Kanatlarım çıkar mı?

Vücut geliştiriyorum eskiden sıkı bir diyet programım yoktu şimdi var 3 gündür full hayvansal protein besleniyorum günlük 500gr tavuk göğsü 100 gr kırmızı et 10 tane haşlanmış yumurta ve yoğurt peynir tüketiyorum 3 gündür 500gr tavuk yiye yiye kendimi tavuk gibi hissetmeye başladım bu spor gerçekten zor bir spor beslenmeden istediğini alamıyorsun ve aynı zamanda baya da nankör bir spor bıraktığın gibi yavaş yavaş eriyosun.. tavuk yumurta yulaf süt hayat böyle bir ömür boyu devam eder mi yaa..

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük ihtiyacın kadar ye sonra tiksiniyorsun zaten net fark görebilmek için 2 ay lazım

0|0
    0|0
    • aynen bro 2 ay süre verdim kendime , ki günlük kalori ihtiyacımı bile tamamlayamıyorum tavuktan ötürü tavukta günlük protein ihtiyacımı anca karşılıyor zar zor

• hayır bak günlük kalori ihtiyacım 2.800 ama ben 2.500 alıyorum bulk dönemi için kilo almam lazım :D

• eminmisin o kadar yemeye senin kalori düşük kalmıyordur :D illaki protein harici birşeylerde yiyorsundur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Çıkabilir

0|0
    0|0
  • Kendini şanslı hisset ve dediklerimi kulak ver başka yerde uyaran olmaz, çünkü bu şekilde beslenmeye devam edersen yaklaşık 1 ay sonra karaciğerin yağlanmaya başlayacak. Eti ya da yumurtayı azalt çok fazla demir ve protein alıyorsun şu an bu yükleme ancak 5-6 saat yoğun çalışmaya eş değer. ağır spor yapıyorsan 10 yumurta çok çok işini görecektir.

0|0
    0|0
    • kilo başına max 2 gram alıyorum fazla değil bence üstelik spor yaptığım için bu kadar almam gerek proteinin karaciğer yağlanmasıyla bir alakası yok günlükte 4 litreden aşağı su içmiyorum :)

• Kendin bilirsin birşey danıştın ben olabilecekleri söyledim gerisi sana kalmış yani ister serum iç bol bol işersin çok faydası olmayacak.

Yükleniyor...