Vefat ettiğinde "onsuz hayatın tadı, tuzu yok" hissine kapıldığınız biri oldu mu hayatınızda :/ ?

Birileri vardır hayatımızda. Asla ölmeyecek gibi hayaller kurarız onunla. Belki annenizdir, belki babanız, belkide eşinizdir. O gidince yarım kalmış gibi hissederiz. Sanki onsuz yaşamanın hiçbir anlamı yok gibi.
-Sizde hayatınızda "size ışık veren yıldızınızın söndüğü" bu durumu yaşadınız mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kedim ='(

0|1
    0|0
    • Benim 20'den fazla kedim öldü. İnsan alıştığı zaman yokluğu çok koyuyor. Her zaman yenisi gelir ancak eskisinin yerini tutmuyor :/

• Kesinlikle öyle.
      Oyalanmak için bir sürü yeni kitap aldım, günlerce evden uzak kaldım, filmler izledim..
      Ama yok, hep sesini aradı kulaklarım =/
      Çok zormuş gerçekten.
      Bildiğin evlat gibi bir şeymiş ya =((

• Hergün kucağıma alıp severken, çenesinin altını nazikçe kaşırken ki hoş tavrı ve mırmır mırıldamasını özlüyorum. Çağırdığımda sadece bakardı gelmezdi. Sevebilmek için ayağına kadar gelirdim :/ Ben onun için kimlik bile çıkartmıştım :/ Adı "Uslu" idi. Birgün çekip gideceğini hiç beklemezdim :/

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne güzel anlatmışsın, cidden yarım kaldım bir yarım gitti onunla beraber.
    Ama yapacak bir şey yok ölüm Allah'ın emri
    Mekanları cennet olsun

0|1
    0|0
  • Evet oldu..

0|1
    0|0
  • sevgiliminn kardeşim dediği insan öldü 2 sene önce çok üzülmüştüm gunlerce sevgılımle beraber agladık daha gençti 17 yasındaydı denizde boğularak öldü :(( çok özlüyoruzzz :(((

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşamadım Allah kimseye yaşatmasın ; Onun var olduğuna dair tüm gerçek sisli havaya doğru yitip gidiyor..
    demek gitmek buymuş. gidişinin ardından onun varlığına dair tüm gerçeklerde karanlık gökyüzüne doğru onunla beraber kaybolup gidiyor..

0|1
    0|0
  • Daha yaşamadım ama çok zor olucak bende giderim ama

0|1
    0|0
Yükleniyor...