Canınızı yakan eski aşkınızdan intikam alırmısınız ?

sizi üzen canınızı yakan eski aşkınıza ne yaparsınız ?

benim ona sözüm;

sen benim canımı yaktın diye başkasının canını yakacak değilim. Aksine,onu öyle mutlu edeceğimki yerinde olmadığın hergüne lanet edeceksin.

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• almam alır gibi yaparım almam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• pek gerekli olmayan, yapmak için uğraşılmaması gereken eylem.

ancak eğer eski sevgili elinize fırsat verirse, sizde pek uğraşmadan ona kızgınlığınızı/kırgınlığınızı içinizden atma fırsatı yakalarsanız durmayın alın intikamınızı.

eski sevgiliden intikam almak için en çok başvurulan yöntem yeni biriyle çıkmaktır.

eğer terk eden sizseniz bu çok acımasızca ve aynı zamanda adice bir yöntemdir. gerek yoktur. zaten onu terk ederek üzmüşsünüzdür, intikam alıcam daha çok üzücem demenin bir manası yoktur.

yok eğer terkedilen sizseniz biraz daha mantıklı bir yöntemdir. ben sensizde mutluyum bak gör işte demenin bir yoludur. (ama bunu söylemenin/belli etmenin farklı yöntemlerie vardır. örnek smiling face maskesi takmak)

1|0
    0|0
  • Her adımda biraz daha suçluyorsunuz yüreğinizi anlam veremediklerinizle. Konuşursanız kavrulacak dört bir yan. Anlayamadığınız ne çok şey var ama anlayıp da sorgulamak istedikleriniz de bir o kadar fazla. Herkesin diline yerleşen sözlerde kestiği ahkâmlar ve kül bırakmaması hiçbir yerde, alt üst etmiyor içinizi. Unuttuğunuz konuşulanların sonucunda tek bir sözcük çıkmıyor ağzınızdan, çıkmıyor. Bahçedeki çiçekleri sular gibisiniz toprak kuru; güneşin acıtmayan ışıklarındaki bakışınız… Başınızın ucunda bel bağladıklarınız… Doğrular ne acı gelir size, eden sizse eğer… Güneşin batışını izlemek hoşunuza gidiyor bir kadehle ama gecelerden de korkar gibisiniz o zaman gün batımı yaramaz size. Kendine bir ayna seç mutlu olmayı dene sadece

1|0
    0|0
  • tamına korum!

1|0
    0|0
  • eskiyeyi çokten geri dönüşüm tesisine atmışımdır )))

2|0
    0|0
  • hatırlamıyorum bile o yüzden hiç işim olmaz ne hali varsa görsün çünkü ben ne halim varsa görmekle meşgulüm ;)

2|0
    0|0
  • Almam kıyamam yaa üzülür

1|0
    0|0
  • Benim için bittiği gün sokaktaki yabancıdan farkı yoktur bence.Sokaktaki birinden intikam alamayacağıma göre salla gitsin :))

1|0
    0|0
  • Çöplerle oynamayı bırakın artık

1|0
    0|0
  • belasını başkasından bulsun.benden uzak

1|0
    0|0
  • Beni üzen herkez geri döndü hepside geri dönecek.

Çüklemez tavırlarımın hastası olsnlar :D

1|1
    0|0
  • eski uğraştığın zaman elinde kalır

1|0
    0|0
  • hayır işim olmaz

1|0
    0|0
  • intikam almammı soğuk soğuk yediririm ona :D

1|0
    0|0
  • lanet okuma günah peri kardeş her kez hak ettigini bulur merak etme

1|0
    0|0
  • asla almam... aşk zaten doğası gereği yakıcıdır, sen de başkasını yakmışsındır

1|0
    0|0
  • gerek duymam..yine zamanimi onun icin harcamis gibi olur bu intikam almak

1|0
    0|0
  • acaba pişman olur mu düşüncesinin yan ürünleri bunlar

1|0
    0|0
  • umrumda olmaz dönüp selam bile vermem kaldı ki intikam alayım peh

0|0
    0|0
  • tükrüğüme bile değmez

0|0
    0|0
  • gerek yok yoklugum ona zaten bir intikam gibi gelir zamanla anlarsa :)

0|0
    0|0
  • uğraşamam hiç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• uğraşmadım uğraşmam. hak etseydi yanımda olurdu tüm savaşımı verirdim zaten. asıl acıyı gülüşlerimi gördükçe çeker...

2|2
    0|0
    • teşekkürler :)

• rica ederim utandım takip ediyorum sorularını çok yaratıcı :)

• bak bak laflara bak :))) çok kibardır da :)

• Her fırsatta kapak yapıyorum lafı gediğine oturtuyorum söyleyecek bir şey bulamıyo kayboluyo ortalıktan :D

1|0
    1|1
  • eskide kalmışsa dönüp bakmam bile.

1|0
    0|0
  • Onu bensiz birakar en buyuk cezayi veririm ustune bide mutlu olarak

1|0
    0|0
  • Böyle bir kişi var o benim canımı yaktı Allahta onun canını yaksın yüzü gülmesin diyorum normalde kin gütmem beddua etmem ama bunu diyorum o kişiye benim masumluğumla oynadı yüzü gülmesin

1|0
    0|0
  • intikam sevmem

almam

1|0
    0|0
  • almam ben safım ya canımı yakanı Allaha yolluyom

1|0
    0|0
  • almam değmez kendimi kasıp üzmeye

1|0
    0|0