Spora başlamak istiyorum, nasıl hareketler yaparsam vücudum sportif olabilir ?

Ben bu zamana kadar sporla ilgilenmiyordum ama sportif bir vücudum olsun istiyorum. Bunun için spora başlıycam. Hergün spor yapıcam tabi hevesim kaçmazsa :D Sizce özellikle nasıl hareketler yaparsam vücudum sportif olabilir ?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• hergün spor salonuna gidip koşu bandında koşmak çok sıkıcı bence bir kaç hafta sonra insan sıkılır bundan, bence sana hobi olacak bir spor olmalı hem spor yapıp hem eğlenmelisin, tabi senin ve çevrendeki imkanlara bağlı bu...

1|0
    0|0
  • fitness'a yazıl

1|0
    0|0
  • zayıflama derdinde değilsen, yürüyüş yap ve uzandığın yerde bacak hareketleri yap. Genel anlamda kalçanı ve basenlerini sıkılaştırır. Sportif bir vücud demişsin, bel bölgesi ve göğüslerinde dik durması için kolay hareketler vardı. İnternette bulabilirsin. Spor çok faydalı ama madem ilk defa düzenli başlayacaksın dikkat et abartma yoksa zedelenme olabilir.

0|0
    0|0
  • Yüzme, tüm kasların anasıdır dersem demek istediğimi anlayabilirsin diye düşünüyorum. Tüm kasları geliştirir...

1|0
    0|0
  • son 9 yıldır 5 sene ara vermeden yaptığım tek spor haftalık halı saha maçıydı.

1|0
    0|0
  • tombiş değilsen veya aşırı zayıf değilsen hiç bulaşma derim ;)

0|0
    0|0
  • sportif vücut yapma. soğuma sebebi. kıvrımların güzel olsun fakat öyle omuz, kas vs yapma.

0|0
    0|0
    • yok yok yok kas sevmem kesinliklee .s sportif derken kıvrımlarım ortaya çıksın anlamında demek istedim :)

• fitness'a yazıl

• Ben pazartesi itibariyle başlıyorum fitness'a

Sen de öyle birşey yap

0|0
    0|0
    • evet bu iyi fikir :)

• Ee bende tembelim, kasamam öyle şeylere.

Spora niye başladım onu bile bilmiyorum :=))))

• Orta yaş bunalımı len yoksa.

Beğenilme kaygısımı yaşıyorum

• pilates

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi dene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tenis oynai yüz...

0|1
    0|0
  • tek kelime plates ...

0|0
    0|1
  • Isınma hareketleri, şınav, mekik.

1|0
    0|0
  • yuzme kesinlikle bisuru kas calistiriyor ve suyun icinde olmak cok da rahatlatiyor.

bunun yaninda evde yapilabilecek ya da gruplarla gidilebilecek en guzeli zumba.hem dans hem hareket yani SUPER.

plates deneyebilirsin yapanlar memnun ben hic denemedim

onun disinda gunde 30 mekik ceksen bile buyuk olcude yol katedersin ;)

0|0
    0|0
  • Valla sana tavsiyem bol bol yürüyüş yap. bacakların güzel olur :) bir de o parklardaki spor aletlerini dene :D 3 set 15 tekrar sonra coğaltabilirsin :D her gün spor yapmana gerek yok haftada 2-3 kere yapsan yeter

0|0
    0|0
  • hem etkili olsun hem eğlenceli olsun evdende çıkmayım diyorsan WALK AT HOME netde bi ara serileri izle gayet güzeldir.. ayrıca hem fitness hem dans öğreten bi seri daha var zumba bunada bir bak derim.. ama herşeyin ötesinde yüzme en güzeli diye bilinir

0|0
    0|0
  • başla kuzum tutan mı var binanın etrafında koşsan bile buda sayılır yani

1|0
    0|0
    • :D şimdilik evde yapıyorum bişeyler kendi çapımda yani :D

• kas sıkılaştırma şeklinde istersen pilatese falan yazılabilirsin. zayıflamak için daha hareketli, kalp atımını hızlandıran sporlara yönel. spor cd leri alıp evde kendin de yapabilirsin. hiç olmadı müzik açıp dans et hem çok eğlenceli :)

0|0
    0|0
    • evet :D ama ben zaten zayıfım sadece vücudumu şekle sokmak istiyorum:)

• o zaman pilates olabilir:)

• pilates yap pilates :)

0|0
    0|0
  • netten araştır hareketleri baka baka yap.

0|0
    0|0
  • spora yazıl ilk önce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...