Yine Başımda Kaval Yelleri :((((

Şimdi ki durumum çok boktan. Ben gideyim dünya da o kadar insan varken en yakın arkadaşımdan hoşlanayım. Nasıl oldu, neden oldu kestiremiyorum ama ona karşı acaip bir çekim var içimde. Bunun aşka dönmesinden çok korkuyorum çünkü çocuktan emin değilim. Beni kıskanıyor, koruyor, ufak tefek davranışlarından seziyorum bir şeyler sonra hoop U dönüşü. Yine anlamsızlaşıyor, çözemiyorum sonra. Arkadaşca mı yoksa başka şekilde mi bilemiyorum. En kötüsü de bilinmezlik. Hani sevmediğini bilsem çekerim acımı paşa paşa ya da sevdiğini bilsem oturup sevinirim yani ama yok her gün farklı davranıyor her gün farklı yaklaşıyor. Bende çok belirsizim. Canım da yanıyor ama bir şey yapamıyorum.

Lan sonuçta çocuk benim en yakın arkadaşım söylesem kaybedebilirim onu. Bu yüzden sizden yardım istiyorum? :(

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be güzelim senin işin gerçekten zor. Ama bence sen doğal davranmaya devam ederken bir taraftan da hafiften duygularını belli etmeye başla :))

Merak etme ne demişler "su akar yolunu bulur" :))) Zamana bırak, ne olacağına o karar versin, ama dediğim gibi aşkını çaktırmadan belli etmeyi de ihmal etme sen :)))

Gerçi adam olan aşkı, ona bakan gözlerden okur ;)

0|0
    0|0
    • Okurken biraz rahatlamış gibi oldum ahah :D Haklısın ne diyim ki. En mantıklısı bu olacak galiba.

• Beklemedeyim :)

• Galiba olmak üzere :d:dD:D:d:d:D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Söyle gitsin, soru işaretlerinden iyidir...

0|0
    0|0
    • O kadar cesaret bende yok ki. En yakın arkadaşım olmasa emin ol bir yolunu bulurdum işte. SORUN ORADA!

• 3 haftadır en yakın arkadaşım deme sakın..?

• ahaha saçmalama canım öyle şey mi olur :D

• Kavak yelleri diye biliyordum ben.

0|0
    0|0
    • Yanlış yazmışım halla halla .s

• Yapma böyle. Niye böyle davranıyorsun ki?

• Bilmiyorum sebebini ona kızdığım için olabilir. Kıskandığım içinde olabilir. Neden olmaz diye soruyorsan annesini falan tanıyorum kadının yüzüne bir daha nasıl bakarım utancımdan? Kendimi kötü hissederim. Ben yanılıyor da olabilirim beni sevdiğini düşünerek çünkü bana kardeşim dediği zamanlarda oluyordu sen benim kardeşimsin falan diyordu ve bende diyordum hani bunları da düşününce kötü hissediyor insan. Sonra hakkım da ne düşünür diye endişeleniyorum.

• bence o çocuk seni seviyor seni koruyormuş hergün farklı davranmasının sebebi bence seni başkalarıyla gördüğünde olabilir kıskandığından olabilir bence sende aşık olmuşsun

0|0
    0|0
  • hoşlandığın kişi ile asla arkadaş kalamayacağını idrak ettiğin zaman acın bir nebze hafifler.

duygularını açmalısın.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın. Öyle insanın canı daha çok yanıyor ama işte...

• Koy g*tüne rahvan gitsin arkadasların dediği gibi açıl ufaktan ama ufaktan

0|0
    0|0
  • karnında kelebekler uçuşuyor yani :))

0|0
    0|0
  • O da senin arkadaşını sevicek sonra da onun arkadaşı seni

0|0
    0|0
  • Başında kavak mı büyüdü

0|0
    0|0
    • ahahaha güldürdün :D

• Kendini topla az iyi düşün bu cocuk seni mutlu edebilirmi *

• Bu konuda nasıl emin olayım ki. Her insan en başta farklı gözükür. Bunu zaman gösterecek. (tabii gösterebilirse)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sonucta o senın en yakın arkadaşın duygularını açtığın zaman hiç bir şey eskisi gibi olmayacak bu riski göze alamadığın ortada o yüzden susup oturacaksın belki de o da sana karşı öyle şeyler hissediyor davranışları belirsizmiş zaten zamana bırak derim

0|0
    0|0
  • çal gitsin...

0|0
    0|0
  • seninkisi kavalsa demek :/

1|0
    0|0
  • Kaval yelleri başında kaval çalan rüzgar aşkına kırçiçeem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...