Spor düşkünleri ; kaç tane var aramızda ve hangi sporu yapıyorsunuz?

8 Yıl Wing Tsun ve bir kaç ay Muay Thai yaptım. 3 Yıldır Fitness'e gidiyorum, koşuş ve arada bir yoga yapıyorum.

Spor düşkünleri ; kaç tane var aramızda ve hangi sporu yapıyorsunuz?

0|1
11|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 6 sene kickbox yaptım ben. sen 8 sene wing tsun ve üstüne birazda wing tsun yapmışsın ve fitness'a gidiyomuşsun. vallahi helal olsun sana şimdiye kadar kaç tane erkek dövdün çok merak ettim :D

1|1
    0|0
    • Ohoooo hiç sorma daha geçen oldu hahah ama tabi ben millete dalaşmıyorum öyle bana dokunurlarsa eğer eyvah eyvah 😂 ama sanada helal olsun 6 yıl kickbox ne demek

• Oha:) dusuncelere bak

• Sen kac yane dovmussundur merak ettim

Erkekler Ne Diyor 39

• 2 sene lisansli basketbol oynadim 4 sene wushu ile ilgilendim lisansli, 2 sene boks yaptim , 1 senedir de fitness yapiyorum

1|0
    0|0
  • İyiymiş :))

1|0
    0|0
  • 4 yıl güreş, 2 yıl boks yaptım şu an fitness yapıyorum sadece.

1|0
    0|0
  • 6 yıldır wing chun
    7 yıldır fitness
    2 yıldır tenis hayalim var ama hiçbirini de yapamadım.
    sadece 4 yıldır yüzüyorum

1|0
    0|0
  • Yüzme <3

1|0
    0|0
  • 7 yil futbol oynadim gecen yil fitnessa basladim gunluk hayatimda yuzme ve bisiklet te ek olarak oluyor

1|0
    0|0
  • 1 yıl koşu, ara ara da 3 yıl kadar body fitness

1|0
    0|0
  • Wing Tsun da diyelim ki 5 sokak serserisi karşına çıktı 5 ini de alabilir misin? Ya da şöyle söylüyüm o dereceye gelebilmek için kaç yıl yapmak gerek? Ayrıca Türkiye'de çok ucuz değil diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Varoş bir yerden eve dönüyordum gece 4 ve karşımda 4 tane genç çıktı rahat bırakmadılar ve bıçak çektiler. Dördünü de yere yapıştırdım tabi saçım başım elbiselerim dağıldı o ayrı konu.

Durumdan duruma değişiyor wing tsunu uzun yapman lazım ama 2,5 yıl düzgün yaparsan olabilir , kabiliyetine bağlı.

Ben almanyada aldım eğitimimi

• Teşekkür ederim açıklaman için. Sen baya bahtlıymışsın hoca çok önemli dediğin gibi.

• Evet ama iyi hocalarla tanıştığımda oldu sadece çok uzaklardadılar

• cok ıyı tebrıkler ben fıtnness lısanslı futbol ve atletızmle ugrsstım su an fıtnness ve antronorluk yapıp besyo okuyorum

1|0
    0|0
  • 2. yılı devirdik Body Building yapıyorum , demir seviyorum ben demir manyağıyım :D

1|0
    0|0
  • Fitness
    Boks
    Tenis

1|0
    0|0
  • Fitness'a gidip vücudumu geliştireceğime tavukçu önünde nefsimi geliştirmeyi yeğlerim.

1|0
    0|0
  • 1 sene amatör 3 yıl Prof boks yaptım :)

1|0
    0|0
  • Kick Boks

1|0
    0|0
  • Wing tsun yapıyorum ve ek olarak spor salonuna gidiyorum

1|0
    0|0
  • 8 yıl basketbol sakatlık ustune 2 yıl ara Şu an fitness ;)

1|0
    0|0
  • Maşallah

1|0
    0|0
  • Kick boks ve ağırlık çalışması

1|0
    0|0
  • Basketbol

1|0
    0|0
  • trecking basket voleybol tenis masa tenisi aikido fitnes (spordan sayılırsa)

1|0
    0|0
  • fitness oda sadece kaslarımı toplamak için geçmişte çok spor yaptık sakatlandık bilinçsiz spor yapmasın kimse tavsiye

0|0
    0|0
  • Haftada 4 gun gitmessem duramam artik yasam tarzim oldu
    Sporsuz bir hayat dusunemiyom

0|0
    0|0
  • 1 yıl lisanslı bir kaç ay lisanssız badminton. 5-6 ay kickboks. 5-6 aydırda amatör olarak buz pateni yapıyorum. Ve imkan buldukça da yüzerim

0|0
    0|0
  • 8 senedir ching liu yapiyorum.

0|0
    0|0
  • eskiden boksördüm sonra bu ülkede para etmedıgının farkına varınca bıraktım.

0|0
    0|0
  • Lisanslı karateciyim bende 1 yıldır da fitness yapıyorum ayrıca bir bayan mutlaka bir dövüş sanatı bilmesi gerek iyi olmuş

0|0
    0|0
  • neden bu kadar spor yapıyorsun -.-

0|0
    0|0
  • 2 sene wing chun yaptıydım , şuanda 1.5 senedir fitness

0|0
    0|0
  • bayadır yapmıyorum :( dövüş sanatları

0|0
    0|0
  • 1.5 yıl yarı prof boks, 1 yıl prof. yüzme, 1.5 pro free style 1.5 yıl yarı prof salon basketbol, 1 yıl sokak dansı biraz tenis azıcıkta work out yaptım ama şu anda pek uğraşamıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...