Et kesmesiyken spor yapmalımıyım?

Arkadaşlar dün çok spor yaptım et kesmesi yani kas ağrısı kramp gibi birşey oldu tüm ağır spor yapanlara olan şeylerden ben şu an et kesmesiyim spor yaparsam şimdi ne olur?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yap, özellikle ilk 2 hafta o ağrıların olacak fakat git gide azalacak, sporu yaptıktan yarım saat içinde protein ağırlıklı bir yemek yersen kaslarının iyileşmesi de hızlanacaktır, en önemli kısım şu, çalışırken çok zorlanıyorsan o anda bırak, kendini fazla zorlama sakatlanabilirsin çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en az 48 saat dinlen , kaslar dinlenirken gelişir , zorlarsan over train olursun bu sefer erirsin. Unutma az her zaman fazladır. Çok çoşmayın sporda hele yeni başlayansanız olduğundan fazla gelişeceksiniz zaten formları iyi öğrenin sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Bırakma devam et alışma durumunda.. bir dahaki seansda bir şey hissetmezsiniz.. Ayrıca duşu ihmal etmeyin sıcak su ve masaj birebir..

0|0
    0|0
  • Hayır dinlen önce

0|0
    0|0
  • Yapmalısın. Ama çok ağrımasına izin verme sadece kasları alıştır. 1 haftaya geçer zaten.

0|0
    0|0
  • Dinlen toparlan

0|0
    0|0
  • Et kesmesiyim ne ya hahaha yap tabi iyi beslen alışır vucut

0|0
    0|0
  • Aynıdeyiş eti kaldırosan büyük hayvan eti olabilir kesmekle olmaz

0|0
    0|0
    • senmi soruyu anlamadın benmi çok ciddi okuduğum için espriyi anlamadım? :D

• Burdan yürümeyin bari lan :D

• Herzaman gizli olmanın bir nedeni olur gizliligi sevmem neyse onu acıkca söylerim dobralıgı cok severim canım oda senin secimin ben arda bu arada

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...