Fikret Orman'ın son açıklamalarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

"Beni en çok Beşiktaşlılar zorladı."
"Önceki maçlara geldin mi? Gelmediysen şimdi de gelme git evinde otur."
"Beşiktaş Halkın takımı değil saray takımıdır."
"Mario Gomez hakkında durduk yere konuşması olmasa ne olur falan demesi. Gökhan Töre hakkındaki aşırı sert konuşması."

Hayır ne gerek var bu tarz açıklamalara anlamıyorum ki. Zaten Yıldırım Demirören konusunda omurgalı bir duruş sergileyemedi stadı yarısından az bir rakama yaparız dedi yapamadı.1 sezon dedi 3 sezon oldu. Bu insanlar sabrediyor takımının, yönetimin yanında oluyor ama gördüğümüz muamele bu mu? Ben aşırı rahatsız oldum. Maalesef kendisinde gücün getirdiği gereksiz bir ego görüyorum. Adam erzurum da oturuyor belki hiçbir maça gelmedi ama Vodafone Arena maçına gelmek istiyor sen neden onu aşağılıyorsun ki. Tamam biz önceden gelenlere bir ayrıcalık yapmanın adil olduğunu düşündüm dersin yeterli. Madem o zaman maddiyat her şey o zaman Yıldırım Demirören Sebadan bile büyük Beşiktaşlı bu mu yani. Bu kadar mı endüstriyel olduk.

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Düşünmedim

0|0
    0|0
    • O zaman keşke xper kasmak içinde gereksiz cevap vermeseydin.

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyonluğa gidilen yolda bu tarz açıklamalara gerek yok bencede medya dahil herkesin eline malzeme veriyor bazı konularda haklı olsa da genele bakarsak açıklamalar yerinde değil bilet fiyatları ayrıyeten yüksek rahatsız etti benide

0|1
    0|0
    • Ya hadi fiyatlar yüksek tamam onu anlayabilirim. Hadi maça gelen insanlara öncelik verilmiş ona da hak verebilirim ama bu son söylediklerinde üslup çok kötü ve aşağılayıcı. Ne gerek var insanları ayrıştırmaya. Gerçek Beşiktaşlı laflarına.

• Doğru söylemişsin dostum , kızdığı bir kesime laf söylerken boyalı basinın da gazıyla herkes nasiplendi

• aynen oldu kardeş

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş halkın takımıdır, saray takımı degil bu net olarak böyle. Yaptıklarını, transferleri takdirle karsıladık ama Beşiktaşlılara ateş püskürürken resmen Beşiktaşın hakkını yiyen insanlara niye sustu. Birde sürekli konusuyor, yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • o ronaldinho buraya gelecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kim ne derse desin Beşiktaş halkın takımdır, çArşı bu takimin sesidir

Öncekilerin becerip izinlerini bile alamadığı 50 senelik stadı yıkıp yerine boğazda saray inşa edince saray demesini , ak sarayla bağdaştırmamak lazım

Beşiktaşın kotu zamanında yaninda olmayanlar simdi fazla konuşmasın demiş , hak veriyorum bu takim Olimpiyatta konyada ankarada oynarken kaç bin kişi gitti? Simdi 450 liralık fahiş fiyata full stat oynayabiliyoruz

Bize bu fiyatlar fazla geliyor ama yıllarca rakiplerimiz misliyle kazandı , bilet fiyatları ortada. Buna rağmen bir kısma uygun bilet satilmalı , asgari ücretle çalışan da öğrenci de gelebilmeli

Gomez veya x fark etmez , Beşiktaş hicbir oyuncuya muhtaç değildir mesajını vermesi iyi. Bugün gs nin sneijdere kulübün anahtarına kadar teslim etmesi daha mi hoş. Fakat boyalı basın farklı yansıtıyor. Ama rahat olun Gomez oyuna gelmez

Töre nin üzerine gitmeden , uyari yapılmalı son 8 maçta kenetlenmeye ihtiyaç var , boyali basina çarpıtma fırsatı vermemeli. Bugün gazetelerde Oğuzhan ve Töreye neredeyse fb forması giydirecekler

1|0
    0|0
    • Bence bu açıklamalar çok yanlış açıklamalar ve bunları çok sık duymaya başladık.

Bilet fiyatları tamam ona karar verecek kişiler yönetimdir isterse 200 der alan alır almayan almaz ama tutupta sen git evinde otur gelme falan bunlar çok artist bakışlar. O zaman ben de yönetimi suçlarım adam gibi stat anlaşması yapamadı. Takımı tüm Türkiyede dolaştırdı.1 sezon sürecek dedi 3 sezon sürdü. Git evinde izle gelme stata bu çok yanlış. şu an beşiktaşın 280 bin passoligi olan taraftarı var. Ben de olanlardan biriyim ama biliyoruz ki milyonlarca taraftarı var şimdi ne gerek var milyonları ötekileştirmeye. Öncelik sundum adil olduğunu düşündüm de tamam.

Gomez konusu elbette Gomez olmadan Beşiktaş olur ama ne gerek var o şekilde açıklama yapmaya. Dersin Gomez çok önemli bir futbolcumuz umarım birlikte yolumuza devam ederiz ama şu an için tek düşündüğümüz şey şampiyonluk sonra bunlar netleşir dersin. Tamam. Şimdi Gomeze düzgün anlatamazsan adam kızar yani ben rekor kırıyorum neler diyor der.

• Haklisin o konuda eğer tek yureksek bunlar gerekli

• Fikret Orman az önce açıklama yaptı , Beşiktaş başkanı kendi taraftarına ezik diyebilir mi? Onu konuşurken cımbızla alıp art niyet gösteriyorlar. Bunlar nafile şeyler , Taraftarla arami bozamazlar

• O değilde futbol dışında bu futbol ile ilgili yönetim herşeyi konuşuyor gerçekten boş bir açıklama olmuş bu temiz futbol bu mudur şimdi yenilirsen rakibi tebirk edersin yenersen rakip seni tebrik eder şu an oynanan türk futbolu boş ya teknik adamlar boş beleş açıklamalar yapıyor bunu anlamıyorum açıkçası bir futbol yöneticisinin veya futbol ile ilgili bir birimin bu açıklamaları yapmaması gerekir diye düşünüyorum...
    SADECE TEMİZ FUTBOL İSTİYORUM...

0|0
    0|0
  • yaptıklarını takdirle izliyoruz.

ama lütfen gereksiz konuşmasın.
    sus be başkan, rica ediyorum sus.

0|0
    0|0
  • Sanırım kendisi birde "Türkiye'nin ilk ve en büyük kulübüyüz" açıklaması yapmış. Hani bunu demeseydi bile yaptığı açıklamalar çok komik olurdu. Ama bunuda demiş, gülesim kaçtı, adam ciddi sanırım. Bir an tırstım, tam milletvekili olacak adam ya.

http://i.hizliresim.com/QBP8nr.jpg

0|0
    0|0
  • Şampiyonluğa yakın olmaya alışkın değiller tabi olunca da böyle sapıtıyolar, Nasuhi Sezgin çok iyi cevap vermiş arkadaşa :D

"Hiç şüphe yok ki 4 yıllık kulüp başkanlığı döneminde Galatasaray’ın kazandığı 3 Süper Lig Şampiyonluğu’na, 3 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa zaferine tanıklık etmek, 4. yıldızın ağırlığını taşımak Sayın Orman açısından çok zor olmalı."

0|0
    0|0
  • Ada'm gibi adamdır Fikret Orman. Klübü çamurdan çıkartı şimdi bok atmanın alemi yok. * bu işler böyledir böyle adamlara yedirmezler o koltuğu yazık olacak

0|1
    0|0
  • çok konuşmadığı sürece dıştan bakınca iyi görünüyor konuşunca saçmalayabiliyor sırf bu açıklama için demyorum bazı talihsiz açıklamaları oldu

0|0
    0|0
  • valla şampiyonluğu fenere veriyoruz gibime geliyor, her şey beşiktaşın aleyhine gitmeye başladı, nedense bu takım finali bir türlü yapamıyor

0|0
    0|0
  • fikret orman ağzını her açtığında bir gaf yapıyor..
    stadı yapması onu büyük başkan yapmaz..

0|0
    0|0
  • Stad yaptı totosu kalktı bunun

0|0
    0|0
  • fikret sapıttı yav ne dediğini bilmiyor kendini dev aynasında görmeye basladı

0|0
    0|0
  • Sonradan gorme gibi konusuyor. Guven geldikce.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Soruyu sorarak renklilere malzeme veriyorsun senin gibi taraftarın

0|1
    0|0
    • Ben sorarak malzeme veriyorum öyle mi? Başkan bunları söyleyerek malzeme vermiyor. Ayrıca gizliden yazma öyle korkak korkak. Neyse çat çat söyle

• İyi günde kötü günde destekleriz senin gibi fenerin ekmeğine yag sürmeyiz

• Sen ormanı desteklersin ben Beşiktaşı hadi yaylan korkak artist.

Yükleniyor...