Real Madrid taraftarı kimler var ?

Yanlış anlaşılmasın bu günkü maçta Gs ye karşı oynadığı için değil, tüm dünyada kıtasal mücadelelerde avrupayı temsil ettiği için, avrupanın her yerinde taraftar kitlesi olan bir kuluptur. Benim sayısız resmi ürününü satın almışlığım var. Her maçını severek izlerim. Bu günkü maç için yorumum şu ki, futbolda geri kalmış avrupa ülkeleriyle oynanacak maç öncesi hiç kendisini bu kadar beğenmiş ayakları yere basmayan başka bir rakip kulubu görmedim. Daha henüz iki sezon öncesi kümede kalmak için savaşan gs bu gün real madrid e kendi sahasında iki gol atmaktan bahsediyor. Real madrid normalde böyle maçlarda üç farktan sonra oyunun temposunu düşürür ve ikinci maça yedek kadroyla çıkar ama fatih terim ve galatasaray camiyasının ''dağdan indim şehire'' tarzı görmemişlik havası kendine çok fazla güvenen bir takım imajı verdi. Muhtemelen Real madrid bu maçta skor ne olursa olsun 90 dakika boyunca her gol fırsatını değerlendirmeyi amaçlayacak. Sonuç olarak Galatasaray camiasını futboldan soğutacak bir sonuç çıkabilir ve takımın konsantrasyonu düşeceği için ligdeki puan kayıpları şampiyonluğuda kaybetmesine neden olabilir. Bu gün fazla şişirilmiş bir galatasaray balonun patlayacağına dair güçlü beklentilerim var. Real Madrid taraftarları ne düşünüyor acaba ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• hala madrid

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şimdi beşitaş-real m maçı olsaydı yine beşiktaşı tutardım r madride sempatim yok ama türkseniz de bizi desteklemek en mantıklısı gerçi bjklile real bayrağı açtı tamam dedik bir de biz de kapak olsun diye lazio bayrağı açtık... neyse artık ne alakası varsa söyledim hadi bays :D

0|1
    1|0
  • gs ye tam destek takım farklı olsa da olsun türkiye

0|0
    0|0
  • Barça ile oynarken hep Real'i tutarim.

0|0
    0|0
  • Detaylarını okumadım Gs kazanır inşAllah

0|0
    0|0
  • ben takıma guveniyorum gs ya

0|0
    0|0
  • ne düşünecekler ki

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• R.Madridi tutmama dönemim Milanı engel oldu Milanın Madridi 5-0 ve 2-0 la dağıtması 1989 Milanı tutmama sebep oldu lakin gel zaman git zaman milanın dağılması Madridin yeniden güçlenmesi bile beni Madride ısındıramadı bu seferde sahneye M.United çıktı dolayısıyla Milan&M.United taraftarı olarak tabiki gönlümüz bugün Madrid den yana bir Sanchez, Butragueno,Zidane,Mihatoviçler nasıl unutulur Madride başarılar dilerim

0|1
    0|0
  • Ben real madrid'e sempati duyarım türk takımları ile oynamadığı müddetçe desteklerim ama gs taraftarının mantıktan uzak duygusal yorumlarını görünce bu akşam kimi destekleyeceğim konusunda kararsız kaldım

0|1
    0|0
  • Since 1985 :)

Mönchengladbach'a deplasmanda 5-1 yenildikleri maçı izlemiştim, rövanşta son dakika golü ile 4-0 yenerek tur atlamışlardı. O zamandan beri takımımdır. Hugo Sanchez, Butragueno, Santilliana, Camachio vs vs

Ne takımdı ama..

0|0
    0|0
  • Barcayla oynarken tutarım madridi

1|0
    0|0
  • ben ki Galatasarayın aşığı hemen hemen tüm lisanslı ürünlerinin sahibi Barcelona çıksaydı karşımıza ve onlara elenseydik zerre üzülürsem ne olayım ama gel gör ki real madrid i en az fenerbahçeyi sevmediğim kadar sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Haklısın dediklerinde ama inşallah galatasaray kazanır

0|0
    0|0
  • galatasaray hiç bir dönem küme düşmeye oynamaz. 2-3 sene önce başarısız sezonunu madrid maçı öncesi baz alan insan yanlış düşünüyordur.

0|0
    0|0
  • bir fener bahçeli olarak bugun galatasarayın ezilmecek ve sonuna kadar macın ortagı olacagını düşünüyor ve ümidediyorum..

0|0
    0|1
  • Fransızları Destekleyeceğime İspanyolları Desteklerim. HALA MADRİD <3

0|1
    1|0
Yükleniyor...