Feneri destekliyormusunuz lazio karşısında?

feneri destekliyormusunuz lazio karşısında?feneri destekliyormusunuz lazio karşısında?

Güncellemeler:
peki neden fenerliler beşiktaslılar reali destekliyor?
bu arada burak yilmaz fahriye evcen iliskisi yalan haber duyurulur:-dun haber yapilmisti

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• her Türk takımını avrupada destekleriz

0|0
    0|0
    • desteklemeyenler cokk maalesef

• Bazı arkadaşlar formasında AY YILDIZ olduğu sürece desteklerim demiş. gs nin formasında AY YILDIZ var mı ki ? orası meçhul :S

link

link

0|0
    1|0
  • biz galatasaraylı olarak destekliyoruzda fenerbahçeyi adamlar real madridi destekliyor işte pardon adamlar yanlış oldu :D

1|0
    0|2
    • genelleme yapmayın ya dinime küfreden müslüman olsa siz sütten çıkma ak kaşıksınz hemii bırakın bu ayakkları ya bence yeterlı sayıda ata söüyle durumunuzu özetledım kanımca:)

• bende sana demedim bende altımdakine dedim aynı anda yazdık ondan oldu :D

• he tamma sampıyon:D

• Bize ne Burakla Fahriye Evcen'in ilişkisinden futboldan anlamıyorsun gelip burda gereksiz yorumlar yapma..

0|1
    1|0
  • Lazio tarafındayım /

Dürüst davrandım,hadi eksileyin /

1|1
    0|2
  • Bazı fenerliler real madrid bayrağı açsada destekliyorum türkiye bir bütündür biz bizi tutmazsak kim bizi tutacak ? aşalım bunları

0|1
    0|1
  • Umrumda değil.Ne yaparsa yapsın.

0|0
    1|0
  • Fener'den sonra ikinci tuttuğum takım Real Madrid'dir..

Not = Bunun Eşleşmeyle alaksı yoktur, hep böyleydi.. Real - Fener'le yapsaydı bile yenilsek üzülmezdim..

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak her türk takımını destekliyorum yabancılar karşısında

0|2
    0|1
  • Bi takım tansiyon yükseltmeyi stresini diğer insanları kızdırarak atmayı seven insanları koca camialara mal etmeyelim.

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi temsil ettiği için tabii ki de.

0|0
    0|1
  • GS liyim ama yabancılara karşı tabiki fenerliyim

0|0
    0|0
  • sayın soruyu soran arkadaşım bir FENERBAHÇEli olarak Galatasaray'ın yanındayız...

0|0
    0|0
    • saol ama genelde fenerlıler saldırıyor neden anlamıyorum?

• sen onlara neden takılıosun ? :)sonuçta bu 2 takımın kazanması da türkiyeye büyük puanlar getirecek vs vs :)

• bende oyle dusunuyomda hakaret edıolar

• Destekleselerde desteklemeselerde, yeneceğimize inancımız sonsuz...

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• asla desteklemem fenevi

1|0
    0|0
  • sonuna kadar bizim kanımız sarı lacivert akar aga ..

0|1
    0|1
  • aslında evet diyordum 1-2 gün öncesine kadar ama lazio bizi hep destekliyormuş sanırsam o yüzden lazioya vefa borcumuzu ödeyelim diyorum.

0|0
    0|0
  • Desteklemiyorum. Fenev veya Bjk de bizi desteklemek zorunda değil.

0|0
    0|2
  • Yenerse onlar ve Türkiye futbolu adına mutlu olurum.

0|0
    0|1
  • Evet destekliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...