Galiba pes edeceğim?

Neredeyse 5 ay oluyor fitnes ta ama çok az bir ilerleme var.Üstelik şimdilerde antremanın daha başında nefesin tıkanıyor ve motivasyonumu kaybediyorum. Sanırım hayatım bounca sıska kalacağım. Eğitmenle de çalışamıyorum MacFitt te eğitmenlerle çalışmak ve onlarla bir program hazırlamak ücretli. Ne yapacağımı şaşırdım. Artık pes etmeliyim galiba. Sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ASLA PES ETME, sana bir örnek vericem;
    Öncelikle Ben 110 kiloydum fitnesse başladığımda bir sürü diyet denedim ama 3-4 kilo sonra pes ettim bıraktım ve kazancım ne oldu aslında daha fazla geri aldım, sonra fitnesse başdım tekrardan bu sefer yine 3-4 kilo verdim 2 hafta içinde bu sefer yine yetmedi ve pes ettim. kiloyu tekrar almaya başladım ama sonunda kendime söz verdim, bu sefer bırakmıyacağıma tekrar fitnese başladığımda kilom 113 filandı, öyle müzikler dinledim ki beni fişekliyecek kendimi hayvan gibi hissettim, ve şu sözü kullanmaya başladım her yorulduğumda;" HAYVAN GİBİ ÇALIŞ, İNSAN GİBİ YAŞA" bu birikimin sonunda 1.5 ayda 10 kilo verdim sonra devamı geldi, işte başarının sırrı Bu asla pes etme edersen sen Hayata kaybetmiş olursun ama savaşırsan bir zaman sonra hayat pes edecektir zaten ve şu an 85 kiloyum ve fitness de 5. ay falan oldu kesinlikle devam et ama yediklerine de dikkat et protein al..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• hangi şehirdesin kardeşim. ayrıca programı ücretle yapmaları sacma olmuş ben mesela spora her ay aylık para veriyorum ve her ay hocam programımı değiştiriyor eski programıma bakarak o yüzden iyi oluyor ve yemek cok önemli Şu an geç oldu ama yarın istersen sana paylaşayım diyet programımı.

0|0
    0|0
    • Evet ve sağlıklı bir gelişim için dediğin gibi her ay program değişmeli ama her ay ayrıyetten ona para yetiştirmek zor. Bu arada kusura bakma girme fırsatım yeni oldu. şu diyet programını paylaşir mısın

• ben de aşşağı yukarı 5. aylara girerken bu kararı almak üzereydim, vücut çok yavaş ilerliyor, bir de bu işten anlamayan salaklar 3-5 ayda vücut olur sanıp kötü motivasyon sağlıyorlar, bunlara kulak asma... ayriyeten macfite gitme ordan bir cacık olmaz bişey öğrenmen çok yavaş olur git mahalle arası bir salona ilgilensinler, ve beslenmeni gözden geçir araştır büyük ihtimal beslenmen zayıftır bütün protein kaynaklarından faydalanamaya çalış

0|0
    0|0
  • Pes edersen diğer insanlardan hiçbir farkın kalmaz

0|0
    0|0
  • 5ay cok kisa bir sure programına ve beslenme ne çok dikkat et gerisi gelir spor bu işin sadece %30 uunu kapsar gerisi beslenme dinlenme..

0|1
    0|0
  • Macfit e gitme. Mahalle arasında bir salona git. Ha özel salonlara gidicem dersen Mac var. Macfit ile mac farklı asıl orjinalı Mac dir araştır. İstanbul'da 1-2 tane şubeleri var pişman olmazsın

0|0
    0|0
    • Macfit den yıllık üyelik aldım ama. Ekim de bitecek üyeliğim. MAC hangi semtlerde var biliyor musun

• Beşiktaş, levent ve maçkada var

• Vazgeçme.

0|0
    0|0
  • Acı yoksa kasta yok

0|0
    0|0
  • Haraketlerin düzgün formunu ogrendiysen 5x5 e basla agirlik arttikca motivasyonda artar

0|0
    0|0
  • Pes etme genetiğin kötü olabilir hafiflet ağırlıkları

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullansana

0|0
    0|0
  • Öncelikle kendin için mi yapıyosun yoksa birileri sevi övsün vay be desin diye mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...