Yardıım kardeşlerimm acill :((

6 7 aydr bırıyle bırlıkteyım ılk aylar ona karşı çok ıyıydım ama ılışkımızının 3 4 aylarından sonra kendıne bakmamaya başladı maddıyatı sıkıntılı olan bırı nışanlanamdan bana takacagıo takıları laf etmeye başladı cok sınırlı ve hemen parlıyor 2 dk sonra bana canmım cıcım askım dıyo bende yakın olamıyorum eve tanısmaya geldıler aılecek askerlık var annesız nerde neyapacagını oturup kalması nasıl gıyecegını temızlıgını hıc bıseyı bılmıyor ama benı delı gıbı sevıyorum bebek gıbı egıtılmesı lazım olan bı ınsan delıkanlı gıbı agırlıgını koymuyor oturup aglıyor bende böyle ıstemıyorum bana buugune kadar yaptıgı herseyı kötu nıyetlı olmasada yuzume vurdu bu sure zafında ondan ve yaptıklarından sogdum sızce neyapmayılım :((

Güncellemeler:
maddı sıkıntıları var ama hala evlenme bılıncınde degıl hıoc para bırıktırmıyor :( ama bana cok aşık hergun cıceklerle kapımda

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yaşı kaç bu vatandaşın

0|0
    0|0
    • benım maddı durumum cok ıyı :(( ama onun oyle degıl aıle kulturlerı farkı benım aılem ve ben cok muafazakır benım aılem kulturlu okumuş ama onlarda ogle degıl neyapacagımı bılmıyorum ben cok oldugunum ama o kundaktakı bebek ıkımız olalaım yeter dıe herseyı aska baglamıs :(

• aşk karın doyurmazda bunu 10 sene sonra anlar

Erkekler Ne Diyor 4

• İşte evlilik öncesi ilişkilerin olabildiğince uzun tutulmasında ısrar etmemin en büyük neden-sonuçlarından biri.

Flört döneminde çiftler gerçek kişiliklerini, karakterlerini birbirlerinden gizler ve olabildiğince şirin görünmeye çalışırlar. Bu dönem uzadıkça kişilerin gerçek kimlikleri, alışkanlıklar, hangi durumlarda nasıl tepki verdikleri, ruh halleri, kısaca karakteristik özellikleri birer birer ortaya çıkmaya başlar.

Senin de erkek arkadaşın, birlikte olabileceğini düşündüğün insan kriterlerine uymuyorsa yapılacak tek şey, zaman kaybını önlemek adına, yollarını ayırmak ve yeni denizlere yelken açmaktır.

0|0
    1|0
    • denıyorum ama sureklı arayıp sorup affetırmeye çalışıyo kendını annemde onu ıstıyo :((( bıturlu kurtulamıyorum çok sogdum ondan

• benım maddı durumum cok ıyı :(( ama onun oyle degıl aıle kulturlerı farkı benım aılem ve ben cok muafazakır benım aılem kulturlu okumuş ama onlarda ogle degıl neyapacagımı bılmıyorum ben cok oldugunum ama o kundaktakı bebek ıkımız olalaım yeter dıe herseyı aska baglamıs :(( bıde boyle seyler var haklısıznız

• Artık samanlık seyran olmuyor, bunun bilincinde olman da güzel bir şey. Her ne kadar evliliklerde sevgi, saygı, güven gibi soyut kavramlardan bahsedilse de, kültürel çatışma da evlilikler için önemli bir tehlikedir. Çok önemli bir karar öncesinde, olaya duygusal yaklaştığın kadar mantıksal açıdan da bakmalı ve bu çerçevede değerlendirmelisin. Anlaşamayacağından emin olduğun birisiyle bir ömür geçirmek hayal bile edilemez bence. Aman dikkatli karar ver, unutma hayat senin hayatın.

• sanırım nmaddi sorunları var

0|0
    0|0
  • Ensesine bir tokat patlat hadi yavrum ananın evine de terbiyeci misin sen ?

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kimse dörtdörtlük değill be güzelimm ama biraz zamana bırak bakalımm nolcak...hayatta kaç kişiyi sevebilirz ki...kısmettt

0|0
    0|0
    • guzel bacım bana cok degerverıyo ama evlılık bu .Ç((( cocuk oyuncagı degılkı

• evlilik başka tabii ama işte zaman ver biraz bakalımmm bence hayrlısı olsun inşallah

Yükleniyor...