Bu gibi vücut tipleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu kız benim çocukluk arkadaşım olur, Danimarka da bodybuildingde gümüş madalyayı kazandı, hayalleri peşinde gitmesi güzel fakat açıkçası şok oldum görünce. Güzelim kadınsı vücutu kaybolmuş bence.

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hoş oyle ahim şahim abartili da degil normal kiyafetlerle gordugunde bir kadar durmaz cunku normal gunluk haliylebi fotosu var mi

1|0
    0|0
    • Betül tulumcu yazarsan bulabilirsin

• Evet burada hafif kasliydi bu son 2-3 ay aşırıya kaçtı

• Hım bu önceki halleri yani :) ama şimdi de günlük kıyafetler giyn dediğin dibi kötü durmaz burdaki fotolar hep kaslarını şişirdikten sonra çekilmiş ama o yuzden böyle duruyo

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• tövbeee :DD kadın dediğin narin olmalı dokunsan kırılacak olmalı bu fotoraflardaki kadınlar bizi bile döver :D

1|0
    0|0
  • E tabi kadinsilik gider ister istemez hormon dengesi de degisiyor protein tozlariyla vs

1|0
    0|0
  • bu vücut tipi milattan önce 2000 li yıllarda amazon kadınlarının evrimleşmeden önceki halleri olmakla berebber eski buzul çağından sonra zamanla yavaş yavaş normale dönmeye başlamış ve günümüzdeki halini almıştır

1|0
    0|0
  • iğrenç :( bu ne böyle ya kadın bedeni narindir zariftir böyle kadın bedeni mi olur :(

0|0
    0|0
  • Hangi?

0|0
    0|0
  • Hatun harbiden taş olmuş :D

1|0
    0|0
  • Zor dava!

0|0
    0|0
  • kariyer uğruna

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • bööğğ

0|0
    0|0
  • Rezalet

0|0
    0|0
  • ben bu kızı beni korusun diye gezdiririm yanımda başka türlü hayatta olmaz :D

1|0
    0|0
  • bir değişiksin sen pembe -.-

0|0
    0|0
  • bisexueldir bu kesin

0|0
    0|0
    • Hayır evliydi sonra kocası aldattı ayırdılar. Ondan sonra bence özgüven sorunu oldu ve vücut geliştirme ile özgüven kazanmak istedi 😔

• ilginc ama fazla erkeksi ya fminen bir enerjisi var ama kapatrmış onu

• nerede foto :D

0|0
    0|0
  • Hoşş

0|0
    0|0
  • ne bu ya ıyyy

0|0
    0|0
  • Kadınlar yumuşak olunca güzeller

0|0
    0|0
  • Kusacam galiba :(

0|0
    0|0
  • Kaslı kadini kast ettin sanirim. Reskm yokta

0|0
    0|0
  • abartmış

0|0
    0|0
  • at çöpe gitsin :D

0|0
    0|0
  • burda kızı reklam ettiğini görse çocukluk arkadaşı dinlemez kafandan kıvılcım çıkartır :D

0|0
    0|0
    • Hehe kızın resmi bütün sitelerde instagrami açık yani bence mutlu olurdu çünki çok gurur duyuyor kendinden

• olsun sen yinede aranı iyi tut :D

• dövesim geliyo :D

0|0
    0|0
  • Resim ataydin iyiydi.

0|0
    0|0
    • Sori resimleri unutmuşum

• İnan bana böyle geliştirmeye başlamadan önce poposu bundan güzeldi. Hala büyük ve dikti fakat daha dolgun ve etrafında kas yoktu bukadar. Kızın çok hafif kasları vardı, küçük zarif. Sonra birden ne olduysa bu hale geldi

• Cok kotu olmus yazik etmis bence.

• bu çok fazla değilmi biraz kaslı olunca güzel duruyor tamam da arkadaşın abartmış

0|0
    0|0
    • Evet malesef kendini bayağı mahvetti. Hülya Avşar'a benziyor yüzü aslında. Fakat boynu boğazı bile şişmiş.

• seninde böyle bir niyetin var mı? olmasa daha iyi bence :)

• Kotu
    DiyorumBen^^

0|0
    0|0
  • erkektir bu

0|0
    0|0
  • boyunda aşşası saklamalı :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• İtici bir kadına yakışmıyor :/
    Kasın fazlası zarar.

0|0
    0|0
  • kafası olmasa erkek diye düşünürdum o memeleride boşuna kapatmış kaslı erkeklerde bile aynı boyutta :D

1|0
    0|0
  • Er-kız olmuş resmen :D Herşeyin abartısı kötü bence

0|0
    0|0
  • çok iticii

0|0
    0|0
  • Bu erkek fiziği olmuş artık.
    Kadında hoş değil.

0|0
    0|0
  • O kadar güzel ki göremiyorum gözlerim kamasti😒

0|0
    0|0
  • Cok igreeenc, bu erkek kiz karisimi bence 😂

0|0
    0|0
  • :)))))...

0|0
    0|0
  • Herkezin vucuduna kimse karısamaz :D

0|0
    0|0
    • Karışmak derken? Annesimiyim nasıl karıştım anlamadım. Boş boş lagaluga yapma. Birde herkez değil herkes oluyor o.

• Sakin ol . Kim nasil begeniyorsa oyle yapar oyle sekillendirir bizi ilgilndirmez onu demek istedim hadi iyi eglencelrr.

• What you give you'll take. ☺ sana iyi geceler

Yükleniyor...