Kapınız çalındı, kapıyı açtınız ve bir paket geldi size, kim gönderdi acaba?

içinde güzel bir kolye ve güller var.

kim gönderdi acaba?

aylar önce ayrıldığınız sevgiliniz mi

yoksa sizi uzaktan seven birisimi

sordunuz soruşturdunuz ama hediyenin kimden geldiğini bulamadınız.

ama aklınızda tek ihtimal var eski sevgiliniz ve siz hala onu seviyorsunuz.

peki ne yapardınız? bu hediyenin ondan geldiğini farzedip onunla barışırmısınız veya ne yaparsınız işte?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgilimin gonderdigi ne malum belkide gizli bir hayranim vardir diyelimki eski sevgilim gondermis oncelikle pakketi acar bakarim icinde mektup kart vs gibi biseyler varmi diye bakarim daha sonrada yaptigi hatanin affedilecek yada affedilmiyecek durumune bagli hemen oyle affetmezdim..

0|1
    0|0
    • yavv daha 2 ay olmuş ayrılalı.affedilecek bişeydir herhalde.inan suçumu hala bilmiyorum.ama çapkınlık vs.değl

• Demekki seni sevmiyormus sucun yoksa ozaman niye senden ayrilsin yada seni terk etsinki :)

Kızlar Ne Diyor 12

• kesin uzaktan bir hayran derdim önce aklıma eski sevgilim gelmezdi hadi diyelim eski sevgiliden geldi geri dönüşü olmzdı benim için.

0|0
    0|0
  • aklıma gelen eski sevgilimse mutlaka hediyeyi aldıktan sonra araması lazım bence durduk yere ben arayamam yani

0|0
    0|0
  • Onu ararım bana hediye gönderdin mi diye sorarım.Biri hediye gönderdi diye ajancılık oynamam herhalde sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kabul etmem geriye iade

0|0
    0|0
    • niye ama?daha içini bile açmadın ne var diye insan bir bakmazmı.zaten görevli verdi gitti.artık nasıl iade edeceksin ki.

• Çöpe atarım

• insan hiç merak etmezmi bi düşünmezmi bi duygulanmazmı.bu ne hiddet bu celallenme böyle

• Geri gönderirim heralde...

0|0
    0|0
    • niye ama?bu arada geri gönderemezsin çünkü getiren benim arkadaşımdı ve çıkytı gitti.

• Sormadın mı arkadaşına, kim gönderdi falan filan diye?

Eğer ayrıldıysak ondan gelen hiç bir şeyi istemem...

• elbet kolye kendını ele verır cunku begendıgım kolye modellerı bellıdır vebunu bı tek sevgılım bılır ararım eskı sevgılımı ve eger kotu ayrılmamıssak barısırım

0|0
    0|0
  • böyle hediye göndermek çok komik ya. bi sorun olmuş sevgi bitmiş ayrılınmış. bi gülle çiçekle böcekle barışcağını düşünen zihniyete hayır!

0|0
    0|0
    • abowwww bugünde kızlar çok şiddetli yaw.hiçmi bardağın öteki tarafından bakmazsınız anlmaıyorum.biraz empati kursan ne olur sanki.

• empati kuruyorum rezil olcaksın yapma diyorum işte.

• eski sevgilimden geldiğini düşünmem gizli bir hayranım var diye düşünürüm o da kendini tanıtmadıkça isterse bir koli altın göndersin bu benim için değersizdir

0|0
    0|0
    • iyide sen hala onu seviyorsun ama ve ayrılalı sadece 2 ay olmuş.hemen yeni birinden mi bekliyorsun?

• evet

• onun seni sevdiğni nereden biliyorsun

eğer eminsen git kapısına onu çok sevdiğini söyle barışınca gönderirsin çiçeğini hediyeni

• cöpe atarim

0|0
    0|0

• Hediye göndermesin kendisi gelsin.

0|0
    0|0
  • yanlış gelmiştir kesin. gül de sevmem kolye de.

0|0
    0|0
  • Bittiyse bitmiştir. Don lastiği gibi uzayan ilişkiler yaşamam.

0|0
    0|0
    • çok keskin bi cümle etmişsin.bu kadar kolay yani bitirmek.

• çok sağol valla.çok güzel yorumların için.ne yapalım doğuştan romantik birsiyim işte :)

• Minnoş seni. Hehe. Kafanı sevdim bak.

Erkekler Ne Diyor 4

• İşlemiş olduğunuz suçun seviyesine ve size olan sevgisinin büyüklüğüne göre değişen bir durum .

0|0
    0|0
    • suçsuzum ama suç işlemş de olabilrim.ama kesinlikle çapkınlık değil.büyük bişey değil sadece trip işte

• Daha suçunuzun ne olduğunu bilemiyorsanız işiniz çok zor .

• Ben yine ona geri dönmüştüm , ama sonra tekrar ayrıldık. Acı ama gerçek , bir kere biten bir şey bir daha bitebiliyor.

Hem zaten her güzel şeyin sonu vardır :(

0|0
    0|0
  • bi kitap siparis ettiydim halen gelmedi onlar... ozur dilemek icin mi yolladilar naptilar ?

barismam. zaten bana hangi kiz kolye ile gul yollayacak oyle sacma sapan kiz mi olur ?

0|0
    0|0
  • ben olsam kabul etmezdim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...