L-Carnitine 500 mg 'lık aldım nasıl kullanmalıyım?

1 ay oldu hala 1 kilo bile veremedim hardline marka l-carnitine aldım nasıl kullanmalıyım?

Güncellemeler:
her gün 3 saat fitness cardio body yapıyorum hala kilo veremedim 1 ay oldu.
bunun için l-carnitine aldım. spor yapmadan bir işe yaramaz demişsiniz.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• önce spor yapmıyor musun diye düşünmüştüm. sonra okuyunca yazılanları anladım ki durum şu: çok fazla yiyorsun o da enerji yani kalori demek... ka solarak alıyorsun desem değil çünkü kızlar kısa sürede fazla kas yapamaz, doğal olarak 3 saat spor yapsan da kilo veremiyorsun... çünkü yaktığın enerjiyi geri alıyorsun. çok çok az yemek yemelisin.

0|0
    0|0
    • Hiç yemek yemiyorum desem yeridir.
      Kahvaltıda bir dilim ekmek zeytin peynir domates Ara öğün salata veya fındık fıstık gibi
      Akşam yemeğini spordan gelince yediğim için ekmeksiz çok ama çok az yiyorum o kadar.
      Yağlı bişey yemiyorum zaten çorba falan
      . Çok yemem mümkün değil yani.

• poffff
      ekmek yok. 1 dilim bile yok.
      fındık fıstık ceviz kuru üzüm yok. az değil hiç yok!
      zeytin yok. peynir cidden kibrit kutusu kadar! fazlası yok! peynirin yarısı yag

En İyi Kız Görüşü

• yattaığın yerde haptan mucize bekliyorsun
    kalk bir spor yap koş sonra ilaçtan medet um

0|1
    0|0
    • spor yapıyorum zaten her gün 3 saat fitness cardio.
      beslenmeme de dikkat ediyorum.
      yatarak haptan mucize beklemek için aptal olmam lazım.

Erkekler Ne Diyor 8

• L-Carnitine ancak düzenli bir şekilde ciddi ciddi spor yapıyorsan işe yarar. Bunu yapmıyorsan bir kutuyu kaşık kaşık yesen hiç bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • fitness! a gidiyorum 3 saat deli gibi spor cardio body yapıyorum

• + tüketilen bir iştir ve bu onarım için protein gerekir. Proteini günlük alman lazım, depolayıp sonra kullanayım mantığı işlemiyor bunda. Bu onarım olmazsa vücut çok ciddi stres altında kalır.

Uzun lafın kısası şu diyet ile kilo vermeyi bırak yakında sağlığından olman büyük ihtimal. Acilen doğru düzün beslenmeye bak. Günlük kalori alımını en az 2000 kalori olacak değere getir. Zaten spor yapıyorsun, fazlasını bile yakarsın. Ayrıca günlük en az vücut ağırlığının minimum 1,5 katı gram protein al. Mesel 60 kilo isen 90 gram. Bu kırmızı ette yaklaşık 180 gram ete, tavukta 210 gramla falan alınır. (aminoasitlerin dengesi açısından tavukta gramaj biraz yüksek çıkıyor)

Kilo vermek istiyorsan yemekten kısma, yediğini yakmaya bak. Yine sağlıklı bir hormon düzyeyini koruyup kilo vermek istiyorsan yağ tüketmeye özen göster. Kilo yapan şey esas aşırı tüketilen karbonhidrattır ki bu alışkanlığın yokmuş, bu güzel.

• İnternetteki diyetlerin hiç birini uygulama. Düzgün beslen. Aksi taktirde yakında sağlığından olman işten bile değil. L-Carnitine kullanımını ise anında kes, 1-2 ay dediğim şekilde düzgün beslendikten sonra gerekirse kullanırsın. Şu an hiç bir faydası olmaz. Bu diyet ile ne yaparsan yap yediğin en ufak şey vücudunu tamamen enerji depolamaya yönlendirdiğin için yediğin her şey yağ olarak depolanacak. Acilen diyetini değiştir, kas küktleni arttırmak için protein alımına çok dikkat et. Kasların ne kadar sağlıklı ve zinde olursa metabolizma hızın deli gibi artacağından oturduğun yerde spor yapmış gibi enerji yakarsın zaten.

• Hardline nin carnitine si bir boka yaramyor para tuzagı ufak tefek beslenme tiyolarıyla daha rahat kilo verirsin ve sunu unutma hızlı kilo vermekten sakın verilen kilo uzun vadeli olmuyor yavas yavas gunluk 200 300 kalori acığı yapsan beslenmene her sekil forma girersin

0|0
    0|0
    • Günlük 1000 1500 kalori yakıyorum ama

• o kadar zorlamanın lüzumu yok yavaş yavaş yaksan senin için daha iyi olur lakin eğer bir aksilik olur sporu bırakırsan vucudun o tempoya alıştığından fazlasıyla alabilirsin o kiloları onun için diyette yememeye değil ne yediğine nasıl yediğine dikkat ederek kalori açığı yaratarak sağlam bir şekilde kilo vermen gerekir hızlı verilen kilolar çabuk geri alınır ACELE İŞE ŞEYTAN KARİŞU :)

• 1 ayda kullanabilirsin diye kim dedi sana? bu işler ciddi işler. kendi kafana göre bunları kullanma çok riskli

0|0
    0|0
    • 1 aylık oluyor zaten kapsüller. kendi kafama göre değil hocama sordum kullanabilirsin dedi

• ya senin hocan kim? doktor mu? koşu aletine çıkıp 2 kas yapan birisi nasıl karar verebilir buna? oda hocasından ogrenmıs yontemı ezber sırf doktora sor dıyorum doktora! anlayabiliyor musun Türkçe konuşuyorum!

• Metabolik test analizi yaptırdınız mı? Tiroid hormonlarınız T3, T4 bakıldı mı?

0|0
    0|0
    • hiç sorun yok hiç bişey cıkmadı.

• Verilmeyecek bir kilo değil. Sabırla olacaktır inşallah. Danışacağı uzman arkadaşlara.

• Spor yapmadan bir sey elde edemezsin.

Bir de hangi malak sana hardline al dedi?

0|0
    0|0
    • spor yapıyorum zaten her gün 3 saat.
      neden kötü bir markamı

• carnitine yattığın yerden kullanırsan bir şey olmaz sporla beraber kullanman gerek

0|0
    0|0
    • spor yapıyorum zaten her gün 3 saat fitness + body+cardio

• çok fazla bir kilon olmadığından dolayı direkt olarak yakmaya başlamamış vücudun, pes etme devam et çabalarının karşılığını alacaksın acı yok rocky :D

• 1 ay daha devam etsem sonuc alırmıyımki :(
      ay tartıya cıkıp kilo veremediğimi gördükçe psikolojim bozuluyor.

• İlk diyet yanı carnitine alanları anlamıyorum zaten ya mucize bekliyorlar

0|0
    0|0
  • carnitine anca sporla işe yarar..

0|0
    0|0
    • biliyoruz herhalde 1 ay oldu hala kilo veremedim yazmamdan hiçmi anlamadınız.
      spor yapıyorum her gün 3 saat.

• hardline ın ürettigi tüm ürünlerin bir işe yaramadıgı bilinir aslında.. eger durum böyleyse metabolizmanı etkileyen bir saglık sorunun var demektir,, hipotiroid vb gibi.. kan degerlerini ölçtürmen veya bir diyetisyen yardımıyla kilo vermeni etkileyen nedenlerin tespitini yaptırman sonraki aşamanda yardımcı olur..

• yaaa ciddi misin? :( bosuna mı aldım yani.
      kansızlık var aslında bende ama. bide kan surubu kullanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...