Eşinizle birlikte sigarayı bırakma kararı aldınız, ve o sizi kandırdı ne yaparsınız?

Evliliğiniz, görücü usulu, fakat bir süre sonra siz hiççç istememeye başladınız, aynı zamanda hayata sıfırdan başladınız...

Zar zor geçiniyorsunuz, Bir gun sigarayı bırakalım dediniz.

Ve öyle zorlanıyorsunuz ki, bir tane bıle sigara yok... Ancak bir kaç ay sonra eşinizin işten gelince sakladığı sigarayı buluyorsunuz... Ne yaparsınız?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bence yakmamalıydınız o sıgarayı bu öncelikle sıze ve çocugunuza zararlı.ben evlı degılım ama cocugunuzun uyarsına kulak vermelıydınız çocuğunuz karşında daha kararlı durmanızı mantıklı buluyorum .demek eşinizin sizden daha zayıf noktaları var .hem açıkta değilmiş yanlış bir ızlenım olmasın belkı seytana uydu aldı ama içmedi .yoksa nıye evde saklasınki.dışarıda ya da işyerınde daha kolay olur.bence birbirinize bu konuda destek olmalısınız zira bana çok zor bir olay gelmiyor .

0|0
    0|0
    • Ne içmemesi, işyernd eiçiyor, eve gelnce girişe saklıyormuş...

• Ben içmeyi düşünmüyrm ! Kızgnlktan o paketi içtim hepsi o :D

• adınıza sevındım .ama deddım gıbı herkesın ıradesı farklıdır .eşınızın egıtım durumunu bılmıyorum ama anlayacagı mantıklı alternatıflerı arastırın gerekırse etrafınızdakı ınsanlara söyleyın .hatta sıgara bırakmada en etkılı yollardan bırını .ıkınızde etrafınızdakı herkese bunu belırtın bızsıgarayı ıcmemek uzere bıraktık bu konuda kendımıze guvenıyoruz dıye .en azından ıcme alanları sınırlanır .herkese söyledıgınız ıcın ıcmeye ortamı azalacaktır bu da yavas yavas alısmasına yardımcı olur;)

Erkekler Ne Diyor 12

• çözemeniz gereken daha önemli sorunlara odaklanın derim. sizinki uçurumdan düşerken oje yapmak gibi bişey olmuş...

0|0
    0|0
  • Anasından doğduğuna PİSTMAN (iye) ederim :)

0|0
    0|0
  • İlk hata ise oturur konuşurum güvenimi sarsıyorsun falan diye eğer 2 3 olursa o zaman daha sert konuşurum en son artık iş ayrılmaya gelir ama eşin eğer görücü usulü bile olsa seni seviyorsa birinci konuşmada sigarayı bırakıp hayata devam edersiniz..

0|0
    0|0
    • O guvenımı çoktan bitirdi ki, her lafı yalan dolan. Ve yaptıgı hatayı kabul etmeyen pasif bir insandır kendisi.

• o zaman idare etmeye çalış ne diyim ki Allah sana sabır versin..

• Kızarım ama pek birşey de yapmam çünkü aslında o beni değil,kendini kandırmış olur bu durumda.Ben o lanet olası pis sigaradan kurtulmuş olurum ama o kurtulamamış olur hala.Acırım ona ben

0|0
    0|0
  • salonda purom içerim

0|0
    0|0
  • adam tutar agzını burnunu kırdırırım abla...

0|0
    0|0
  • Ufak yalanlar hep büyük yalanlara dönüşmüştür. Neden öyle yaptığını sordun mu

0|0
    0|0
    • Neden olcak, çocukların masrafı falan, sıkıştı, sigarayı bırakalım dedi. Uygun gördm evet dedim.

Ama ben sigarasızlktan duvarlara turmanırken o benden gizli gizli içiyormuş... İşyernde içip eve girerken formntoya sigarasını saklıyormuş temzlk yaparken elmle koymuş gıbı buldum... Hatta hafta sonu dışarda içerken yakaladım. Benm geldıgımı hıssettı yere attı 2. kattayz. sıgara yerde yanıyor o benm değil dıye yemn şart etti. Ve çocukların üstüne yemn etti! Halbu ki, o sigarayı bir gun önce

• Valla doğru ablam, geçmiyor ki, çocuklar biraz büyüsünde tekmeyi yiyecek zaten :D

• asdafasdfashdf hahahaha süpersin :D

• üstüne gitme bence

0|0
    0|0
  • Hadi gel beraber orgazm sırası içelim mi denilebilir?!

0|0
    0|0
  • sigarayı yerim yeminnen:D

0|0
    0|0
    • :DD

• :))Yaw sıkma canını iç iç içççç bidaha iççç o dumanın verdiği tadı kimse veremez sana ne kocan ne işin ne giysilerin ne tatilin nede en sevdiğin oyuncağın o duman seni alıp götürecek kimsenin götüremediği yere derdin ne yaa yakk bir tane daha ;) Saygılarrr..

• AMK derim böle muhabbetin bide ben yakarım boşayacak değilsin ya..

0|0
    0|0
    • Sigarayı buldum, bacak bacak üstüne attım yaktım bitane...

10 yasında kızım var baktı bana öyle, anne sen bırakmıştın dedi.

Bıraktım ama bu paketi içecem kızım bu keriz sigarası dedim.

Geri kalanını fırının içine koydum biz erken uyumuştuk işten gelince bulmuş tabı, sabah kalktığmda yoktu yernde. Gelnce sıkıştrdım bunu, çöpe attım dedi yalana bak katil eder böyleleri insanı :D

• bu ne lan dersin..)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• alır karşıma konuşurum eminim ki zorlandığından başladın ben de zorlandım ama bir karar aldığımız için bunu uyguladım sigaraya başlamana kızmıyorum beni aptal yerine koymana kızıyorum bu beni çok kırdı vs derim bir arkadaşın benim değil filan derse yalan söylüyodur o zaman çirkefleşirim :) ama sen yapma sakin sakin konuş düşüncelerni anlat özür dilerse işler hallolur

0|0
    0|0
    • O bir yalan ustası, ve inkarcı :D Ne desen boş kendimi üzmüş olurum. Ha bırde onla konuştuğmda duvar benı ben duvarı dınlıyorum.. :)

• Yukarida anlattiklarinizla sigara arasin da bag kuramadim dogruyu soyliyim, sanki bu sebepten bosanacakmissiniz gibi olmus:) Ictigi icin degil ama birlikte bir karar aldigimiz ve bunu bozdugu icin konusurdum. Bi söz verildikten sonra bu sekilde bozmasi hic hos olmaz illaki, tutmayacaksa bunun sözünü de vermemeli..

0|0
    0|0
    • Bu sebepten boşanmak değil. Onun söz vermesi, sadece benm sigara masrafmdan yakayı kurtarmaktı

• sigarayı yediririm

0|0
    0|0
    • Değecek biri olsa, pişkin bu ya :D

• Kendine eder.

0|2
    0|0
  • Onun bogazini sıkarım :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...