Düğününüzün nasıl olduğu sizin için ne kadar önemli? Ve nasıl bir düğün istersiniz?

Düğününüzün nasıl olduğu sizin için ne kadar önemli? Ve nasıl bir düğün istersiniz?

kır düğünümü, lüks bir otelmi ya da nikah olsunda yakınlarla bir yemek yetermi?

0|0
28|19

En İyi Kız Görüşü

• bir kadın hiçbirşeyi unutmaz ama düğününü hiçbir zaman kesinlikle unutmaz iyiyside kötüysede erkeklere tavsiyem siz siz olun düğün dönemini en az hasarla atlatmaya çalışın ömür boyu tekrarlanan şu olmadı buda böyleydi ya da evliyken başkasının düğününe gidildiğinde olası kıyaslamalara kendinizi hazırlayın...

2|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum:)

• Aynn o yüzdn düğün işine erkek karışmaması gerekiyor :D sadece maddi açıdan desteklemeli.Erkek ağzını açtımı yıllarca dinlenesi problemleri duymak mümkündür

Erkekler Ne Diyor 19

• evleneceğim kadın ne isterse o olsun yemişim düğün havasını ben onla evlenerek kendi iç dünyamda zaten en pahalı şaşalı düğünü yapıyor olucam ;)

5|0
    0|0
  • bence özel olmalı yani sade birşey istemem eğlence olacak kınası düğünü kır salon farketmez önemli olan herkesin pozitif olmasıdır..

1|0
    0|0
  • sade birnikah ve akrabalarımla ve yakın arkadaşlarım ile geçecek bir eğlence olsun isterim .daha fazla bir şey istemem .diğer bilindik düğünler çok masraflı ve zaten belirli, kimseler çıkıo eğleniyorlar .

0|0
    0|0
  • nikah en iyisi. birde düğün stresiyle mi uğraşacaksın.

0|0
    0|0
  • Az kişi olsun öz kişi olsun derim ben. Nerede çokluk mevzuu.

Nikah taraftarıyım yani. Evlilik elbet ki önemli müessese lakin o strese katlanmaktansa evlenmemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Ben düğün yapmam bile hiç sevmem kalabalık ortamı ama kız tutturursa onlar yapsın ben evde takılırım :)

0|0
    0|0
  • sadece nikah olsun yeter ...

0|0
    0|0
  • en iyi düğünde 1 hafta en kötüsüde 1 hafta tartışılır siz kendi maddiyatınızın el verdiği şekilde yapın çünkü gerçek dost aldırış etmez.

0|0
    0|0
  • bana kalsa belediyede bir nikah yeter de hiç bir kız kabul etmez :D

0|0
    0|0
  • link <3

0|0
    0|0
  • düğünle kaybedicek vaktim yok benim.

ben evlenirsem düğün bile yapmam ki çok saçma...

aslında evlilik de saçma..evlilik dediğin 1 kağıt

0|0
    1|0
  • evlenmeyecem ben

1|0
    0|0
  • Çevre yokki düğün yapak :D

0|0
    0|0
  • Yuvayı dişi kuş kurar. Karım ne isterse odur :)

0|0
    0|0
  • Bana göre düğün fuzili bir masraf sade bir nikah daha orjinal

0|0
    0|0
  • Tabii ki önemli.

0|0
    0|0
  • kır düğünü ama sadece gercek dostlarım olcak

0|0
    0|0
  • kahvede televizyon acık fadimenın dugunu calsın

0|0
    0|0
  • Cırağanda istiyorum ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Düğün istemiyorum.Nikah ve arkadaşlar arası eğlence olur en fazla.

1|0
    0|0
  • Nikah olsun sonra hopp gidelim başka diyara milleti eğlendirmek için harcıyacağıma çatır çatır ben yiyeyim o paraları :D

3|1
    0|0
    • mantıklı aslında da hani bir kere yapılacak şey içinde değer bence yoksa ne olacak gelinliği kirala filan,belki çok kalabalık yerine belli kişiler çağrılır ama sonuçta kendi düğünün olacak çok güzel olmalı bence! Mesela düğün arabası klasik bir araba olmalı:)

• Birde bunu dinle ahaha link

• Helal be aynen :)

• Açık hava da ya da manzarası güzel bir yerde olsun isterim ve kalabalık olsun istemem. Biraz lükse düşkünüm o yüzden adından bahsettiren bir şey olsun isterim. Düğün için aman ne önemi var diyen kızlar olsa da bence çok önemli bir olay ve önemine yakışır bir şekilde yapılmalı.

1|0
    0|0
  • Kır düğünü istiyorum esasında ama pek mümkün olamayacak gibi. Artık Allah ne verdiyse yapcak bişi yok :=)

1|0
    0|0
  • kır düğünü isterdim istediğim bir mekan da vardı ama yangından mal kaçırır gibi haziranda evlendiğim için yağmur filan olur korkusuyla salon tuttuk :) zaten benim için düğünden ziyade gelinliğim önemliydi onu da problemsiz hallettiğim için mutluyum

1|0
    0|0
  • link

link link bunları bir arada istiyorum.

1|0
    0|0
  • düğün yapmıycam

1|1
    0|0
  • Düğün hep hatırlanacaktır çünkü.Onunla birlikte yaşlanmaya ve sonsuzluğa atılan adımdır.Kır düğünü isterdim.Sade olmasını isterdim.Halay tarzı muzikler koymazdım :D

1|0
    0|0
  • rüyaaaaaa gibi en önemlıısı hayalindeki gelinliği giymeli vede o günü sorunsuz süprüz:D lerlen dolu gecırmelı

1|0
    0|0
  • nikah olmasını tercih ederim biraz resmi bir ortam olsun eğlenceyi daha öncesinde yaparız diye düşünüyorum :D

1|0
    0|0
  • önemli tabi ki :) gelinligm falan istedigm gbi olmalı mekanada damat karar versin ama ayrintilar beneden cici cici nikah şekerleri falan süsler vs. çok zevkli olur onları planlamak :)

1|0
    0|1
  • kır düğünü istyrm :)

1|0
    0|0
  • Kır düğünü isterdim. Fazla lükse kaçmanın lüzumu yok fakat unutulmaz bir düğün olmasını isterdim.

1|0
    0|0
  • bir kere düğünüm olacağına göre kusursuza yakın olmalı :)

1|0
    0|0
  • ben hiç sevmem düğünleri ya

1|0
    0|0
  • Çok çok önemli Hidiv Kasrında istiyorum.

1|0
    0|0
  • link akşama kadar konvoy yapalım hiç inmeyelim <<3

1|0
    0|1
  • yemeli içmeli.davulsuz zurnasız

1|0
    0|1
  • 40gun 40 gece hemde yaparım en guzelınden bı düğün :)

1|0
    0|1
    • Neden düğün masraflarımı üstlen o zaman :)

• ustlenırım ayıp edıyosun ya kanka sen öde ben sonra sana elıme toplu para gectıgınde verırım:)

• :) ben kır düğünü isterm. elbette nasıl oldgnn önmi çok. nikh ve düğün bir arada olmalı

1|0
    0|0
  • Kir dugunu istiyorum butun sevdiklerim ailem arkadaslarim olsun dugun gelenegi pasta ikrami falan olsun ama sosyetik kalmasin mangalda yapilsin hersey yensin cocuklar gibi eglenelim

1|0
    0|0
  • Profilimden yüklediğim resme bakarsanız bence direk o :)

1|0
    0|0
  • nikah ve sonrası yemek yeterli bence sadelikten yanayım

1|0
    0|0
  • Dugun mugun fasa fiso tutsun ellimden tatile gotursun bas basa olalim yeter onca masrafa ne gerek var

1|1
    0|0
  • çok önemli

kaçarak evlenmeyi planlıyorum zira babamın köçek oynatma planları var :S

2|0
    0|1
  • şorlu bir gelinlik pembe olsun damat şuan onu hayal edemedim neyse gölün yanı olsun

1|0
    0|2
  • 1|0
    0|0
Yükleniyor...