Real Madrid Favori ama kusursuz değiller gollü bir beraberlik çıkartamazmıyız?

Real Madrid turun açık favorisi ama bu onların kusursuz olduğu anlamında gelmiyor bir kere her maç gol yiyorlar bugün bizde Real´e gol atarız Defansta Ramos güçlü ve sırtı dönük oyunu bilen rakip forvetlere karşı müdahale yapmakta büyük güçlük çekiyor Drogba´nın bu yönden çok avantajlı olduğunu düşünüyorum arkadanda Sneijder,Selçuk,Hamit ve hatta Melo gol bulabilir sizce gollü bir beraberlik çıkartabilirmiyiz?

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• insallah renktas

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Mantığım yenileceğimizi söylesede nedense içimdeki bir his beraberlikte döneceğimizi söylüyor.Belkide öyle olmasını istediğim içindir.

Real Madrid çok güçlü bir takım.Forveti söylemeye bile gerek yok.Biz gol atabiliriz ama bu defansla çokta gol yiyebiliriz.Forvetleri hatayı kaçırmazlar.Çok dikkatli olunması gerekiyor.Taraftarımız Galatasaray turu atlayacak,Real'i eleyecek falan diyorlar ama adamlar kendi liglerinden çok şampiyonlar ligi için uğraşıyorlar ki teknik direktörü Kayseri'ye kadar geldi.İşi bu kadar ciddiye alıyorlar.Önlemlerini sıkı alacaklardır.Ama şu da var ki hem taraftar hem de oyuncular hırslı ve kendilerine güveniyorlar.Bu da güzel birşey.Allah'tan ümit kesilmez,futbol birazda şans işi.Şans bugün bizim yanımızda olur inşAllah :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gollü beraberlik bekliyorum..

Dediğin gibi her maç gol yiyen bir takım.. Hücum hattımın çok iyi bence...

Defansta bazen basit hatalar yapabiliyo Real.. İyi değerlendiricemizi düşünüyorum..

Hadi bakalım hayırlısı... :)

0|1
    0|1
    • morinho sneijder ve drogbayı adı gibi biliyo onlara göre bir önlem alıcaktır bunuda es geçmemek gerek ;)

• İnşallah dediğin gibi olur Esila:)Bizim defansta kötü hatalar yapıyor inşallah onlar değerlendiremez

• ne golü ya ancak defans yapar gs:)

1|0
    0|0
  • Galatasaray'dan umutluyumm beraberlik gelir hiç değilse

0|0
    0|0
  • Evet çıkatabiliriz

0|0
    0|0
  • içimden öyle geçiyor en azından bir beraberlik!

0|0
    0|0
  • hamit atacak abi burakta atacak demedi deme bak

0|0
    1|0
  • çok abarttılar real madirdi ya sanki neyse

0|0
    1|0
  • Olabilir ama zor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bana herşeyi de ama Melo gol atar deme.Vurduğunuz gol olsun diyoruz bu gece

1|0
    0|0
  • Shika doğru bir tespit yapmış. Real'in uyuşuk bir dönemine denk gelmesi anca olur diyeceğim de CL 1/8'de böyle bir riskleri yok.

GS Terim nedeniyle oyunu sıkıştırabilen/soğutan/defansta oyunu idare edebilecek bir takım değil. Korkmam derse, Avrupa'nın Bayern ile beraber en hızlı atak yapan takımlardan biri olan Real için uygun ortam olacak.

0|0
    0|0
  • Galatasaray korkmayarak oynayacak. Açık alan çok bırakıyoruz. Schalke maçında Draxler gibi bir adamın defansı çalıma dizip şut vurduğu olmuştu. C Ronaldo'nun,Mesutun,Maria'nın neler yapabileceğini düşünebiliyor musun ? Sonra birde Alonso var. Oda tehlikeli. Eğer biz her zaman ki gibi açık oyunumuzu oynarsak emin ol 4-0 / 5-0 yeniliriz.. Bu defans beni o kadar korkutuyor işte...

0|0
    0|0
  • Ramos artık sağ bekte oynuyor varane geldiğinden beri eski yerine döndü sanırım, hafta sonu puan kaybettiler ama kafaları bu maçta belliydi ligte bir ümitleri yok bu maça asılacaklar hayırlısı olun bakalım

0|0
    0|0
  • neyse en azından biraz olsun diğerlerine nazaran objektif bir gs'li görmek iyi zira izlenimlere göre gollü beraberlik çıkarabilir miyiz noktasını çoktan aşmış gs taraftarları bayağa bayağa barnabeu'da gs'yi maçın açık favorisi görüyorlar :D

0|0
    0|0
  • Çıkması muhtemel zaten galatasarayında eksik kalır yanı yok real madridden. Schalke'ye oynadıkları futbolu oynasınlar maçı bile kazanırlar. Ama bir ibb'ye oynadığı futbolu oynarsa 5 tane yer geri gelir istanbula bir galatasaraylı olarak söylüyorum :)

0|1
    0|1
    • sen ibb maçını nerenle izledin dostum.. galatasarayn en iyi oynadıgı maç ibb maçıydı bu sezon..

• hayır arkadasım ben ibb maçında gs nin harika top oynadıgını düşünüyorum sen ise kötü

• Ben galatasaray iyi oynamadı ibb kötü oynadı diyorum. Bu konuda anlaşamayacağız boşver. He sen iyi top oynadıklarını düşünüyorsan akşam rma maçında bak aynı topu oynuyorsalar o zaman haklısın. Ayrıca ben gsliyim inşallah schalkedeki gibi oynarlar.

• eğer fiziki anlamda onlara ayak uydurabilirsek kafa kafaya top oynarız İngilterede ki Manchester United maçı gibi ha yeniliriz berabere kalırız onu bilmem birazda madride bağlı ama madridi yenmeyi Barcelona hayranı olarak da çok istiyorum ben daha çok selçuk melo sneijder e iş düşüyor diye düşünüyorum orta sahada kafa kafaya oynarlarsa olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • Çıkartamazsınız.

Yalnız ben nerdeyse Real'ın en önemsiz maçını bile izleyen birisiyim.

Şöyle bir şey diyebilirim ki Real inişli ve çıkışlı bir takım yani ne zaman ne yapacağı hiç ama hiç belli olmuyor.

Bazen farka boğarken bazende en berbat oyununu çıkartabiliyor.

Birazda şansınıza bağlı ayrıca şunuda söylemekte fayda var ki o maçı farkla kaybederseniz bu Fatih Terimin suçu.

Söylediği ve oynatacağı oyun disiplini avrupa ve Real'e uymaz.

0|0
    0|0
  • aynen real madride gol atmak zor değil.ramos kesinlikle kademeye sarkamıyo vasat bir defas oyuncusu sadece hızlı,keşke kalede de casillas oynasa adam bildiğin kaleci falan değil her gelen geçeni istisnasız içeri alıyor tabi bunlar işin iyi yanı,bide gs nin defansının ne kadar b.k olup her an hata yapabilecek el bombalarından oluştuğunu unutmayalım.

0|0
    0|0
  • eğer bugün gs yenilirse bakalım bu gsli taraftarlar yinr umutulu konuşacak mı bu maç geçsede herkez kurtursa real gs real gs konuşmasından çok sıkıldık türkiye onca sıkıntı var olaylar var bunla real gs konuşuyorlar şaka gibi :)

0|1
    0|0
    • Türk futbolu için tarihi bir gün bence Türkiye için Yılın en önemli maçı Türk takımlar her sene çeyrek final maçı oynamıyorlar bence konuşulması gayet normal

• Kendilerinden hiç konuşulmadığından dolayı böyle yapıyo arkadaş yoksa rtük istatisliğinde en çok Fenerbahçe'den konuşulmuş. Galatasaray Şampiyonlar Liginde olduğu halde o kadar konuşulmamış :)

• bunu bir tek siz konuşuyorsunuz gsliler herkez bu maçtan sıkıldı :)

• hücumda galatasarayın pekbir sorunu yok ama defansta aşırı açık veriyor.terim defansa bir rot balans ayarı çekerse her an herşey olabilir

0|0
    0|0
  • Hayir, 1-0 olur gibi gibi

1|0
    0|0
  • imkanı yok imkanı :))

0|0
    0|0
  • ilk yarı 1 ikinci yarı 0 demedi demeyin, skor 1-1:))

0|0
    0|0
  • Çıkmaz.G.Saray gol atar belki ama berabere kalamaz.

0|0
    0|0
  • çıkartamassınız:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...