Kızlar lutfen ama lutfen cevaplayın

sınıfınızda bı cocuk var ama hıc bır kızla konusmuyo erkeklede oyle sadece en yakın arkadaslarıyla,giyim hiç dikkat etmıyor ama temız gıyınen bırı,sureklı mutsuz duran cok nadır gulen bırı bu kısı hakkında ne dusunursunuz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisi kimseyle konuşmasını istemiyodur yda hayattan keyif almıyodur

0|0
    0|0
    • sonuncusu dogru

• önceden soyleyımde acık sozluyumdur bu yuzden cok sey geldı basıma.

• bundan vazgecme bence bende öyleym çok acık sözlüyüm belki de yeri geldi kaybettm ama bn benm değişmem

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendi içine kapanık mutsuz hayattan bezmiş ondan hayır gelmez diye düşünürüm

0|0
    0|1
    • hayır gelmez derken?

• Sen o hayırlı lafını yanlış anlamışın belli bak düzgünce söylüyorum senin sorunda anladığım şu sen anlattığın bir tipte çocuksun ve artık kızların ilgisini çekmeyi istiyorsun ben de diyorum ki öyle bir çocukla genelde kızlar ilgilenmez (çoğu o kalan az kısmı da gerçi hareket ve tavırlarına göre değişir ama seni gizemli bulur ve ilgisini çekersin ) hayır gelmezdeki maksat mecaz anlamda kullandım yani pek ilgi çekmeszin ki öyledir de bence hayattan bıkkınlığı bırakıp biraz açılmanı tavsiye ederim

• tamam

• İçinekapanık biri olduğunu, eğlenceli olmadığını ve onunla konuşursam bana mutsuzluk bulaştıracağını düşünürüm.

0|1
    0|0
    • mutsuzluk bulasıcı olsaydı dunyada mutluluk kelımesı olmazdı hanımefendı.Şu dunyada kacımız mutluyuz kı?

• pekı mutlu olursun umarım hep

• Blackdiamond doğru söylemiş. Duygular ve hissiyatlar bulaşıcıdır. Bir buluşmada erkek, kızın yanında gerilip kalıyorsa, çok sürmeden kız da gerilmeye başlar.

• anormal diil

0|0
    0|0
  • İşte kendi halinde biri pampa :D

0|0
    0|0
    • herkes boyle dusunmuyo

• sanamam..

• Sen bilirsin.

• muhattap olmuyor sizinle ziklemiyo kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Living Death diye düşünürüm :)

0|0
    0|0
    • burdan ben ne dusunuyum yaşamak sana haram öl kurtulmu dıyosun?

• kardesım ne desen bos gıbı tesekkur ederım her şeyı denedım aklıma gelen ama yok olmuyoo

• Ama sorun etme bu gibi sorunlar genelde ergenlik takıntıları yaşın ilerledikçe daha iyi hissedersin kendini...

Yükleniyor...