Sizce Yay Bucu Erkeği Nasıl Erkeklerdir?

Ben Tecrübeme Dayanarak yay burcu erkeğini anlatmam gerekirse.

1.Ben hem bu kadar itici, hem bu kadar sahtekar, hem bu kadar ihanet etmeyi seven bir insan daha görmedim.

2.Ya bu kadar pislik yaptıktan sonra bile sevebiliyorum ya yazıklar olsun bana yaptığı her şey canımı yakıyor o o* ( o kızda koç burcu ve aslan burcu çıktığı vardı )kıza gitmesini istemiyorum ama gidiyor.

3.Her şeyini affetmek istiyorum ama gururum izin vermiyor.

4.Ya bu adam çirkinde ama bir şekilde çekiyor kendine bela gibi çaresizim.

5.Bir başkasına gitmemede izin vermiyor.

6.Ya bu kadar çekilmez insan ama köpek gibi seviyorum onu.

7.Yay erkeği sende beni anla aldattın beni sana seni seviyorum diyemezdim.

8.Yalan söyledim sana seni hiç sevmemiştim dedim ama istemeyerek dedim.

9.Keşke bu koç kadınına bunu söylemek zorunda bırakmasaydın.

10.Hala köpek gibi seviyorum seni ve kıskanmalarını özledim, sana sarılırken ki kokunu özledim, seni özledim, seni sevmeyi özledim. keşke akıllansan.

11. Her beni gözümün önünde o o*yla aldatırken benim içime kırdığın kalbimin parçaları cam misali savrulup battı canımı yaktı.

( Ben yengeç burcu erkeğine çok mu meraklıyım sanıyorsun. her şey beni sen nasıl aldatıysan sana da aynısını yaşatmak içindi , beni anlaman içindi, Kendimi korumak içindi. seni seviyorum duygusal yay belki duygusal bile değilsin beni kandırıyorsun ama görebildiğim kadar duygusalsın ve kendini saklayansın.) :((((

İmza koç burcu kadını :((((

Güncellemeler:
Canımızın yanması bu kadar mı hoşunuza gidiyor anlamdım.
.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• özgür birakacaksin baska kizlarada bakar ama geri sana döner

1|0
    0|0
    • Artık Onu Bile Kabullenecek Durumdayım Yoruldum Çünkü.

• ikizler :)

rica ederim, bende az çekmedim bu burçtan

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bunlarım hepsini sana iade ediyorum hıh

0|1
    1|1
    • Allah Allah Benden de San Hıh.

• Ben yükseleni koç bir yay'ım ve haritamda yay burcu baskın.

Şunu söyleyebilirim ki arkadaş canlısı hepsi. Pozitiflik kavramında en öne çıkacak burç. Doğru göz çapkınlığı vardır ama aşk başka bir olgu bence. Ben bir sefer aşık oldum. İnşallah bir daha olur ama çok zannedemiyorum. Bestecilik faaliyetim onunla gelişti. Yay burçları hayatlarında iz bırakılsın ya da başkalarının hayatında iz bırakayım der. Ayrıca koç ve aslan gibi ateş burçlarına göre daha kolay egolarını yenebilirler.

Onno Tunç bir yay'dı. Kırk senedir onun şarkılarını ve düzenlemelerini dinliyoruz. Bu bir başarı ve duygu yoğunluğu işidir.

Sizi temin ederim dıştan çok esnek ve kafayı takmamış gibi görünen yay insanı aslında ismindeki yay kadar gergindir.

Rahat bırakın kürkçü dükkanı misali o dönecektir. Eğer gerçekten seviyorsa.

0|0
    0|0
    • o zaman sevmiyorsa oynamasın elim kızlarıyla. Dönmesini de beklemiyorum artık onun bir sevgilisi var artık.. Zaten sevgilisi olan erkeğe de anında soğurum ve anında da soğudum. Yolu açık olsun ne deyim. Sizin de yolunuz açık olsun Allah hayırlı hayat versin hayırlı aşklar versin cümlemizle beraber hepimize. Allah aşkın acısını göstermesin kimseye inşallah. Çünkü zordur bilirim.

• Doğru söylüyorsunuz ben de karşıyım bu başkalarına gitme işine ki ne yaparsınız beni de bir yengeç kızı mahvetti :)

İnşallah aşk acısı göstermesin zira hayatın tadı tuzu kalmıyor cidden.

• Çok ayıp hiç sana yakışıyor mu :( Sen erkeğini kontrol etmesini bilmiyorsan suç bizde mi :(

0|1
    1|1
    • Ne Yapsaydım Kendimi Öldürmekle Mi Tehdit Etseydim? Ben Deli Miyim Hayatımdan Vereyim?

Elini Kolunu Mu Bağlasaydım? Gide Yol Yakışır. Ayrıca Onun Beyni Yok Mu Ben Niye Kontrol Edeyim? Siz Kontrol Edilmeye Muhtaç, Düşük Ve Salak Mısınız? Bunu mu İtiraf Ettin Şimdi? ( YAZILAR SADECE SORUDUR YALANLAYABİLİRSİN)

• Yok yay burcu erkeğinin sinirlerini bozmak öyle kolay değildir merak etme :) Memnun olmazsam, istediğim gibi bir ilişki değilse ben uzatmıyorum :)

• Hımm Var Mı Bilmiyorum Ama İNŞ İstediğin Gibi Bir İlişkin Olur Ve Mutlu Olursun :) Hayatta Başarılar Dilerim O Zaman :)

• bak bu bizler varya rahatı severiz arkadaşları severiz özgürlüğümüzü severiz ama bir kızı sevdik mi gerekli bazı şeylerde az çok vazgeçeriz.bunda böle bişi yok bir sorun var karşının duygularunda bence.yapacağın neydi bence:bi koçun havası ve sertliğiyle açık açık bak oğlım ben seni seviyorum ama sen bana yamuk yapıyon ben bunları haketmiyorum bunları da kaldıramam eğer sadık kalacaksan senin yerin benim yanım kalmıyacaksan da sana byee. yani bence böle olmalı :) bir de nedir yaw biri için gerçekten hayatı zehir etmeye değmiyor.zamanla unutuyon zaman alsa da ama sonunda kendinle gurur duyuyorsun kişiliğimden ödün vermedim diye.sevdim peşinden gittim bu değil başkası olmaya devam ettiği halde gitmektir peşiden gittimdir kişiliksiz(ağır olabilir ama mesele bu)

0|0
    0|0
  • sende karpuz kadar kafa var ama çekirdeği kadar beyin yok

0|0
    1|0
    • Kafamı Gördüğünü Bilmiyordum. Neresinden Attı Adaba.

• hahaahah dün ben bir cevapta bir koç kızına sölediydim inanmadıydı cuk oturmuş yorumlar tebrik ederim:D yay için söylenebilcek bütün özellikler var bu seçeneklerde:D hheheehh 5yıldız ibretlik:D

0|0
    0|1
    • - veren şahsiyet herkesi artılladım arkadaşlarını çağar onlarda - versinler:D

• Malağın önde gidenidirler

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Gezsin tozsun hovardalık yapsın , gülsün eğlensin , bunun yanında iyi bir dost arkadaş canyoldaşıdır kendisi .Lakin kandırması ayarlaması tek eşliliğe ikna etmesi zordur .Bir defa aşık olurlar ayrılsada onda takılı kalırlar ...

1|1
    0|0
  • özgürlügüne cok düskündür

1|1
    0|1
Yükleniyor...