Nargile Kullanırmısınız ? Kullanıyorsanız Karışımınız Ne :P

Başlıktanda belli olduğu gbi ^^ ben kullanırım :P Elma Anason karışımı sizin menünüz ? ^^

Güncellemeler:
Baya bir nane seven cıktı ben nane pek tüketmiyorum ara sıra az biraz ekletiyorum çekimi için ^^

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Gül ve nane.

0|0
    0|1
  • elma , kavun :))

0|0
    0|1
  • çok pis kullanırım nargileyi acayipte severim :D elma,karpuz,çilek hiç rahatsız etmio beni bu karışım :)

1|0
    0|1
  • elma.

0|0
    0|1
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|1
  • elma ağırlıklı elma-nane

bazen kavun-muz-süt karışımı

bazen bahreyn

değişiyo.

1|0
    0|0
    • naneyi bazı yerler hiç güzel yapmıo ama kavun-muz-süt karışımını sevdim :d

• izmirdeyim tatlım yaa olmadı istanbula da geliriz ne olcak :d

• izmir ikinci memleketim sayılır beybi. elbet yolum düşer dürterim, bir nargilenizi içerim o vakit (:

• eskiden kullanırdım sigarayı bıraktım onlada mecbur vedalaştım naneli severdim birde kavunlu

0|0
    0|1
  • karpuz ve elmali güzeldi

0|0
    0|1
  • çok aranmasada kavun güzeldir :)

0|0
    0|1
  • cappucino , damla sakizi , redbull, üzüm ve nane , portakal ve nane , karpuz ve kavun

0|0
    0|1
  • Hayır kullanmıyorum.

Sadece bir kere içmiştim çok uzun zaman oluyor. Gül+sakızdı.

0|0
    0|1
  • elma nane süt :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardesim tavsiyem fransiz uzumu ve kremali manyak super geciyor bogazdan kaymak gibi ve aromasi mukemmel...

0|0
    0|0
  • Hayranıyım..

Gül ve Nane karışımı favorim.

Hele birde Alkollü Nargilenin yeri ayrıdır dumanı çektiğinde o başdöndüren votka kokusunu alıcaksın.. Canım çekti bak şimdi.

0|0
    0|0
  • Bugün eve aldım bir nargile Cappucino aromalı şuan çin kerhanesi gibi oldu odanın içi :D

0|0
    0|0
  • kavun elma

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar 4 kere içtim hepside ayrı ayrıydı hepsinide unuttum şimdi çanım çekti olsada içsek

0|0
    0|0
  • Elmalısını kendım yapıyorum evde bazen.

0|0
    0|0
  • Tutun ve tutun urunlerine karsiyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...