Nasıl kilo vercem? ?

Selam bn Ada 20 yaşındayım ve cok şişmanım hatta 70 kiloyum basen bölgem çok fazla bana bir diyet listesi ve egzersiz programı verir misiniz? Ayrıca koltuk altı sarkması var. 😪😪😭😭

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• burdan verilecekler zarar verir. git doktora kan tahlili yaptır. tiroid insülün vs ölçülsün. sana göre bir yemek programı belirlensin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet çok şişmansın ya 😱😨😰
    Güleceğim yoktu..

0|0
    0|0
    • Bir gün başına gelir İNŞALLAH görürsün bunları terbiyesiz

• Başımda en fenası var zaten..
      97 kiloyum sen mi şişmansın ben mi..
      Lütfen.

• Bak benim boyum aşırı kısa
      görsen çocuk sanarsın...

Erkekler Ne Diyor 13

• Şimdi öncelikle hamur tarzı şeyleri bırak imkanın varsa spora yazıl eğer yoksa hergün 1 saat koşu yap diyet yapcam diye kendini kasma

0|0
    0|0
  • günlük bir limitin olmalı kalori limitin örnek 1 kilo için 7200 kalori vermen gerek bunun için akıllı cihazlarda uygulamalar var her gün düzenli yürüyüş yapman gerkiyor tabiki un şeker tuz bunları kesiceksin emin ol hem yürüyüşle hem diyetle olucaktır otobüstemisin 1 durak önce in yürü yani üşenme :)

0|0
    0|0
  • Diyet gereksiz..
    Düzenli yemek yeme
    Düzenli uyku
    ve biraz spor
    düzenli ve sağlık kilo verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Diyetisyen ile görüşmen daha sağlıklı olacaktır. Burdakilerin anca alay konusu olursun.

0|0
    0|0
  • doktora git bir sağlık problemi var mı araştır öyle başla

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem günde 2 saat yürümen ve yemek yememeye çalış bir mühlet sonra azar azar ye kendini ver diyete..

0|0
    0|0
  • Aşırı katı diyet yapmana gerek yok, yediklerine biraz daha dikkat edip gün içerisinde biraz daha hareketli olman yeterli olur sanırım.

0|0
    0|0
  • Benimle cikar mısın

0|0
    0|0
  • tamam bu gun den itibaren oruca başlıyosun

0|0
    0|0
  • 70 fazla değil ama boyuna bağlı. boy kaç? 😀

0|0
    0|0
  • sen salona basla

0|0
    0|0
  • Balik etli kizlari severim yatakta cok iyiyim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• 70 kilo hiçte fazla degil saka, i yapiyorsun benim boyum 1.68 kilom 72 ve gobek dumdüz fizigim musait ama bazi kizlarda 55 kilo boy 1.65 ve cok kotu duruyo cunku fizik onemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...