En yakınınızdaki kitabın 38. sayfasının 4. cümlesi nedir?

haydi bakalım :D ilk cümle benden :D

"çünkü statik, şekil değiştirmeyen,rijit yapılar kabulüne dayanır"

Güncellemeler:
kitabın adını da yazın lütfen :)
akşam akşam hareket ettiniz sayemde :)

0|0
159117

En İyi Kız Görüşü

• Kitap: Mutluluk Bir Alzheimerli ile Yaşarken Bile - Dr. Cemal Erkmen

38. sayfa/4. cümle

"Çünkü, ben ölsem de hatırlanmış olurum."

8|3
    4|4

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 158

• "Bu sabah onunla benim,benimle anılarım arasına biraz taze hava girsin diye

bahçede gezindim"

...

Yüreğinin Götürdüğü Yere Git/Susanna TAMARO

0|1
    0|0
  • ..'ne var ki Sherry bir sonraki seansına mini etek ve topuklu ayakkabıyla gelince hemen geçmişi irdelemeyi bıraktım ve ona halihazırdaki kaygı ve korkularıyla baş etmede yardımcı olmaya oddaklandım.'

öf amma uzun cümleymiş ya :D kitabın adı 'Bir psikiyatristin gizli defteri'

2|1
    10|4
    • hay ellerin dert görmesin :D bir de en altta ki yoruma bak :D adam üşenmiş :D

kitabın ismi çok ilginç. merak etmedim değil

• Sherry tokatı vurmuştu sonra doktora :))

• 14- vay be niye acaba çok merak ettim :D

• Vatandaşların avukatlarda olduğu gibi internet üzerinden e-imza ya da mobil imza ile UYAP Vatandaş Portalına bağlanarak yeni dava dosyaları açabilmeleri, harç ödeyebilmeleri, yetkili dahilinde sistemdeki dava dosyalarını ayrıntılarıyla inceleyebilmeleri, dava dosyalarına evrak katabilmeleri ve bu dosyalardan suret alabilmeleri için UYAP Vatandaş Portalına e-imza ve mobil imza ile erişim çalışmaları tamamlanarak vatandaşların kullanımına açılmış, ayrıca e-Devlet kapısı ile de entegrasyonu sağlanmıştır. -_-

0|1
    1|0
  • The first wave especially focused on officially mandated inequalities some of which are education,employment,marriage laws and healthcare.

0|1
    1|0
  • TÜRK CEZA HUKUKUNDA ŞEREFE KARŞI SUÇLAR "Kanun koyucu, Türk Hukuk Devriminden bu yana oluşmuş olan ceza hukuku doktrini ve uygulamasının kökünü kazımı, hakaret ve sövme suçlarının alışılan kalıplarını bozmuş, daha ileri bir düzenleme yapma başarısını gösterememiştir."

0|1
    0|0
  • kitap değil de "tek bir kadına ait olmayı göze alabildiğin zaman erkek oluyorsun.. " şöyle bişeyi not almışım

1|2
    0|0
  • Temel İstatistik Yöntemler (Özkan Ünver) :Buna göre şirkette çalışanların aylık gelirleri uzunluğu 4000 olan bir aralıkta dağılmaktadır.

0|2
    1|0
    • keşke sorunun tamamını yazaydın :D herhalde bir soru çözümüydü bu :D

• makine müh. Derslerden birini fakülte seçimlik adı altında kendi bölümümüz dışında bir bölümden almamız gerekiyordu. ben de iktisat kolaydır diye gittim ordan aldım, almaz olaydım :D

• "Cinsellik, davranışların kurnaz ve son derece etkin tözünü oluşturduğundan, her türlü tutumun altında yatar; çehresine ve bedenine de utanmasızca kazınmıştır, çünkü cinsellik her zaman kendini ele veren bir gizdir."

-Cinselliğin Tarihi, Michel Foucault

0|1
    0|0
  • Rich Riordan - ( percy jackson ve olimposlular serisi ) Kitabın adı Son olimposlu cümle : ' beni desteklemesi için tyson a baktım . ' ( Tyson kiklop ) :DDD

0|1
    0|0
  • "Organik bileşikler, genel olarak anorganik bileşiklerden 7 hususta farklıdırlar" Çevre Mühendisliği Kimyası :)

0|1
    0|0
  • "Bir zamanlar yenilmez bir şekilde bir arada duran her şeyin artık dumanı tüten bir yıkıntı çığı haline geldiği gibi." - Ye Dua Et Sev

0|1
    0|0
    • "ye dua et sev" bu da çok ilgi çekiciymiş :) teşekkür ediyorum

• De, sen kitabını yazmamışsın?

• ben tam ders çalışıyordum :D hemen elimdeki kitaptan baktım yazdım :D

cisimlerin mukavemeti

• ''Tüm söylediklerini yerine getireceğiz'' diyerek bagırdı

0|1
    0|0
  • "Duyu organları iç algıdadır."

Aşkım Kapışmak - Carpediem

0|1
    0|0
  • "Böylece bir döngü oluşur: İnsan, bir zamanlar kendisinin cezalandırıldığı şeylerden ötürü yabancıyı cezalandırmaya başlar." -İçimizdeki Yabancı (Yazar: Arno Gruen)

0|1
    0|0
  • ama diyelim ki bunun en önemli nedeni senin kişisel menkıbeni gerçekleştirmek gücüne sahip oluşun..SİMYACI

0|1
    0|0
  • ve başladılar karşılıklı olarak ipi çekip bırakmaya.

Anitta'nın laneti

0|1
    0|0
  • Allah vere de yolculuğumuz sirasinda bu bıyıklı yalancı kabadayidan daha korkunç yaratıklarla karsilasmasak!

Amin Maalouf -Yüzüncü Ad

0|1
    1|0
  • Üşendimmmm ki

0|1
    2|0
  • 9

1

2+________

2

1+ _____

x-3 ifadesini tanımsız yapan x değerleri toplamı kaçtır ?

0|1
    0|0
  • Kitap:Kimseye Güvenme

'Biraz sallandı,sonra geri adım attı.Tuttuğumu fark etmediğim nefesimi birden verdim'

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    138

Erkekler Ne Diyor 117

• Kitap:Aklından Bir Sayı Tut

Cümle:Bunu itiraf etmekten nefret ediyorum ama karımın hayatında beni gerçekten etkileyen tek şey, ölümü oldu.

0|1
    0|0
  • kartal kuşu gibi manisaya geldi ve mehmede iyice mühürlenmiş bir mektup verdi...

osmanlının genc dehası fatih...

0|1
    0|0
  • Elektrik Mühendisliği 101(Electrical Engineering 101),

Dirençler ve bobinlerin içimizden biri olduklarını, kondansatörlerin ise dışlandıklarını düşünebilirsiniz. (Mühendislerin çoğu partilerde kondansatör gibi dışlanmış hissettiklerinden bu kuralı hatırlamanız zor olmaz.)

0|1
    0|0
  • Çelik bilya kullanılıp ana yük değeri 90daN alınarakölçülen rockwell sertliği Hrb şeklinde değerlendirilir.

Makine Elemanları Prof.Erdem koç

0|1
    0|0
    • bizim ders :D

• Çok şükür ben bitirdim. en son dersim kaynaktı verdim bitti. Allah yardımcınız olsun. çok sıkıntı makine okumak.

• Allah razı olsun gerçekten sıkıntı. şu sene bitti mi seneye son rahatım.

• Bin Muhteşem Güneş. Khaled Hosseini'nin kitabı

38. sayfa 4. cümle

''Öyle yüksek, öyle asık yüzlüydü ki Celil'in duvarları.''

0|1
    0|0
    • uçurtma avcısını okuduktan sonra kesin okuyacam demiştim bu kitabı. hala daha okuyamadım

• uçurtma avcısı süperdi. bu kitap da fena değil okumalısın bence.

• la ne adamsın ya :D

for literally hundreds of years, the virtues of free trade have been the subject of heated debade.

-principles of economics

0|1
    0|0
  • kitap yok yakınımda aklımda olan çok sevdıgım bır kıtabın begendıgım bır yerını yazarım =)

Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye’nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum.. :)

Turgut TÜRKSOY :Deniz güneşin çocukları

0|1
    0|0
  • "kaze ga fukimasu" rüzgar esecek manasına gelir sanırım. japonca kitabı vardı önümde.

0|1
    0|0
  • Kitap : Melissa P.

38. sayfa 4. cümle : Alex,Maldini,Nesta,Zubizaretta alayı üstüme çullandılar...

0|1
    0|1
  • Valla evde dgilim kardesim en yakinimdaki culeyi aktarayim ben...

"Smoking causes early death"

Buda bir yorum :)

0|1
    0|0
  • The new guy was was waiting for her,beaming his fingertips jammed awkwardly into the pockets of his gleaming white jeans and Emma wondered once again what exactly she was doing with her life.

0|1
    0|0
  • Dış hava koşullarını göz önünde bulundurarak çimento dökerken tablo 4 dikkate alınmalıdır.

0|1
    0|0
  • Kalp sırt tarafında konumlanmıştır. Kanları renksizdir ve solunum pigmenti çoğunlukla hemosiyanin'dir.

hayvanlar alemi

0|0
    0|0
    • biyoloji falan mı çalışıyorsunuz :) lise biyoloji bilgilerine benziyor. belki de mesleğiniz tabi :)

• yok kendim inşaat mühendisiyim. oğlumun ödevi vardı araştırma yapıyordum. ödev için bilgiler derliyordum

• bu devirde fakihlerin çalışmaları meyvelerini vermiş,çok değerli fıkıh eserleri birer birer ortaya çıkmış, ilk üç mezhebin birinci el kaynakları tedvin edilmişti.

ilmihal 1

iman ve ibadetler

1|1
    0|0
  • _Seni de götürecekler oğlum...Bir gün seni de götürecekler..Ve sofçikov neden böyle yaptı dersin?

Maksim GÖRKİ-ANA

0|1
    0|0
  • Tam ehliyetsiz adına hukukı ıslemlerını kanunı temsılcı yapar ancak kanunı temsılcı hıc bır zaman tam ehlıyetsızın malllarını onemlı bagıslamada bulunmaz vakfedemez ve borca kefıl olamaz

0|1
    0|0
  • Siz zevk icin iciyorsunuz ben olmek icin iciyorum" dedi Alaska.

Alaskanin pesinde. Bu kitap muthis bisey abi ya :/

Spoiller Uyarisi(Bir nevi dip not sekli cool olayim biraz dedm :D) ; Alaska sigara iciyor :/

0|1
    0|0
  • Karşıma çıkan herkesi sen sanıyorum, acaba bu da mı O**** Cocuğu diyorum.. :P

Küçük İskender / Ağır abiler orkestrası

0|1
    0|0
  • "Amerikalı üniversite öğrencilerinin ritüellerinden biri de; hayatın gerçekleri üzerlerine çökmeden bir Eurorail biletiyle yazı geçirmekti."

0|1
    0|0
  • "yine de bu kadar uzun süre bekledikten sonra eli boş bir şekilde geri dönmekten utanç duyarım."

yok artık hayatımdan bir kesit gibi çok ilginç!

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    97
Yükleniyor...