Askerlik kağdı geldi?

yaşım 19 benim lise mevzunuyum kağıt geldi eve ama ben üni okumadım. ve askere gitmek istemiyorum 20 yaşında okicam ben üni ya da 21 özgüven yok şimdi askerligi ben nasıl tecil yapacam yardım? tecil olurmu napmam gerek uzun sürermi?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• diplomanı noterden onaylat şubeye git tecil iste onlar otomatikmen 2 veya 3 yıl tecil ediyorlar. Belki e devlettende işler yürütülebiliyordur onu bir araştır

0|0
    0|0
  • açıkögretime kaydol üniye gidene kadar

0|0
    0|0
  • Askerlik subesine gidiceksin tecil yaptirtacaksin

0|0
    0|0
  • Üniversitede okumuyorsun. Ozaman lise diplomanı alıp gideceksin fotokopisinide istiyorlar arkalı önlü 1-2-3 tane çektir.
    Tecil ettirme hakkın var liseden sonra.

0|0
    0|0
    • kesin 2 yıl atar dimi tecil

• yarın gidecem :D bitirriim bu işi ben :D neler veriyorlar ne dolduracam ben kagıtta yanlış bişe yapmam da

• yahu heyecan yapma. ahiret sorusu sormuyorlar ufak tefek şeyler işte isim soy isim cart gibi düşün :) hatırlamıyorum şu an.

• bak hemen yarın askerlik şubesine gidiyorsun ben ünüverste kazanma sınavlarına giriceğim diyeceksin senden lise diplomanı istiyorlar fotokobi çek sana 2 sene izin veriyorlar hadi hayırlı olsun bir arkadasim oyle yaptı

0|0
    0|0
  • Üni okumadan tecil zor. O yüzden git gel hemen 😃😂 hem özgüven gelir hem de olgunlaşırsın 😉

0|0
    0|0
  • açık lise kayıt yap tekrar tecil et bende öyle yaptım...

0|0
    0|0
  • git askerlik şubesine liselilere 3 sene tecil hakkı var git tecil ettir

0|0
    0|0
  • allah allah artık kağıt yollamıyolar diye biliyorum ben ama yanlışın olmasın kardeş

0|0
    0|0
  • Askerlik şubesine git tecillet ozaman zor değil bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...