Kadiköy'de binalarda real madrid bayrakları var ?

Bi insan memleketine bunu yaparmı bu neyin düşmanlığı adamlar real madrid atkıları ile geziyor insan yediremıyor bunu yapması için bir insanın aklından yoksun olması lazım

Güncellemeler:

0|1
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Hemde binalarda hemde bayraklar var böyle bir iddia ıspat ister ama ben ispat göremiyorum.

link

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bu millet kafayı yemiş Türkiye takımı tutacağına yabancı takımı tutuyolar.

1|0
    0|0
  • yakıştıramadım yapanlar için söylüyorum ayıp etmişler

1|0
    0|0
  • fenerbahçe taraftarları real madride şarkı bile yazmışlar yuh dedim neyin kafasını yaşıyorlarsa artık

1|0
    0|2
  • boşversene akşam kuzu kuzu kimseye görünmeden içeri alacaklaro bayraklarını Allahın izniyle : ) böyle günlerde destek olmak yerine köstek olan aşırı fanatikleri anlamak için onlar gibi olmak gerek heralde . görmezden gel

0|0
    0|0
  • Abi gitsinlre Kayserisporla oynasınlar ya. Real ile oynamak onlara nasip olacak mı ? Gol yesek bile en azından Madrid'en yedik deriz. Şikebahçeliler.

1|1
    1|2
    • aynen katılıyorum. uymayalım şu kaşarbaçelilere auzhjahasgsasd :D ...

• gs stadda lazio bayrağı açarken iyiydi ama dimi? biraz da özeleştiri yapmak lazım!

1|2
    1|1
  • okulun maçında da bir kız madrid bayrağı açmıştı o kızla aynı takımı tuttuğum için kendimden utandım.

0|0
    0|0
  • o kadar da olmaz yaa :/

0|0
    0|0
  • Bu yüzden bu ülke böyle,evet arkadaşlar bu yüzden...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• alakası yok. gasaray reali yense türkiye diye sevinecek mi? hayır kesinlikle hayır. gsaray diye sevinecek. galip gelince destek istemez takımlar. maçtan önce isterler ama. lazio, romanın kazanmasını istemez, milan, interin kazanmasını istemez, celtic glasgowun kazanmasını istemez, liverpool evertounu kazanmasını istemez. göztepe altayın kazanmasını istemez. sen bırak napoli şehri, arjantin -italya milli maçında arjantini destekliyor. bırakın bu vatan millet edebiyatını. gol olup yağacak madrid. gs 8 aylık hamile akşama. forever hala madrid. :D

0|0
    0|0
  • Abi ona bakarsaniz chelsea istanbula geldiginde ciciklerle karsiladi galatasaray taraftari biz bi' sey dedik mi..Hani cicekle karsilayanlar chelsea yenildiginde neden ugurlamaya gitmediler onu anlamadim..

Ben Reali tutuyorum, yalan yok.. ama bunun galatasarayla alakasi yok.. fenerbahce'den sonra 2 ncituttugum takim Real madrid'tir..

2|1
    1|0
    • +1 Ben de Reali tutuyoeum ve tamamen Galatasarayla alakası var.

• Yurtdışına çıktınız mı 3. sınıf bir Türko'sunuz maalesef. Orada ne tuttuğunuz takım ne de başka şey önemli değil. Kimse bizi sevmiyor, herkes barbar diyor, Araplarla karıştırıyor. Ve maalesef geldiğimiz duruma bakın; futbol o kadar fanatik hale getirildi ki Türkiyenin bir futbol takımı İspanyanın futbol takımıyla karşılaşıyor ve yabancı ülkenin bayrakları asılıyor. Yazıklar olsun demekten başka çare yok. Sanki Kurtuluş Savaşında İspanyollar çarpıştı bizimle beraber omuz omuza!

0|0
    0|0
    • Kaç tane ülkeye gittim, hiç böyle bir tavırla karşılaşmadım.

• Önermene top yekün karşı değilim, hiç kuşkusuz ırkçı yaklaşımla karşılaşmak olası. Benim karşı çıkma sebebim kimse vurgusuydu. Sadece turist olarak gitmedim ve çok yakın Türk arkadaşlarım da var yaşayan. Genelde insanların Türk'lere karşı tavrı değil insanların biraz ruhsuz olmasından rahatsızlar :)

• Anlatımlarda kelimeler cımbız misali ele alınıp değerlendirilmez aslında. Ve çoklukla da bazı anlatımlar güçlendirilmek için vurucu, vurgulu kelimeler seçilir. "Kimse" sözcüğünü kullanmamdaki amaç da buydu. Onlarca yıl kaldığım yurt dışında elbette çok güzel dostluklarım oldu, ancak bunlar hep şahsi ilişkilerdi, toplumun genelini yansıtmıyordu. Bu durum aynen bizdeki Araplara olan bakış açısı gibi. Arap deyince "hacı fış fış" der Anadolu insanı, oysa o kadar modern Araplar vardır ki :)

• kardeşim herkes senin gibi düşünmüyo ki .. birincisi bu durum sahibi medya .. ikincisi galatasaraylı olup ta fenerin rakibini havaalnında karşılayanlarda gördük bu akşamki maçta gs'yi destekleyenlerde ..

bahsettiğinin aynısında galatasaray beşiktaştada var.

0|0
    0|0
  • hepimiz aynıyız farkımız yok birbirimizden zamanında chelsea havalimanında karşılyanlarda gs taraftarıydı

0|0
    0|0
  • Güzel bir davranış değil tabi ama schalke 04 gibi bir takımı korkudan öyle dirile yendi diye tutup real madrid karşısında gs'yi favori görenlerinde akıldan yoksun olması lazım

0|0
    0|0
  • o bayrakları alıp götlerine soksunlar ! işte bunlar bu kadar kalitesiz, ezikbahçeliler . Yedirememenin verdiği eziklik. Herzamanki halleri !

1|0
    0|0
  • kardeş ben fenerbahçeliyim.

onu yapanlar hangi takımlı olursa olsun şerefsizdir.

bu memleketin takımı dururken gidip rakip takımı desteklemek adiliktir.

bu galatasaray beşiktaş veya başka takımlı olsada süt ü bozuktur.

derhal DNA testi yapılmalıdır

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı taraftarlar çok şımardıgı için böyle oluyo.Madem ülkeyi temsil ediyosun diğer takımlarla alay etmeyeceksin.Bu büyüklük de sizde yok kardesim kusura bakmayın

0|0
    0|0
  • aklının yoksun olmasıyla aynı yere çıkar ama fenevli olması da yeterli ülkesinin değerlerine düşman olması için...

0|0
    0|0
  • şimdi bunu eleştiri amaclı yapanlar var ve uzerınde fblı ya da bjklı yazmıyor emın ol ki gslıler bıle yapıyor futbol teror degıl kişisel dusunceye saygı gosterın takımını destekleyen guzel taraftarlar olsak hic sahalarımızda seyircısız oynama vs gibi cezalar almazdık karsı takımları suclamayın lutfen

0|0
    0|0
  • Kardeşim,siz bu uru geçince havalancaksınız reali yendik,diye sizi bilmiyomuzmu biz.Önce kendinizi sorgulayın.

0|0
    0|0
  • İspanya'da kim GS diyordur ki, Türkiye işte burası...

0|0
    0|0
  • bizde lazio bayraklarıyla gezeriz yani çok ta sorun değil. yunan takımını desteklerim ama asla fenevbaçeyi desteklemem!..

0|0
    0|0
  • adam gibi fenerlilere lafım yok ama bazı fenerlilerin türklüğünden şüphe duyuyorum zaten..

bunu bize elin gavuru bile yapmaz.

yazık çok yazık..

0|0
    0|0
  • Gün gelir devran döner bizim de ağzımız var Real'e Barcelona'ya Münih'e marş yazacak...

0|0
    0|0
  • Milli maçta üstünde Türk forması varken Volkan ve Emreye küfür edenlerin bugün milliyetçilik duyguları kabarmış.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olmama rağmen, kimi destekleyeceğim konusunda ikilemde kaldım. Ama bunu böyle çirkinliğe dönüştürmek de hiç mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • Konuyu dağıtmak istemiyorum ama Attalos'un linkine bak.Bir taraftar böyle yaptı diye bütün taraftarlar böyle değerlendirilmemeli.Ben bugün gsnin maçına gitcem izlemeye arkadaşalarla ki fenerliyim..Roma ile lazio takımları gibi olduk.

0|0
    0|0
  • sen kendi ülkende kendi takımının maçını izleyemiyorsan gayet normal gelir insana...

0|0
    0|0
  • Amaann çekemeyen anten montaj etsin bir yerine.

Fenarbahceliler yapıyor bunarı hep.

1|0
    0|0
  • fenerlilerdir bizdeki fanatik ruhu milliyetçiliği geçti .

0|0
    0|0
  • fnerlilerden herşeyi beklerim adı üstünde fener-i rum

0|0
    1|0
  • zavallilar baska bisey demege gerek yok

0|0
    0|0
  • ne ekersen onu biçersin. eskiden böyle değildi. hepsi aynı bok birbirimizden farkımız yok

0|0
    0|0
  • milli maçta emreye küfür edin sonra diyin ki bizi destekleyın oh ne güzel dünya

0|0
    0|0
  • Gs nin yenilmesine üzüldüm.fakat taraftarı açısından bakınca bir okadar sevindim iyiki yenildi diyorum.çünkü aynısı fenerin başına gelse onlar daha beterini düşünürdü eminim:D

0|0
    0|0
  • Öyle diyene kadar Kendi taraftarına da dön bak..aynı durumda fener olsaydı bütün gslilerin feneri tutacaklarına yoldan geçen çocuk inanmaz:D

0|0
    0|0
  • 2008 de chelsea taraftarlarıı tezahüratla karşılayan galatasaraylıları unutmadık.

0|0
    1|1
Yükleniyor...