Akılda kalabilmek için...

Tanımadığınız bir kıza yaklaşmak istiyorsunuz. Fiziğinden stilinden duruşundan hoşlandınız ve onu tanımak konuşmasını karakterini öğrenmek anlamak istiyorsunuz. Herhangi bir ortak ortamınız olmadığı için elinizdeki fırsatı '' O anı '' değerlendirmek lazım.

Erkekler için sorum: Nasıl yaklaşırdınız, Davranırdınız

...

Kızlar için sorum: Hiç tanımadığınız bir oğlan geldi karşınızda size ne desin ! Jestleriyle mimikleriyle size nasıl davransın ki bir görüşme şansı kazansın ? :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• birader görünüşünden hoşlandın ve onu etkilemek istiyorsan öncelikle heryönüyle onu tanımalısın. hobileri, gündelik yaşamı, geçmişi, pek öok konu hakkındaki fikirleri, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler, övdüğü ver yerdiği erkek tipleri, duygusal yapısı ... sonrasında kendini değerlendireceksin ben ne kadar uyuyyorum onun kriterlerine ...

sonra bir karar vereceksin ben onun kriterlerine mi uyacam yoksa ona düşündüğünden daha farklı, ilgi çekici ve yaşanılır bir dünyayı, kendi dünyamı mı sunacam.

aslında kızlar da - her ne kadar kriterleri vs olsa da - daha önce hiç düşünmedikleri ya da sevmedikleri özelliklerdeki erkeklere abayı yakabiliyorlar ...

onun sürekli gittiği bir yeri, sürekli yaptığı bir şeyi bul sen de başla oraya gitmeye aynısını yapmaya, tenise gider, parka gider, kafeye gider, ... okuduğu çok sevdiği kitabı öğren oku onunla o kitap üzerinde zamanı geldiğinde konuşabilmelisin ... tanışmıyorsan ve tanşmak istiyorsan her fırsatta bizzat takip et ... illaki bir tanışma fırsatı çıkar sürekli takip edersen ... sürekli alış veriş yaptığı bir yerde tesadüfen sürekli karşılaşırsan ve ona özellikle dikkatle bakmazsan seni hem sürekli gördüğü ama tanımadığı ve yavşamazsan da en azından güvenilir olmayan biri olarak görecektir ister istemez ha işi bu kadar uzatmayım dersen ::

ilk gördüğün yerde doğaçlama girip konuşacaksın doğallık çoğu zaman planlı olmaktan daha başarılı sonuç verir tanışma ve etkileme konusunda

0|1
    0|0
    • sağol )

• nolacak ya sende benim bir yorumumu beğenirsin soruma tam puan verirsin bu işler karşılıklı :D :P

• soruna 5* verdim zaten + yolladım altta kalmam kardeş )

Kızlar Ne Diyor 2

• her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. yani her birey farklı şeylerden hoşlanır. yani nabza göre şerbet vermek lazım

0|0
    0|0
    • mesela kendinden örnek versene daha açıklayıcı yol gösterici olabilir benim adıma

• ya düşün bir allah aşkına :)

diyom ki kızı her hangi bir yerden tanımıyorum sadece o anda çok hoşuma gitti ya görür görmez bişey yapacam ya da takip edip yerini yurdunu öğrenecem yoksa bir daha nerden görecen öyle değilmi ama :)

• evet önce burdan başlayabilirsin

• senle tanismak istiyorum desn :D nebilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle kızın sana aşina olmasını sağlayacaksın. Kız seni görmüş ve benimsemiş olacak. Çünkü dikkatini çekmeden yapacağın konuşmada, cevabı ya '' ilgilenmiyorum '' ya da '' söylediklerini anlamıyorum '' olacaktır.

Kıza direkt olarak önden yaklaşma. Bir anda görmüşsün ve teklif ediyorsun imajı verir. Bu konuyu da bütünleştirdikten sonra, bahane yaratmak lazım.

Onunla nasıl tanışabilirim ?

Bunun için kızı gözlemleyip 3 soruyu açıklığa kavuşturman gerekiyor.

Şu anda ne yapıyor ?

Neler hissediyor ?

Keyfi nasıl ?

Analizini yap ve tanışmak için çözüm üret.

0|1
    0|1
  • Tas gıbısın be hatun öluyom bıtıyom erıyon haberın yok gel gel de dermanım ol de .)

0|0
    0|0
  • kız ortamda olmadıktan sonra zor öyle yok taktikmiş bilmem neymiş hepsi hikaye..gidecen kızın yanına merhaba o da diyecek merhaba eeee sonra ne olacak amk.bide zaten bir kızın yanına gidip öyle direk mevzuya dalmak ağır itici bence.

0|0
    0|0
    • Yok illa ortamda olması şart değil.

• Tabii ki aynı ortamda bulunmak en büyük avantajlardan bir tanesi ama mümkün değil diyemeyiz...

• Aynı ortamı paylaştığın kızlarda sıkıntı yok tabi işin bir parça daha kolay çünkü en azından sana güvenebilir

Yükleniyor...