Dün eski sevgilime mesaj attım..

Dün eski sevgilime mesaj attım .Yaşanan bu kdr olaya karşın bı merhaba demek ıstıyorum senın halını hatrını sormak ıstıyorum .amacım tekrar senınle çıkmak değil dedim.

ama o cevap vermedi .

ona saygım kalmıştı o da gitti.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• atmasaydın niye attınki ne gerek var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence kafası karışıktı elbet bir cevab verirse geçmişin hatrı kaldıysa. çok kötü ayrıldıysanız vermemesi gayet normal

0|0
    0|1
  • iyi düşün iyi olsun. belki ölmüştür.

0|0
    0|0
  • belki atar biraz bekle bence

0|1
    0|0
  • o senin ardından çok acılar çekmiştir her gün teline bakmıştır arıcakmı diye o ayrılmayı istemiş olabilir ama sen onu bırakmıcaktın tam acıları hafifledi derken dalga geçer gibi yenimi mesaj atıyorsun ya peşinden koş ya da bulaşma kıza

0|0
    0|1
    • o ayrılmak ıstedıgın de de peşinden koştum aradım mesaj attım açmadı cvb vermedı .nben ne yapılması gerekıyorsa fazlasıyla yaptım

• belki hastanede yoğun bakımdadır

• onun sana saygisi kalmamis..iyi yapmis..belki kiz hala senin ona yasattiklarini unutamadi..hala aci cekiyor..saygisiz herif..vicdansiz..

0|0
    0|1
    • ben bısey yapmadım .ayrılan oydu .acı ceken ben uzulen ben .ee dahası senın gıbılerden fırça yyen ben .bılmeden konusuyorsun ya ayıp sana

• cunki ben de boyle ayrildim..onun bana karsi ilgisiziyi yuzunden..sonra yuzsuz gibi gelib ozur diliyorlar..

• ben hep ilgi gosterdım ona tek bı gun uzmedım onu

Erkekler Ne Diyor 6

• ya bitmiş gitmiş kardeşim eski sevgiliye msg nedir ya kız yapması gereken neyse onu yapmış sen yapman gerekeni yapamamışın olay bundan ibaret ;)

1|0
    0|1
  • Senin eski sevgiline mesaj atmanın anlamı şudur. Onunla tekrar beraber olmak, çıkmak istiyorsun. Eski sevgilin de bu şekilde düşünüyor bence. Eğer o nun sevgilisi yoksa ve sana yanıt verirse iş yoluna girer. Ama eski sevgilin kendisine yeni bir sevgili bulmuşsa ve onu seviyorsa, sana ASLA yanıt vermez.

0|0
    0|0
  • iyi yapmış bence helal kıza

0|0
    0|1
  • Başkası vardır hayatında.O çıkınca bu sefer o mesaj atar sana

0|0
    0|0
    • giren oyuncu 14 numarayla ben çıkan oyuncu diğeri

• Hiç bulaşmasaydın daha iyiydi..

0|0
    0|0
    • sadece merak ettım ne alemde dıye

• Tavsiyemdir.. Sil numarasını gitsin.. O numara telefon rehberinde durdukça yine deneyeceksin.. Aklıma kaydettim diyorsan aklına getirmemeye çalış..

• saygın nıye gıdıyokı eskısın adı ustunde bence saygı duymalısın hayatında bırı varsa atmamalıdır yerın dolmadıysa zaten atardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...