GS'yi ya da FB'yi desteklemek zorunda mıyız?

hiç anlamıyorum bu saçmalığı. neymiş efendim ligte rekabet avrupaya yansımayacakmış... rakip takımı desteklersem vatan haini olacakmışım...

bilader nedir bu milliyetçilik? dünyanın her yerinde böyledir bu. sen hiç real-manu maçında, reali destekleyen barcalı gördün mü?

ya da benfica-valencia maçında benficayı destekleyen portolu gördün mü?

sen benim rakibimsin, niye seni destekleyim? tutturmuşlar gavur takımı diye... madem bu kadar milliyetçisin git milli ürünler kullan. cebinde nokia,apple,samsung telefonlar; ayağında converse ayakkabılar var; gelmiş saçma sapan vatan muhabbeti yapıyor.

Güncellemeler:
saftirik kimse hemen düşük puan vermiş. döner bıçağıyla sahaya giren, beyaz tv de stüdyo basan adama ne anlatıyorsun ki?= IP adresimden beni bile bulur onlar

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• ben Beşiktaşlıyım bizim liverpool dan 8 tane gol yedikten sonra dalga geçen gsliler şimdi onları desteklememizi bekliyorlar.yok öyle yağma,onlar Türkiye yi temsil ederek değil kendilerini temsil ederek oynuyorlar.milli takımda bile bizim futbolcularımız sayesinde yendik diyen bir takımın taraftarı olmak istemezdim doğrusu.kimse milliyetçilik hikayesi anlatmasın.

0|2
    7|5

Kızlar Ne Diyor 11

• değilsin tabi ama böyle bir günde nefret gösterisi yapmakta zorunda değilsin

6|2
    0|2
  • saçma sapan vatan muhabbeti yapmasam da koyu galatasaraylı olmama rağmen yabancı bir takıma karşı elbette fenerbahçeyi desteklerim . bu milli bir gurur bence . galatasay uefa kupasını aldığında o kadar duygulanmıştım ki . bence ülke adına gurur verici bir olay . kimin getirdiğinin çokta önemi yok ama . fenerbahçede kazansa aynı gururu yaşarım. neticede bu bir başarı ülkemiz adına olması da onur verici

3|1
    0|1
  • Yoo desteklemek zorunda değilsin tabi ki.Ama bağıra çağırada ortada ben Real'i veya Lazio'yu veya başka bir takımı destekliyorum demekte ayıp oluyor karşı takıma.Ama ülkemizde fanatikliği o kadar saptıran insan var ki bunun saygısızlık olduğunu anlayamıyor.Evinde izlerken sevinirsin karşı takım yendi diye olur biter kimsenin seni vatan haini ilan etmeye hakkı yok.

Ha ben Galatasaray'lıyım.Üstelik fanatiğim ama Lazio'yu yenmesini isterim.Fb o kupayı alırsa Türk takımı olarak geçicek adı.Beni de gururlandırır bu.

0|0
    0|0
  • Ortada olmamıza izin vermiyorlar.

0|1
    0|0
  • ben reali destekliyorum açık açık söylüyorum yarın kuponumu ona göre yapıcam

0|2
    4|3
  • Tamam destekleme. sen real'i desteklicen galiba yarın.

0|1
    0|0
  • ülkücü olan desteklesin işte başta ben,ama kimse zorunda değil yani belirtmek isterim.

0|0
    0|0
  • seviyoruz seni Lazio

1|2
    2|0
  • 2|0
    0|0
  • sen desteklesen ne olur desteklemesen:D

5|2
    1|1
  • bır otobus dolusu bıcaklıları unutma macı kaybedınce gs store yakanlarmı dedı bırısı:D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Lazioya fenerbahçe karşısında

R.Madride galatasaray karşısında yürekten başarılar dilerim.

Sen bana 8taş diyeceksin ahahaha diye anıracaksın bende seni desteklicem

Havaalanına gelip destek veren trabzonlulara saldırıp desteğinize ihtiyacımız yok diyeceksin.sonra ben seni desteklicem.o ts liler yıllarca şampiyon ben olamıyosam gs olsun diye yattılar asıl bunun adı ihanettir.

bu pankartı açıp link yunanı destekleyeceksin sen benden destek bekleyip destek olmazsam hain diyeceksin

1|1
    1|0
  • Paşam sen real desteklemeyen barçalıyı örnek al. Milliyetçilik değil bu, burda bir savaş yok burda bir spor mücadelesi var. O adamlar orda senin ülken adına varlar. Türk milli takımının maçlarında volkan kalede hata yapsın, burak penaltı kaçırsında dersin sen hangi takımlıysan diger takım oyuncusu hata yapsın dimi. At gözlüğü

2|0
    0|0
    • kardeş geçin bunları ya. ülkeyi spor alanında mı destekleyeceğiz?

hiçbir getirisi de yok. anca topçular ve başganlar parayı götürüyo o kadar

• yendikleri hangi maçtan sonra Türkiyeden bahsettiler,onlar sadece lafta.

• Ya senin vatandaşın dahil dünyanın heryerinden turistlik amaçlı barça madrid maçlarına giden insanlar var. Ülkenin tanınması amaçlı, döviz akışı amaçlı etkili seyler bunlar. Da ben boşa kürek çektiğimi farkındayım boşver cidden

• Real madridciler ortaya cıkıyo yavaşdan

2|1
    0|1
  • Ben Galatasaraylıyım, fakat desteklemeniz beni rahatsız eder , ne alaka kardeşim ben yıl boyunca takımın biletini alayım, formasını alayım. Sonra diğerleri benim paramla yapılan işleri sahiplensin. Bunun milliyetçilikle alakası yok, türk futbolu gelişsinmiş bana ne ya ben takımıma bakarım.

0|2
    0|0
  • Lazio'ya feneVbahçe karşısında başarılar dilerim :)

3|2
    0|0
  • istersen tigreyi destekle banane

0|0
    0|0
  • Desteklemek zorunda değilsin

0|1
    0|0
  • Hayır değiliz.

0|0
    0|0
  • lan her kadıköy deplasmanında futbolcularımızın kafası yarılıyor

polislere saldıran fenevbahçe

polis arabası deviren fenevbahçe

sahasında kupa veren fenevbahçe

şike yapan fenevbahçe

STADINI YAKAN fenevbahçe

3|1
    1|1
  • beyaz tvde stüdyo basmaları herşeyi açıklıyo bu insanların erkeklikten bahsediyo ua başkanı sonra çakalları yolluyo oraya adamsan tek başına git oraya helal olsun derim. 2 senedir fb hakkında okadar şey söylediler ben birgün görmedim stüdyo basıldığını. Bu arada hala madrid zaten canımız kanımız mesut özil fenerbahçeli işini bilir.

0|1
    2|0
  • Ben Galatasaraylıyım asla Fenerbahçeyi desteklemem. Tek hassas olduğum noktalar Yunan Takımları, Rum Takımları, İsrail Takımları, Ermeni Takımları. Bunlara karşı koyu Fenerli gibi sevinirim diğerlerinde tırt :)

1|1
    0|0
  • değilsin dostum ama

nötr olmak bir erdem

ama karşı takımı salya akıtarak desteklemez bence şerefsizlik

2|1
    0|1
Yükleniyor...