Sporcular buraya gainer kullanıyordum istedigim kiloya ulaştım... (detay)?

Gençler ilk defa protein tozu sipariş, verdim bu markayı salonda çalışan bir arkadaşım önerdi nasıldır kalitelimidir bide hardlinede kutu kapak ambalajı dışında içindeler bir katman alıyordu beyaz bir ambalaj bunda yok kapağı acınca direk toz cıktı normal mi supplametler den sipariş ettim daha iyi toz alabilirmiyim bu fiyata?

Sporcular buraya gainer kullanıyordum istedigim kiloya ulaştım... (detay)?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır iyi değil malesef ayrıca kilo konusunda emin olma kilo alma konusunda protein tozu işe yaramaz kilo almak için karbonhidrat tozu olması lazım :D :D

0|0
    0|0
    • Kardeş senin okumanda problem mi var gainerden geçtim diyorum istedigim kiloya ulaştım yani ayrıca 1senedir spor yapıyorum ben zaten senin gibi paleden yardım istemedim Prof birisi yazarsa yardımcı olabilr :)

• Fazla kullanmayın bu tozları bir zararını görmedim ama bunun yerine proteini daha yüksek bir diyet yap kilona göre daha iyi balık tavuk ve kırmızı et her 3 besinide sık sık tüketin bence tozuda çok az kullan

0|0
    0|0
    • Ek olarak ton balığı yulaf ezmesi yumurta Vs tüketiyorum değerli yorumunuz için teşekkür ederim bu marka iyimidir yoksa 3matrix mi almalıydım

• Kuru kayısı ne için :)
      Arkadaşım glutamine ve bcaa dan dolayı bu tavsiye etti olmazsa bitince baska marka alırım :)

• Kuru kayısı kabizligi engellemek için protein ağırlıklı daha doğrusu et ağırlıklı beslenmede kabızlık olabilir kuru kayısı bunu engeller

• optimum alsaydın paranın hakkını veren tek toz

0|0
    0|0
    • Hemen hemen aynı özellikleri goldla aşırı detay bakmadım ama, matrix 3 mü alsaydım diye düşündüm aldıktan sonra

Yükleniyor...