Ah Nutella vah Nutella?

Karın kası yapmaya çalışıyorum aslında epey zayıf ve fitim ama herkesin hayatından çıkartamadığı bir yiyecek olur ya benimki de nutella işte... günde 2-3 tatlı kaşığı kadar tüketiyorumdur. ama haftada 3 gün fitness yapıyorum, kaslarım falan gelişiyor ama biraz yağ var. çok etkiler mi bu kadar Nutella tüketmek? üç haftada bir kavanoz bitiyor..

0|1
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyla ilgili çok sevdiğim bir söz var, sorunun da cevabı niteliğinde;
    Karın kası mutfakta yapılır..

1|0
    0|0
    • evet protein ağırlıklı besleniyorum zaten, epey protein tüketiyorum. ya dediğim gibi şişman değilim ama çok az yağ var hani Nutella yesem bile yaktığım kalori aldığım kaloriden Fazla oluyor her zaman ona rağmen şu son yağlar çok zor gidiyor genetik olduğunu düşünmeye başladım artık. Nasıl desem karnım dümdüz elimle sıkınca çok az bir yağ tabakası elime geliyor ama komple gitmiyor işte..

• Fayda görürsün carnitine den ama ben doğaldan yanayım..

• Mesaj atamıyorum, buraya bir göz at istersen..
      http://www.burnfatnotsugar.com/

En İyi Kız Görüşü

• Sen gene 3 haftada 1 kavanoz bitiyosun ben günde 1 kavanoz bitiriyorum nasıl yapıcaz? :( ama yağ olmuyor bende kilo almak için yağlanmak için yiyorum ama kahretsin

1|0
    0|0
    • metabolizman hızlı galiba? sporla birlikte kilo almayı denedin mi? kilo almak istiyorsan bile kas olarak al, yağ olarak alma.. örneğin benim kilom 49 kilom 1.60 ama benle aynı kiloda olup da yağ oranı yüksek olan bir arkadaşıma göre çok çok farklı duruyorum çünkü benim kas Oranım fazla.. o nedenle dikkat er.

• hiiiç takma öyle tipleri 😂 arkadaşın bile olsa umursamayacaksın. kendileri ulaşamayacağı için böyle moral bozmaya çalışırlar anca

• Umursamıyorum iyice hırslanıyorum 😊

Erkekler Ne Diyor 12

• Etkiler.. Yememeye calis.

1|0
    0|0
  • Çok etkilemez ama yemezseniz daha iyi olur. Şeker insan vücudunda yağın depolanmasına sebep oluyor ama spor yapıyorsanız bu şekeri enerji olarak kullanıyorsunuz çok fazla tüketmediğiniz için sorun oluşturmayacaktır ama bırakmak faydalı olacaktır.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim. yediğim günlerde hiit kardiyo yapmaya özen gösteriyorum..

• Ye gitsin 2 set fazla squat yap :D bitti :D

1|0
    0|0
  • iyi gömüyon helal teyzem yakında spor yapıyom yapıyom göbegim bir yere gitmiyo diye yazarsın asdf

1|0
    0|0
    • hiit cardio, spinning Allah ne verdiyse yapıyorum Ayrıca ağırlık antremanlarım epey yoğın geçiyor yani burda öyle bir başlık açmam zor bir ihtimal asbj

• hem fitness yapıyosun hemde nutella yiyorsun. bu nasıl ironi ya
    yaptığın spora yazık :D

1|0
    0|0
    • günde 5 yemek kaşığı yemezsen birşey olmaz, 5 yemek kaşığı bir dilim pastaya eşit ki benim yediğim bir yemek kaşığına denk geliyordur herhalde sporda da 500-600 arası kalori yaktığımı varsayarsak pek zararı olmuyor 😊 benim burdaki sorum hani kaslardaki glikojen oranı Nutella ile kaslar glikojene doyuyor mudur doyuyorsa yağ yakımı verimli olmaz mı vs o :D

• valla bilmiyom aynadaki görüntü öyle söylemiyor ama ashj hiç spor yapmasam belki 😂

• Yahu sen zaten kız değil misin karın kası senin neyine :D

• Haftada bir kavanoz yerim..

1|0
    0|0
  • nutella dedinz geldim =) çok kilo yaparım :D :D

1|0
    0|0
  • Nutella da neymiş ya kız arkadaşım bir kavanoz yedi 😂

1|0
    0|0
  • Aga. L cartinin galiba yag yakici onu kullan

1|0
    0|0
  • nutella tarihe gömüldü ne yazık ki :D

0|0
    0|0
  • Nutellayla olmaz

0|0
    0|0
  • ben gecen ilk defa yedim ama pek sevemedim içinde pütürlükler vardı ama gözünü sevem yaz helvasının

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaa a olsun ye sevdiğin şeyleri

1|0
    0|0
  • sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Nutella yerine fıstık ezmesi ye

1|0
    0|0
  • Her gün nasıl yiyosun ya 😅 Zayıf ve fitsen ye gitsin, kısıtlamaya hayır.

1|0
    0|0
  • o zman akşam yemeği yeme full nutella ye. ekmek yeme

1|0
    0|0
Yükleniyor...