Hiç tanımadıgınız birine yardım eder misiniz?

bir sorum var paylaşmak istedigim bir arkadaşımın başına gelen bir olay.arkadaşım internetten biriyle tanışmış ama daha birbirlerinin yüzünü bile görmeden karşı taraf arkadaşımdan kredi kartı borcumu kapacagım diye para istemiş çok büyük bir para degil ama karşı taraf bayagı bir midesizmişki arkadaşımdan para istemiş arkadaşım ikilemde kalmış çünkü kalbi çok temiz iyi biri birinin sıkıntısına kayıtsız kalamıyor böyle biri sizin karşınıza çıksa aslında sorum birazda bayanlara böyle biri sizin karşınıza çıksa ne yapardınız...

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• hadi yol al arkdşm dye yol verirdim ne kdr sçma ya br erkeğin bayandan para almasından hç br zaman haz etmiyorum

0|0
    0|0
    • on numara erkeklik gururu diye bir şey var çok haklısınız.adam olsa zaten bir erkek bir bayandan para istemez...

• aynı şey bayan içinde geçerlidir ama ben annemden babamdan ble para istemeye çekinen biri olrak brbrlerne para yediren insanları anlayamıyorum

Erkekler Ne Diyor 16

• Doğru mu değil mi bilmiyorsun, aptal yerine koyuyor da olabilir...

Kimse bu şekilde tanımadığı bir insandan borç ister ki, saçmalık..?

Bir tanıdığım veya yakınım olur her zaman yardımcı olurum, o ayrı konu...

0|0
    0|0
  • yok canım fizik bir yardım olabilir ama öyle tanımadığın biri bunu hep su istimal ede bilir yanlış arkadaşınız uyarın

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın Allah aşkına.. Bir insan bir insanı görmüyor onunla vakit dahi geçirmiyor.. İkileme nasıl düşebiliyor... Yapmayın Allahınızı severseniz.. Mademki bu kadar alçak gönüllüsünüz.. Hiç mi komşunuz yok yardıma muhtaç ona yardım edin..

0|0
    0|0
  • bu yardımı isteyen arkadaşımızın gidecek başka hiçkimsesi kalmamıştır. herkesten borç almış hiçbirini ödememiştir o yüzden güvenilir biri değildir. ona verilen para geri gelmez. sadaka niyetine yardım ederseniz o ayrı. ama borç olarak asla verilmez.

0|0
    0|0
  • gerçekten ihtiyacı var ve imkanım varsa elbette yardım ederdim...

allah kimseyi darda bırakmaın borç para istemek kadara zor bir şey yok...

0|0
    0|0
    • artık numaramı yapıyor yoksa gerçekten çaresizmi bilemiyorumpek kimseye güvenmiyorum...cevabınız için teşekkür ederim..

• arkadasina söyle sakin öyle bir kerizlik yapmasin, eger iyilik yapacaksa kendi eli ile gercekten ihtiyaci olan birine yapsin. bunlarin hepsi tuzak !

0|0
    0|1
  • etmezdimmmm

0|0
    0|0
  • Hayır.. Kandırıkçıııııı

0|0
    0|0
  • övünmek maksatlı söylemiyorum birçok kez ettim

yapılan iyilikler söylenmemeli.

0|0
    0|0
  • kısa ederım :D

0|0
    0|0
  • yok ya dolandırıcıdır onlar dikkat çekmemek için zamana yayıyolar

0|0
    0|0
  • böyle saçmalık olmaz ya

0|0
    0|0
  • O para isteyen kim ise onun ağzını burnunu dağıtırım.

0|0
    0|0
  • hayır bu şekilde etmem

0|0
    0|0
  • Erkek istiyor bir de kızdan ? O nasıl midedir la. Samimiysem güveniyorsam veririm ancak. Güvenmediğim birine niye vereyim.

0|0
    0|0
    • zaten kendini yeterince düşürmüş arkadaşımdan para isteyerek dogru söylüyorsunuz gerçekten midesiz...

• Kibar bi' dille azina sicardim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• defol git başka kapıya derdim ne dicem :)

0|1
    0|0
  • Para konusunda sanal alemde kimseye güvenmem, asla.

0|0
    0|0
  • İnternette hiç görmediğim birine para yardımı bulunmam ama yardım edebilirim başka konularda para farklı

0|0
    0|0
  • gerçekten ihtiyacı olduğunu öğrenmeden hiç birşey yapmam... delil lazım

0|0
    0|0
  • Yardım ederim ama bunu yardımdan saymıyorum.kredi kartı borcu- yapmasaymıs ? kendi odesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...