Sneijder sizce dun ne demek ıstedi?

"Evet, ben doğru seçimi yaptığımı düşünüyorum. Bir adım ileri atmak için, bazen belki bir adım geri atmak gerekir. Galatasaray’ı seçtim ve doğru yaptığımı inanıyorum."

ne demek bu? fikri olan varmı

roprtajın tamamı link

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne demek olacak Allah'ın verdiği aklın onda birini kullanan insan bunun ne demek olduğunu anlar gs'yi kendisi için daha yükseklere tekrar sıçramak için bir basamak olarak görüyor işte zaten kariyerinde Inter ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşamış,real madrid forması giymiş bir oyuncunun futbolu gs'de noktalamak ya da gs'yi çok sevdiği için buraya geldiğini düşünmek hayalcilikten başka bişey olmaz gs'liler hala gs tv'nin kameraları önünde düşen gs eşofmanını öptü diye doğuştan gs'li sanmaya devam etsin sneijder'i :D

0|0
    0|1
  • Kendi takımında yedekti. Hollanda milli takımında oynayamıyordu. Bunlardan dolayı Galatasaray'ı seçti. Galatasaray'da sonuçta sürekli ilk 11 oynarsın. Kariyeri için iyi bir adım. İspanya,İtalya maceralarından sonra Türkiye geri adım sayılabilir. Bunu anlatmak istiyor.

0|1
    0|0
  • ne demek istediği çok açık ve mantıklı da aslında. şimdi bu adam dev klüplerde oynamış bir adam. demek istediği de şu, bu dev klüplerden (ajax, real madrid, inter) sonra galatasaray gibi o kadar da büyük olmayan bir klübe geldim. ama olsun şikayetçi değilim. geri adım atmış gibi görünebilirim ama burda kendimi ispatlayıp tekrar devler arasına katılabilirim

0|1
    0|0
    • demeye gerek varmıydı orda , aslında sorum bu olacaktı acele yazdım. bence gereksız olmus söylemese daha ıyı olurdu

• öyle de demeseydin kardeş ya diyosun yani :))

• E öyle demişse doğru demiş şimdi yalan yok. Çünkü adam Madrid'de, Inter'de oynadı ve Gs onun için elbette kariyerine göre geri bir takım. Bunu kastetmiş olabilir diye düşünüyorum. Hemen kızmaya gerek yok bence.

0|1
    0|0
  • galatasarayı küçümsemiş

0|1
    0|0
  • Daha iyi bir takıma gitme şansım vardı ama ben Galatasaray' ı seçtim diyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...