim. uzak gelmiyor ama belkide istemezdim

1|0
    0|0
    • Bunu yaşamadan bilemezsiniz :) tabikide evlenme konusuna kadar gitmedi bu konuşmamız ama ben sadece sizlere sormak istedim :)

• ben elif işitme engelli sizle evlenmek isterim 26 yaş hiç evlenmedim
      kızı ben işitme engelliyim kızı 26 yaşıma bugün girdim telefon 05077974019 mesajlar annemin İstanbul arnavutköy boğazköy

• 3ay

kızı ben işitme engelliyim kızı 26 yaşıma bugün girdim telefon 05077974019 mesajlar annemin İstanbul arnavutköy boğazköy , köyü güzel , köyü seviyorum, deniz seviyorum , İstanbul sevmiyorum.

• Klibi sonuna kadar izle ;) link

1|0
    0|0
    • Gerçekten müthiş bir klip herkezin izlemesi lazım çok duygulandım gerçekten :)

kızı ben işitme engelliyim kızı 26 yaşıma bugün girdim telefon 05077974019 mesajlar annemin İstanbul arnavutköy boğazköy

• sevmişsem elbette beraber olurum.

1|0
    0|0
  • evet sevgili olurdum evlenirdim bence bu bir engel değil

1|0
    0|0
    • evet engel değil önemli olan kalbinde hissettmen :)

• link

bak bunu izle çok güzel kısa film yapmışlar :)

• süpersin :) sevgili de olurum evlenirim de :)

1|0
    0|0
    • Sende süpersin ne mutluki hala bu fikirde olanlar var :)

• Ben Sesli kulak sal 80 ve sağ 65 sesli var . SEN DOĞRUM

ben işitme cihaz var konuşmak normal var işaret dili biliyorum hiç sevgilim yoktum. BEN ENGELLİ VE İŞİTME EGELİYİM VE KULAK İŞİTME CİHAZ KONUŞMAK NORMAL VAR

0|0
    0|0
    • sen tapu senedi vardım. ben işitme engelli ve engelli olur. ben evlik hiç yok

• ben işitme engelliyim. güzel maşallah

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :)) canım gönüller bir olsun ki .. aşık olayım seviyim .. ne engel olursa olsun sevdikten sonra aşılır :) süersin sen ben olsam evlenirdim :))

1|0
    0|0
    • Evet gerçekten çok çok farklı birşey bu anlatılmaz yaşanır o beni duymasa hissedebiliyor beni anlıyor bu gerçekten çok farklı :)

• İnşallah canım :)

• tabiki olurdum evlenirdimde bizde engel yok ta noluo

1|0
    0|0
    • aynen öyle ne insanlar var engelli insanlardan daha engelli...

Yükleniyor...