Bel yanlar için en uygun hareket nedir?

yanlar çok zor eriyor biliyorsunuz var mı temel hareketi

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• sporcu arkadaşlar yardımcı olur birazdan :)

0|1
    0|0
  • Twist hareketi ve ip atlamak çok etkilidir ip atlama sırasında nabzın belli bir seviyeye geldikten sonra yağ yakmaya başlarsın. Bu andan 15-20 dakka devam ettirmelisin hiç bir kesinti olmadan 1 sn bile dinlenmeden. İp atlamak benim favorimdir ve 20-30 dakka aralıksız ip atladıktan sonra vucudunun her cm karesinden ter akıcaktır.
    Tabii ki sadece bunu yapmakla olmaz. 2 tuğla ekip 2 tuğla kırmakla bir yere varılmaz. o yüzden diyetini sağlam tut. yemeğine dikkat et beyaz ekmekten uzak dur. Tuz oranlarına dikkat. et 1 ye 2 koş , he şunuda unutma bugun koştum yarın fiziksel değişiklik olsun böyle bişe olmaz.
    insanın bugun yediği 1 hafta sonraki görüntüsüdür. fakat sendeki fark 2-3-4 hafta sonra başlıcaktır

0|1
    0|0
    • düzenli koşuyorum 4-5 kilo verdim ama dediğim gibi yanlar kaldı beyaz ekmeği kestim kepek ekmeği tüketiyorum sadece twist kaç tekrar yapmalıyım ve o hareketi yaparken nelere dikkat etmeliym kardeşim?

• Her Gün 3 dakika yapmalısın tabiki attırmalısın kalça üzerine otur ve alt kısmı hiç hareket ettirme :)

• Diyet kardiokardio ve twist hareketleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...