Ayrıldığınız sevgiliyi aylar gçesede unutamadığınız için ararmıısınız

ayrıldınız ylar geçti belliki unutuldunuz veya unutulmaya yüz tuttunuz naparsınız unutamadınız ararmısınız

0|0
12|3

En İyi Erkek Görüşü

• Uyumadım,Hiç uyumadım,Arar dedim , oda özler belki.

Ayrılığın sessiz melodisidir bu,En kötüsü rüyamda görür , dayanamaz ararım dedim.,Mutluymuş , acıma kara kışı yaşatacak kadar! Sonra dedim ki , benim mutluluğumu aldı Allah ne kadarına izin verirse o kadar mutlu olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• arasan ne olacak büyük ihtimal pişman olucaksın

0|0
    0|0
  • aska gurur olmaz

0|0
    0|0
    • en son ne ara ne sor ne de mesaj at dedi başkası varmış 3 ay geçti bu konuşmadan sonra

• ozaman isler degisir, kizi arama

• bir zamanlar paha biçilmezken şimdi sıfır değer taşır oldum yaa onun gözünde onun kırıklığı ve ağırlığı var aramıyorum da ne kadar sabretcem

• arayan oldu, sende arayabilirsin bnce

0|0
    0|0
    • iyide arama sorma dedi hayatında biri var kalbimin sesini dinleyip tekrar kendi elimle kalbimin kıırlmasını istemiyorum da

• hissedersem hasretten öleceğimi evet

0|0
    0|0
  • Ararsan tekrar başlama mesajı olarak algılanır

0|0
    0|0
    • yine herşey aynı olsun ayrı kalalım ama bir özür dileseydi bir nasılsın deseydi de bende ona kırgın kalmasaydım diyorum

• Bazen insanın içinde ukteler kalır haklısın

• kaldı kaldı :(

• ararım tabi g*tün biri değilse :) birini özlemek sesini duymak istemek ayıp bişe değil..

0|0
    0|0
    • en son ne ara ne sor ne de mesaj at dedi başkası varmış 3 ay geçti bu konuşmadan sonra

• Baskasi varsa is ayrii... Arama sakinn...

• seviyosan şartlar ne olursa olsun söylemelisin

0|0
    0|0

• olan olmus yapabileceğin bisey yok

• biliyorum

• kalbin ara der amaa beynin engel olur küçük düşürmek istemezsin kendinii.. kalbini dinle derim

0|0
    0|0
    • iyide arama sorma dedi hayatında biri var kalbimin sesini dinleyip tekrar kendi elimle kalbimin kıırlmasını istemiyorum da

• ararım ama o yanıt vermesse sonsuza dek aramam

0|0
    0|0
    • zaten telefonumu sildiyse kim bu diye açar ama dedim yaa aşağıdaki yorumlara bakarsan hayatında biri var

• eğer numaran ezberindeyse kim bu diye sorgulamaz senin olduğunu bilir. hayatında biri olmayabilir ya da olabilir sonuçta ömrünün sonuna kadar seni bekleyecek değil

• teşekkür ederim fikrin için

• yıllar geçerse unuturum..ama aylar sonra arayabilirim.

0|0
    0|0
    • yaptınmı hiç sonuç ne oldu

• ozaman ben hiiiç aramayayım kesin kararımı verdim , 2mizde kurtuluruz inşallah bu durumdan

• arama mesaj atmazsa bozulursun...

• erkek olsam arardım emin olun sizin unutmadıklarınız sizi unutmamıştır çok kötü bir şekilde ayrılınmadıysa (aldatma v.s) aramak lazım son defa

0|0
    0|0
    • aldatma yok da hayatında onun biri var yine de ara mı diyorsunuz

• oww o ince detayı kaçırmışım o zaman katiyyen arama üzgünüm ama sesini duyman seni daha fazla üzecektir.

• dimi bende zaten öyle karar vermiştim kendimi telkin ettim yani

• aramam olsemde

0|0
    0|0
    • zaten ölmesemde yaşamımdan çalıyorum farkındayım

• ins.en son aradaıgımda baska biri var demisti artık aramak anlamsız arayacak biri varsada bu ben degilim o ve o aramıyorsa mutrludur

• bak bu çok doğru b

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...