Sayın Türk kızları neden ?

sevdiğiniz ya da hoşlandıgınız erkeğe dahi trip atar sanamı kaldım ben anlamında üstün gözükmeye çalışırsınız? hadi anladım normal bir erkeğe trip atmanızı üstün görmenizi ama sevdiğiniz ya da hoşlandıgınız erkeğe neden trip atarsınız?!

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Hitap ettiğin insanlardan farklı bir milliyettesin sanırım? Sorunu ters çevir ve bütün cesaretinle kendine sor.

1|0
    0|1
  • anlamasin diye..onu sevdigimi, cünki anladigi vakit belki beni üzer..:D

0|0
    0|0
    • naasıl üzer :DD.

• iki türlü:

Ya onu sevdigimi anladiktan sonra oda beni sever, ve dolayisiyla cok sevildigini anlarsa bir gün beni terk eder gibi mesela

yada kusura bakma sen beni yanlis anladin ben seni kardes/arkadas gibi görüyorum diyerek

AMA VELAKIN nerde olursa olsun cesur olmayinca hep kaybeden sen olursun bunuda yeni ögrendim :))

• hint kumasi.

0|0
    0|0
  • trip atarım çünkü istediğim seyı yapmamıştır veya onun için güzel giyindigmde fark etmemesi trip atmama neden olabilir .

0|0
    0|0
  • nazları onlara gecer de ondan

0|0
    0|0
  • trip bir türk kıskanma şeklidir kardeşim :D tripsiz de çok monoton olur ya tavsiye etmem. herşyin dozunda olması gerekir

0|0
    0|1
  • Baba şefkati.

0|1
    0|0
  • Sadece türkler mi yapıyormuş ?

1|0
    0|1
    • Rusya'yı unutmuşsun sanırım. Ya da Almanya'yı ? Bak dostum eğer bir kız trip atıyorsa baba sevgisi çok olduğundandır. Ayrıca tüm ülkeler için geçerli bir durum bu. Bence bu soruyu yanlış kişiye sormuşsun. Genel kültür açısından seni her türlü yenerim. Bence ülkemizin kızlarından yakınacağına onları alışsan iyi olur. Kaldı ki madem istemiyorsun, git Afrika'da yaşa. Orada trip yokmuş diye duydum.

• Nik değişir profil değişir ama sorular değişmez:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızları anlamak ne mümkün:)şimdi saldıracaklar sana hazır ol

1|1
    0|0
  • Cırkın kadın yoktur az votka vardır sozunden yola cıkarak trıp atan kız yoktur trıp attıran erkek vardır olurmu kı buraya :)

0|0
    0|0
  • Türk kızlarının genleri bir değişik herhalde. Arkadaş daha ne istediklerini, ne yapmak istediklerini kendileri bile bilmiyorum. Bir garip takılıyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...