Annesiyle tanıştırması benimle ciddi düşündüğünü gösterir mi?

2 gün sonra annesiyle tanışacağım, annesinin sert bir kadın olduğunu bu yüzden bazı haraketlerinden korkmamamı söyledi sizce benimle ciddi düşünüyor mu?

Güncellemeler:
Lütfen nedenleri ile birlikte cevaplarsanız sevinirim :)

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle söyleyeyim;

kolay kolay erkekler kız arkadaşlarını anneleriyle tanıştırmaz. Sebebi basittir. Annelerinin onlardan beklentisi yüksek olur. Neticesinde oğul yetiştirmiştir yıllarca ve sünepenin teki olsa da onun oğludur ve alacak kişinin hak etmesi gerektiğini düşünür. Özünde iyi niyetlidir anlayacağın. Tabii uygulamada bazı sorunlar yaşanmıyor değil. Kimisinin ebeveyni çatlaktır, kimisinin psikopat.. Aradaki havayı belirleyecek olan yine sevgilin. Annesine senden de bol bol bahsetmesi gerektiği kanaatindeyim. Nasıl ki Annesi hakkında sana tavsiyeler veriyorsa aynısını Annesine de yapmalı. Gerginliği azaltır, az buçuk karşılıklı olarak nelerle karşılaşacağınızı biliyor olursunuz.

1|1
    0|0
    • bak bu oldukça net bir cevaptı. çok teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 11

• hiç bir salak gönül eglendirdiği kızı ailesine tanıstırmaz umarım mutlu olursun hadi bakalım gazan mubarek ola

0|0
    0|0
  • Aksine annesiyle bile el sayılabilecek bir insan yüzünden tartışıyorsa ilerde ne olur bilinmez... Kolay gelsin evladım

0|0
    0|0
    • cevabını çok net anlayamadım biraz daha açıklarmısın lütfen? :)

• arada tartısma yok ki :/ ama yinede sözlerini dikkate alacağım. gelecekte böyle bişey olursa tedbirli olucam teşekkür ederim :)

• Rica ederim iyi geceler...

• ya belli olmaz düşünebilir de düşünmeyebilir de bunu sadece davranışlarından anlarsın seni sahipleniyo mu falan yani tutup annesiyle 2 gün sonra başka birini tanıştırdığında annesi yadırgamaz bu bir kriter değil

0|0
    0|0
  • Evet. Çünkü annesi sertse, o da ciddi davranıyordur. Sıradan birini, sert bir anneyle tanıştırması pek olası değil.

0|0
    0|0
    • bakalım sert olup olmadığını tanışınca göreceğim, şuan sadece onun anlattığı kadar biliyorum her şeyi :/

• Bence de, emin olmamak lazım. Kendini bişeylere şartlamamalısın.

• evet gösterir

0|0
    0|0
  • elbette gösterir erkeklerin %99,9 u evlenmek istemediği hiç bir kadını annesiyle tanıştırmaz

0|0
    0|0
  • kimse eyleneceği kızı anasına gösterme

0|0
    0|0
  • evet gösterir

0|0
    0|0
  • evet gösterir

0|0
    0|0
  • Göstermez.

0|0
    0|0
    • neden?

• Öyle bir şey yok çünkü.

Genelde öyle denilirde değil yani.

Kendimden biliyorum alakası yok ciddi düşünüyor benimle aman diye yelkenleri suya indirme hemen.

• uyarın için sanada teşekkür ederim :D

• evet ciddiymiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Belli olmuyor bazen..

Kimisi tanistirmaz ama evlenir kimi tanistirir ardindan haftasinda ayrilir. Kimi tanistirmiyor diye zorla gider kendini tanitir, oylelerinide gorduk :D

Zamana birak sonuclari acabalari, bugunu yasa sen kendinden odun vermeden kendin ol, rahat ol, ister annesi ile tanistirsin ister sulalesi ile :D.

0|0
    0|0
    • dediklerini dikkate alıcam ! teşekkür ederim :D

• yani ciddi olmasa annesiyle tanıştırmaz zaten hayırlısı olsun ikiniz için erkekler ciddi düşünmüyorsa annesiyle tanıştırmaz tanıştıramaz bence

0|0
    0|0
    • bakalım ilerki zamanlarda görücez :) umarım dediğiniz gibidir :D

• Bu sorunun cevabı annede bence onu iyi oku o zaman anlarsın ancak

0|0
    0|0
    • annesi yabancı, çevirmen sevgilim olacak. :D Allahım sen bana yardım et :D

• pek degil, belkide öyle sanmani istedigindende tanistiriyordur.

0|0
    0|0
  • Elbette ciddi düşünüyor şanslısın ne güzel işte çok saygılı ol annesine ama bir yandanda annesiyle olurmu diyede ölç tart yoksa hayat geçmez öyle annede iyi olcak bir nevi hayırlı olsun ;:)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :D zaten yanına gidince utancımdan normal rengime döneceğimi sanmıyorum :D

• gösterir tabiki korkmaman derken ne ypckki illk tanışmada :D

0|0
    0|0
    • annesi biraz despotmus. ilk başta ondan korkabilirsin dedi :D

• hadi gecmiş şimiden kaynanalık yapacaksa oyy oyyy :D

• ahh ahh :D

• ciddi düşünmese ailesi işin içine girmezdi zaten . az mantık yürüt bea :)

0|0
    0|0
  • evet snle ciddi düşünüyor canım mutlu ol

0|0
    0|0
  • sulalesiyle tanistim ama ayrildik :S abrtmamalisin

1|0
    0|0
  • ben ailesini taniyordum ama fazla konu$mu$lugumuz olmami$ti, sinir oldum sevdigime, annesine mesaj attim hiçte pi$man degilim. söylemesini söledim ama o önceki erkek arkada$imi sorun etti kafamin tasini atirdi ve cesaretlenip attim mesaji, tabi sevdigim benden ayrildi, gerci buda bir ayri sorun. annenizden korkuyo musunuz erkekler?

1|0
    0|0
    • bakalım bizim nasıl olacak. umarım sende daha iyi birini bulabilirsin :)

• kırgız :)

• hiii anladim ;)

• iliskinizede bagli

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• ozaman bu soruyu sormanin bir manasi yokki :) hadi hayirlisi hakkinizda

• teşekkür ederimm :))

• annesiyle tanışan ilk kızsan gösterir ama diilsen annesi de alışıktır herhangi birisin demektir özel hissetme

1|0
    0|0
    • önceden sadece 1 tanesi ile tanısmıs

• bu cevap pek gerçekçi diil. yani annesine de sor ilerleyen zamanda isimler filan tutarlıysa öyle inan . hem 1 kız bile senden önce tanıştırması ciddiyetsizliği ispatlar. hemen havaya girme sonra üzülme diye yazıyorum.

• yok alınmıyorum zaten yazdıklarınızdan, daha çok her şeye hazırlıklı olmamı sağlıyor teşekkür ederim :))

Yükleniyor...