Bir kızın benden hoşlanmasını nasıl sağlarım.

Hoşlandığım bir kızın kalbini nasıl kazanırım. onu nasıl etkilerim. Ben onu tanıyorum oda beni tanıyor. Fakat ben hislerimi belli etmeye başladıktan sonra benden uzaklaştığını hissediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• canım cool davrancaksın umursamıyomuş gibi. sanki dünya ayaklarının altındaymış gibi davrancaksın kendini beğenmiş gibi görünceksin ve konuşkan olcaksın herşeyde görüşün olucak tabi mantıklı olucak bunlar. giyimine özen gösterceksin..yürüyüşün falan kendine özgüvenin oldugu belli olcak :) şayet ben böyle bir erkeğe aşık olmuştum. dersaneden bir çocuktu sınıfta liderdi hocaya kendi görüşünü kabul ettirmeye çalışırdı laf dalaşına girerdi (kavga maksadında değil kendi görüşünü kabul ettirmek için) ve çok cool bir havası vardı yani buna aşık oldum. tabi insndan insana değişir kardeşim:)) şuanki sevgilim başka biri ve bu söylediklerime biraz zıt yani zıt derken kendini beğenmiş biri değildir. alçakgönüllü efendi birisidir onda da liderlik özelliği vardır arkadaşları arasında sevilir...:) he bir de kızlara karşı sözünü geçiriceksin yoksa hiçbi kız takmaz seni

• çok güzel cevap ama 3 fırsatım var. ve sürekli bahanelerle fırsat çıkarıyorum. maliyetine iş yapıyorum. ödeme kolaylığı sağlıyorum. ona hislerimi belli ediyorum. birde arkadaşlarım bana çok şefkatlisin diyor.

• Öncekileri Göster
    • fala inanmam ama İkizler ve Akrek arasında geçen trajik vakaya yakalandım galiba. Nerden gördüm bilmiyorum ki onu. Lanet edicem olmicak. Hiç sevmiyorum zaten aşık olmayı. şu gönlüme laf geçirsem başka bişi istemiyorum. Ama çok şirin ve tatlı ya kıyamam.

• gönül bu koncağı yeri bilmiyor ki işte ne yaparsın :)) ama umudunu kaybetme sen.

Kızlar Ne Diyor 4

• sevdiği her şeyi öğrenmekle başla işe ,face,twitter,veya arkadaşları bu konuda sana yardımı olabilcek kaynaklar. daha sonra öğrendiğin bilgileri zamanla kızın yanında uygun ve yerinde kullan zaten yavaştan yavaştan etkilemeye başlarsın kızı :D

• OLMAYINCA OLMUYOR UGRAŞMA :D

• hayır bunaltmam onu bu konuda tecrübelerim var. yani olmuyosa ısrar yok ama söyleyemedim.

• +1 bak burdada verdim ;)

• Nazik ol ve ona karşı samimi ol eğer ilgilenmiyorsa sende üzerine düşme yoksa çok üzer seni tamam mı

• Bir haftada benimle çok semimi oldu, saatlerce başbaşa oturduk. onu aklımdan çıkaramıyorum bir türlü, ona hislerimi belli ediyorum, onu düşündüğümüde ama başka ne yapabilirim.

• Git açıl kıza böyle bekleyerek olmaz söyle niyetini belli et aşkından yanar durursun

• Ailesine ayıp olurmu acaba, yüz verdik, kızımıza göz dikti gibilerden.
      Annesiyle bir haftada ana oğul oldum. bacısıyla kardeş gibiyim. ama onu görünce bir tuhaf oluyorum. Birde bu kız benim müşterim.

• kaç kovala oyna

Erkekler Ne Diyor 5

• ilgini anladığına eminmisin?

• evet, o yüzden biraz soğuk hissettim.

• Öncekileri Göster
    • hayır rahat bir ortam. onun işyerinde. annesi kardeşide var. kardeşinin karakteri benimle aynı. onunla muhabbetimde sıkıntı yok. ama kendisi ile ben konuşurken normal davranıyorum. elim ayam dolaşmıyor. tacrübeliyim.

• hımm ne güzel iştee anlaması lazım sevgilisi felan yoktu demi eminsin veya yeni ayrılık yaşamış biri değil..

• Abi hiç sevgilim olmadı ama sana tavsiye ilk olarak güvenini hissettir uzaklaşması ya senin geçmişin ya da onun geçmişte yaşadıkları acaba aynısını bundada olacakmı diye

• Uzaklaşıyorsa, ters teper. Eğer kızın içinde his olsaydı, kendini geri çekmezdi..

• Öncekileri Göster
    • Abi onu hiç bilmiyorum ama arkadaş olabilir sorarsan söyler ler ama kıza da gidip derler senin sevgilin olup olmadığını

• Teşekkür ederim yorumlarınız için

• o zaman senin istedigin gibi olmasini istemiyor olabilir bunuda bu sekilde sana belli etmek istemistir..ama sadece onun harektlerine ve senin hisslerine gore ilerleme git konus baska yolu yok bunun.

• para var mı?

• O olsa zaten bunları yaşamam. Gerçi kişiden kişiye değişir. Veli gibi yüreğim, hamza gibi bileğim var.

• Uzaklaşıyorsa, bir sıkıntı var demektir. Etkilemeye çalışman ters teper..

• Ailesel problemi olduğunu sanmıyorum çünki hepsini tanıyorum. Başka sevgilisimi var acaba

Yükleniyor...