Çikolata neden bu kadar güzel olmak zorunda?

Çikolata neden bu kadar güzel olmak zorunda?

Ya ben çikolataya bağımlı gibiyim. Neden dünyadaki en güzel şey olmak zorunda ki? İnsanın Alman Çikolata sahibi birinin oğlunu alası geliyor. Spor yaptığım için kalorisinde çok bir sorunum olmuyor ama gene de zararı olur mu başka şekilde?

Güncellemeler:
alman çikolata fabrikası sahibi birinin oğlu demek istemiştim =P iş çikolata olunca dilim sürçtü ;)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• çikolatayı bende çok severim ama şanssızım çikolatacı bulamadım:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınların %90 ı seviyor çikolatayı.nedendir bilmem.biri bana hatırlatmazsa hiç aklıma gelmez.

mesela bana yemekten sonra bir çeşit tatlı krizi gelir.herkes öyle mi bilmiyorum. o anda mutlaka tatlı birşey yemeli ya da içmeliyim.ama bu çikolata olmaz.

1|0
    0|0
  • Evet sorun olur mesela dişlerde problem yaşayabilirsin ama bende çikolatayı çok seviyorum :) herkez seviyor ..

0|0
    0|0
  • bende kaliteli bir belçika çikolatasindan aldiğim hazzi tarif edemem.Dilinin ucuyla azicik çikolata yiyenleri de anlayamam.Kilo poroblemi olmadikça sıkıntı yok devam...(100g ortalama 500 kusur kalor)

0|0
    0|0
  • severim ama pek sevmem :)

0|0
    0|0
  • Severim bayılırım

0|0
    0|0
  • dişlerin çürür diye kandırırlardı küçükken =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cıkolata tatlı adında yapılmıs olan en harıka sey bence...

0|0
    0|0
  • çikolata yerken agzımın suyunun akmasına bırcok kere şahit olmusumdur hatta annemler dalga bıle gecerler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...