Eski Sevgilimin Hediyesini Geri Versem Mi??

Eski sevgilim bana altın bileklik almıştı ince .. Fiyatı yüksek bir bileklikti .. Ve ben artık bende dursun istemiyorum .. Geri vermeyi düşünüyorum fakat yüzyüze gelmek istemiyorum .. O yüzden işe gitme saatine yakın evinin oraya gidip arabasının camına bantla yapıştırıcam ve yanınada yapışkanlı kağıda 'Herşey İçin Sağol' yazıcam .. Çünkü kötü bir şekilde ayrılmıştık ve ben hoşça kal bile diyemedim .. Sadece onunla konuştuğum bir hattım vardı ve o bunu bilmiyor .. O hattımdan özelden arandım ve numarayı sadece o biliyor .. Büyük ihtimalle o aradı beni sesimi duymak için ya da başka bir sebeple bilmiyorum .. Yani beni unutmadığını düşünüyorum ..

Sizce böyle bir şey yapayım mı ? Erkekler böyle bir şey size yapılsaydı napardınız ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ben olsam çöpe atardım

1|0
    0|0
  • Bencede en doğrusu bu, ona yakın birine ver oda ona iletsin..

1|0
    0|0
  • bence yapma öyle birşey

1|0
    0|0
  • Kalsın hatıra olarak verme geri.

0|0
    0|0
  • pahalı bir hediyeyse sende kalması doğru olmaz. kargoya veya kuryeye versen daha iyi.

0|0
    0|0
  • ben olsam geri verirsen yanında atıp giderim

0|0
    0|0
  • ver ama arabanın camına yapıştırma şeklinde olmasa daha iyi olurdu...

0|0
    0|0
  • bantla yapıştırma, yüz yüze ver. teşekkür et.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocukca şeyler yapmaktan vazgeçin artık , yok böyle birşey zamanında hediye almış sonra al taşlarını ver mektuplarımı işine dönüştürmeyin .

2|1
    0|1
  • sacmalama cok cocuksu bir hareket hediye ne olursa olsun ödunc alınmıs bir mal gbi geri verilmez o sana alınmıs bise aksine verirsen benmle görusmek için geri veriyo arayıp nye verdin falan diyeym dye küçük dusurme kendini git sat kendine farklı bileklik veya yuzuk al onun hatırası olmaktan cıkar:)

0|0
    0|0
  • Ortak arkadaşınız yok mu hiç niye cama yapıştırıyorsun ?

0|0
    0|0
    • ortak arkadaşımız yok ne yazıkki .. cama yapıştırma sebebim ise yüzyüze gelmek istememem..

• bence ona vermelisin. öyle bir yere bırkrk ayıp olur

0|0
    0|0
  • onu geri istiyormusun?

1|0
    0|0
    • bilmiyorum :(

• bu adamlari anlamak mümkün degil zaten, sahsen ben verdigim hediyeyi geri istemem... zaten kötü ayrilmissiniz bence son defada olsa yüzyüze medeni bir sekilde konusun... nekadar süre birlikteydiniz?

• aslında çok uzun süre değil sadece 2 ay .. fakat bu yaza nişanımız oluyordu ailesiyle tanıştım ailesi nişanı nerde yaparız diye soruyordu falan filan yalanları yüzünden ayrıldım .. Ailesi çok aradı barışın diye ama o başkasıyla tanışmaya gitmiş bile falan .. Vallahi anlamıyorum ben bu erkekleri .. Yüzyüze gelmeyi istemiyorum ben tekrar bağlanmaktan korkuyorum sanırım ..

Yükleniyor...