Spor yapan beyler bayanlar bakarmısınız?

Bir buçuk haftayı geckındır karın egzersızı squat ve biraz plates yapıyorum tabı aynı anda değil İSK bir hafta hamlama evresi bana her acıdan çok acı çektirdi şu an duzeldım su 3 4 gündür de karnımda resmen etlerım agrıyor özellikle uç gündür etlerım delice agrıyo ama ben karın egzersızıne devam ediyorum bu ağrının sebebi nedır?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• kaslarını sunger gibi düşün sen o tarafı çok sıktığın vakit ne olur daralır sonra kan dolar ne olur genişler sen bunu sürekli tekrar ettiğin için kaslarda yırtılmalar olusur mikro ölçüde ve vucut o kasları tamir eder e ile protein ve aminoasit sentezi ile vucut sıcaklığın yükseliceğinden o esnada yağ stoklarında erir ve o yanma sonucu vucudun laktik asit üretir ağrının sebebide odur işte

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fazla yüklenme kiz kendine. Öldürme kendini. Hafiflet biraz egzersizlerini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Plates Felen Bilmem Boksörüm Ama Bilirim Isınmadan Spora Başlanmaz Yürümeden Koşulmaz Adabı Budur Birden Uzun Süre Spor Yapılmaz Kademe Kademe Derece Derece Artılır O Et Keşmiştir Düzelir İnşallah 1-2 Güne Yalnız Kendnii Zorlama.

0|0
    0|0
  • Kas işleve hazırlıyor kendini laktik metabolizma ve kılcal damar genişlemesi bir kaç güne geçer sonra daha rahat çalılırsın

0|0
    0|0
  • Genelde çalışan kas ağrır diye cahilce yorum yaparlar bu yanlıştır haftada 1kere tek bölge giriyorsan ağrır dogaldır, aynı bölgeleri haftada 1kereden fazla giriyorsan ve acıyorsa protein eksikliğinden yapar

0|0
    0|0
  • Kaslarının yandığına işarettir.
    ağrıyıp yanması geliştiğini gösterir
    şuanlık çok zorlama ama ağrımadan yanmadan oluyorsa zaten gelişmiyordur :)

0|0
    0|0
  • zorluyorsun agrıması iyi bir durum kasların orayı calıstırıyor

0|0
    0|0
  • kaslar çalıştıkça yanma yapar ve ağrı ondan sen çalışmaya devam zamanla azalır ama o azaldıkça sen hareketi artırman lazım ki kaslar gelişsin yağlar yansın

0|0
    0|0
  • kaslarda parcalanma oluyor alısılmadık yuk bınıyor kas onları onarım asamasında proteınsel beslen vıtamın al ve calısmaya devam

0|0
    0|0
  • Kaslardaki sertleşme bunlar zamanla geçer hareketlere başladıktan sonra ister istemez bu adale karın kasları çalıştığından ağrısı olur ama sakın bırakma devam et belli bir süre sonunda ağrılar asla olmayacak

0|0
    0|0
  • kas çalışması doku yorulması dewam et o ağrıda geçecek.

0|0
    0|0
  • Kas yırtılması oluyor bir hafta yüklenme düzelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vücut oturuyor, egzersiz yapmaya alışıyorsun. Korkacağın bir şey yok. Ben de öyle olmuştum, hatta 2 gün falan yürüyememiştim ama sonra düzelmişti her şey.

0|0
    0|0
  • Ağır çalıştıysan oluyor genelde.
    Hafiflet egzersizleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...