Fenerbahçeliyim bence fenerbahçemiz lazioya elenir çünkü....

lazio namağlup çeyrek finale geldi ... bate ve plzene de benzemez acaip basıkılı oynuyorlar ve geriye düştükleri anda nefes aldırmıyorlar fenerbahçe ise pres yapıldığında çabuk bozuluyor bşlmiyorum lazio hakkında bilenler ne söyler lazioyu tanıyan bilen var mı nasıl oynar

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bilememde inşşş farklı yenilir fener

3|1
    0|2
    • lazioyu biliyormusun nasıl oynar

• yok ya niye eksi verim anlayış hoş görü gerek ben anlıyorum neden desteklemediğini çünkü 6-0dan başka hiç birşeyimizin olmasını istemiyorsunuz birde uefa alırsak küme düşsekde bizde uefa aldık diye hava atarız

• :)) uzar gider sıkılırım..hoşcakal

Erkekler Ne Diyor 17

• Galatasaraylıların ekmeğine yağ sürüyorsun arkadaşım. Yapma böyle. Adamlar elenecekleri aşikar olduğu halde yeneceğiz diyorlar sen Lazio'yu savunur gibi konuşuyorsun.

0|0
    0|0
  • şanslar eşit

0|0
    0|0
  • Şu takımı kötülemekten vazgeçin artık yeter.

Biz diğer takımlardan çok kendi aramızda ki çatışmalardan kaybediyoruz.

Yok öyle bir şey yok adamlar Real'i eleyebilceğini düşünüyor ( nasıl bir hayalse ) biz Lazio'ya elenicez diyoruz güvenin ya biraz kendinize. Lazio son yılların en berbat oyununu oynuyor şuan sıfır, sıfır.. Rahat yenicez o takımı bak gör.

Sizin gibi taraftarları gördükçe hakikaten bıkkınlık geliyor.

Böyle yapıcaksanız tutmayın şu takımı adını kirletiyorsunuz.

0|2
    1|1
  • bacım bende fenerbahçelıyım ama takımıma guvenemıyorum ya boyle tatmın edıcı oynamıyorlar bır yerlerde muhakkak bır eksıklık var ozellıkle orta saha ve defansta sıkıntılarımız var gol noktasındada çok da ıyı değiliz ne olacağı bellı olmaz futbol bu sonuçta ama bence lazıo tura daha yakın sadece gol noktasındakı başarılarını dıkkate alsak yeter zaten ama fenerbahçe eğer elıyecekse deplasmanda atacağı bır ya da 2 şans goluyle eler

0|1
    0|0
    • malesef gs fenerbahçe maçında hep baskılı oynadğında maçı alıyor fener baskıya karşılık baskı kuramıyor dengeli olamıyor

• aynen öyle ya zaten senenın başında alex emre olaylarıyla başladı savsata oyun kurucularının bır nevı maestrolarını yollulorsun bır şekılde takımı ateşleyecek kontrol edecek kımseyı bırakmıyorsun takımda hangı akılla ne cesaret sonra hatasını fark ettı en azından senenın başında sıkıntılı başlanıldı zaten

• neden gizli sordun yoksa sonu 1905 le biten bir isime mi sahipsin ?

0|0
    0|0
    • yoo

• ne biliyim öyle bir yazdın ki lazio nun okadar eksiğini ve 1 aydır liginde doğru düzgün maç kazanamadığını blmiyorsun son catania maçını zorla kazandılar şanslar eşit bence ona bakarsan bizde yedeklerle çıktığımız monc. maçı dışında yenilgimiz yok

• Fener Lazio'yu eler, için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • senin gibi fenerli istemiyoruz..

1|1
    0|0
  • bence de elenir.

1|1
    0|0
  • canım lazio m.gladbachi eledi ve kümeye düşen stutgartı eledi fb kalite olarak daha güçlü kuvvetli takımımızı nie böle düşürüosun cinconlulara karşı beyinsiz bacım

0|0
    0|0
    • sensin beyinisiz sen lazionun averajını bilmiyosan sus

• sen heralde çıt kırıldım canere bak italyan futbolcularının nasıl sert oynar bilmiyorsun hayal kurmamak daha iyi

• caner oynamıcak webo düzeldi oyun bilmion knsyn

• Her macın atmosferı farklıdır, lazıo macına, dıger rakıplere hazırlandıkları gıbı hazırlanacagımızı sanmam. sansımızın yuksek oldugunu dusunuyorum...

0|0
    0|0
  • Hernanes dağıtır bence.

0|1
    0|0
  • fener yenilsin iddaada iyi oranı var lazio nun ona yatırıcam parayı:D

0|1
    0|0
  • cok oynak bı takım heran hersey olabılır futbol bu esıttır kumar

0|0
    0|0
  • acayip baskılı mı oynuyo?saçmalama ne alakası var..3 tane atacaz merak etmeyin

0|0
    0|0
  • insanın kendisini bilmesi ne kadar güzel bişey :)))

0|0
    0|1
    • biz gs gülerken onlar da yarın bize gülecek belide biz daha çok gol yicez laziodan çok güldük gsye

• Bobregimi satip Lazio'ya basiyorum.

0|0
    0|1
  • Bence de Lazio eler.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• valla ben Beşiktaşlıyım,fenerbahçe lazio yenebilir bu sürpriz olmaz.çünkü avrupada iyi oynuyor fener.gs li bir kişinin real madrid i yenebileceklerini düşündüğü şu süreçte,fenerin lazio yenme olasılığı çok büyük.

0|0
    1|2
  • Takımıma güveniyorum..

0|0
    0|0
  • Çünkü Fener her zaman Lazlara yenilir.

0|0
    0|0
  • Shalke de Galatasaray'ı eler diyorlardı. Bu işler şans işi, iyi de hazırlanılırsa kazanabilir Fener

0|1
    1|0
  • evimizdeki maçın seyircili ve rövanşın da seyircisiz olacağını unutmamak gerekir ayrıca oyuncular da gününde olursa inşallh geçecek bu turu fenerbahçem

0|0
    0|0
  • laziodan hiç mi hiç haberim yok ama fener yener diyorum.

0|1
    0|0
  • Aynı seviyede

0|0
    0|0
Yükleniyor...